Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry pisałaś wtedy o wymiarach swojego Synka. Nie wiem jak odczytałaś moje posty ale ja nie chciałam Cię urazić. Nie wiem czemu to odebrałaś jako wyśmianie. Kacperek jest dużym ślicznym chłopcem który daje mamie popalic. Ja tez czuję Emilcie bardzo często. Jakbym chciała policzyc to są godziny że 10-15 razy ale sa taie godziny kiedy ani razu.
Łazienka tylko troszke zalana, da się żyć!


Daj rówież spokój juz mi nic nie jest. Jak zwykle dziś wyolbrzymiam 🙂
Marinel Twoja córcia to dopiero duzia będzie 🙂
A jak mąż zareagował ?

Sufit zalany ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

troszke zalany ale do rana wyschnie. Chyba spod prysznica sie im lało. Maja przez noc sprawdzic. Wprowadzili sie 3 tyg temu 🙂 maja 2letniego synka.

No właśnie nie wiem co mój mąż mysli? Nie płakał, z radości nie skakał, tylko pytał czemu ja tak duzo mówię bo z radości niemal skakałam. Mówi że kocha naszą Emilcie ale czuję ze chcial chłopca. Obiecałam mu ze nastepne będziemy planowac i jak nie drugi to trzeci bedzie syn 🙂 Ta dzidzia to i tak bardzo nam sie udała bo za pierwszym razem 🙂 Na razie rośnie ale zastanawiam sie czemu ja mam taki mały brzuch. Była tez pani w 17 tyg i miała brzuch duzo wiekszy niz ja. Lekarz powiedzial ze mi urosnie jeszcze 🙂 Ale przystojniak ten lekarz - zapomnialam napisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz a ja mam wrażenie że mąż chciał córcię.... ale z synka tez sie cieszył i mówi że chciał zdrowe a nie miał konkretnie wybranej płci.

Co do wielkości brzunia to wydaje mi się że to zależy od budowy i uwarunkowań genetycznych. Ja chociaż np Kacper jest ciut mniejszy niz Twoja Emilka mam brzuch ogromny 😜 Ale to po mojej Mamie i do tego tez grubsza jestem.
Moja Mamka chociaz osoba filigranowa to brzuchol miała ogromniasty.

p.s. nie porównuj wielkości brzuszka do siebie... bo każdy ma inny 🙂 i to jest nasz urok że nie jesteśmy tacy sami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój własnie stwierdzil ze sie cieszy tylko nie umie tego okazać. Szczęscie ze bedziemy miec dziecko. Płec nei jest ważna. Tyle ludzi nie moze miec dzieci! Amy będziemy mieli, zdrowe i sliczne listopadowe Dzieciątka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry slisznie wyglądasz na tym zdjęciu! Piekna z Ciebie kobietka! Powinnaś byc co roku w ciązy!!!


Dziękuję - nie zawstydzaj mnie 😜

p.s. co do planowania dziecka to my się zabieraliśmy od 3 lat... ale zawsze coś ważniejsze było. A to brak kasy, a to kłopoty z mieszkaniem i tak dalej... I szczerze mówiąc gdyby nie choroba mojego brata pewnie jeszcze byśmy się do tego zabierali... Zaraz po diagnozie miałąm takiego doła że stwierdziałam że życie jest zbyt krótkie by tak ważne sprawy odkładac wiecznie w przyszłość. Mąż zgodzi się ze mną i pach pach pierwszy seksik i takim założeniem i się udało jupi jupi... Teraz to nasze życie zmieni się już całkowicie i bardzo ciesze się z tego.

Marinel na poprzedniej stronie masz ikomentarz odnośnie wielkości brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację nei warto odkładać takich spraw. Jedyne co po nas zostanie to dzieci. Do wielkosci brzuszka też sie z Tobą zgadzam. Moaj siostra stwierdzila ze mialam duzo miejsca w brzuchu i Gwiazdeczka sie tam usadowiła 🙂 A brzuszek moze mi wysadzic jeszcze za miesiąc lub dwa.

Ale sie ciesze ze juz moge kupowac jakies słodziutkie ciuszki dla mojej księzniczki. Moja mama stwierdziła ze 2-3 rzeczy mi wystarczą bo potem goscie przyniosą 🙂 OO pamietacie, mam juz fioletowachny dresik z ReKidsa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I super.... ten dresik 🙂 🙂 🙂

Twoja Mama ma zupełna racje... ale wiadomo jak z nami bedzie 🙂 Wiecznie będziemy myślały że tego i tamtego jest za mało i będziemy kupować hihihi 🙂 🙂 🙂

Dobra idę spać bo rano mąż do pracy... Ja musze koszule rano wyprasować i znowu będę zasypiać nad żelazkiem hihii 🙂 🙂 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doooobry 😆 😆 😆

Dziewczyny ale mnie dzis suszy- przynajmniej jak bym winko sobie wcozraj wypila 😜 😜 😜 😜.
Litr mleka do sniadania zniknal 😉 😉 😉 😉 😉 😉

WOW 🤪 🤪Cherry swietna fota 🙃 😆 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIENDOBRY!

Ja już wstałam, mała mnie obudziła bo chyba śniadanko chciała 🙂 Pogoda u mnie paskudna, zimno, jakoś tak ciemno, wilgotno i ogólnie do bani. Muszę się wybrać do sklepu na zakupy więc przy okazji jakieś małe łowy 🙂 Na obiadek planuje żurek z białą kiełbachą i jajem a na drugie pierogi z serem..
Marinel, ja jakoś nigdy nie byłam za księżniczkowymi rzeczami, ale jak tylko dowiedziałam się że będziemy mieć córcie to szaleje na tym punkcie.. Tzn, kupuje już typowo dziewczynkowe ubranka nie mówię tu tylko o jakiś cukierkowych różach ale o sukienkach bluzeczkach.. a nawet spinkach do włosów które już mam. Nie mogłam się oprzeć pokusie..

Znalazłam kilka rzeczy co wpadły w oko:
http://allegro.pl/sb-lezaczek-bujaczek-maskotki-i-regulacja-nowe-kol-i1726072207.html
http://allegro.pl/wozek-espiro-atlantic-3w1-torba-spiworek-fotelik-i1699105216.html
http://allegro.pl/bajkowa-posciel-2-elem-koldra-poduszka-120x90-i1724049954.html
http://allegro.pl/2cz-posciel-120x90-na-suwaczki-nowe-wzory-promon-i1736984208.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel, gratuluję córeczki 🙂

Cherry - mam nadzieję, że mnie gniewasz się na mnie 😞 serio nie było żadnych złych zamiarów, przecież wszystkie się mocno kochamy tutaj - chciałam powiedzieć, że masz piękną fotkę - i wcale się nie podlizuję, o! 😘
właśnie luknęłam na link który podesłałaś - ale świetna ta sukienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzusie 🙂
Lala89 co do Twoich linków to bujaczek, który wrzuciłaś nie polecam. W pracy złożyłyśmy się na taki bujaczek dla koleżanki i zamówiliśmy krówkę z poduszką, a przyszedł zupełnie inny typ oraz miał pęknięcia i wyglądał jakby był używany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
dzięki Kochana za troskę, samopoczucie w układzie pokarmowym niestety kiepsko 😞 ale co robić, trza jakoś to zdzierżyć

a Ty Ellunia, jak się czujesz? pogoda u mnie fatalna!


A dziekuje w porzadku choc coraz bardziej meczy mnie praca 😞 jakas przemeczona jestem musze badania porobic i ostatnio miewam taaakie zgagi ze szok 🤔 🤔 🤔.
u mnie dzis jesiennie- kurde w ogole lata nie ma w tym roku 😠 😠 😠
Jeszcze torche i znow zima-ale tej zimy to ja sie juz doczekac nie moge bo malenstwa beda z nami 😆 😆 😆 😆 😆.
Po pracy ide sie zapisac do lekarza- wczoraj bylam ale oczywiscie przerwe mialy na recepcji i nie chcialam czekac ponad pol godziny 😠 😠 😠.
A powiedz mi wymioty dopadly cie tak nagle wiesz co bylo przyczyna???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Miłego dzionka Wam życzę i wspaniałych humorów.
Ponadrabiałm właśnie czytanie tej orgommej ilości stron i chciałam Wam poodpisywać i już nie pamiętam co do której z Was 😞.
Także ogólne buziaki do wszystkich 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Witam!

Ja z poślizgiem, bo oglądaliśmy wczoraj wieczorem Siedem. Widziałam to kiedyś dawno dawno, a mój mąż który lubi ten film powinien wiedzieć, że się takich filmów kobiecie w ciąży nie puszcza.

Miałam przez to straszne jakieś sny.

Przede wszystkim Marinel cieszę się z Tobą.

Mimo brania witamin i magnezu, złapał też mnie skurcz potworny w nocy za łydkę. Może za mało wapnia jem?

Powiem, wam, że jeśli któraś miała wymarzoną płeć dla malucha, to przynajmniej jest motywacja do dalszego działania, w naszym kraju mały przyrost naturalny 😉,

Ja mam zgagę też okropną i pomagają zwykłe migdały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja wczoraj o 21 padłam ze zmęczenia, hmm? ja jestem bardziej zmęczona tera niż gdy chodziłam do pracy, w nocy złapał mnie atak głodu- pierwszy raz jak jestem w ciąży, no i zjadłam pół arbuza i banan a na śniadanie chyba z 5kanapek, oj chyba kruszynka domaga się coraz więcej 🙂))
Shelby wspólczuje Ci z tymi wymiotami, ja od początku ciąży czuje się rewelacyjnie i oby tak dalej 🙂
Pogoda u mnie brzydka, więc zaraz idę do kuzynki ciężaróweczki na pogaduszki, teraz to tylko mamy jeden temat CIĄŻA 🙂 ona rodzi na początku września, więc jest już gotowa na przyjście na świat Oliwki 🙂
Dobra lece 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ach te panie z recepcji :| zawsze mają przerwę kiedy nie trzeba 😉

a może Kochana, to Twoje zmęczenie to od tej pogody?


Matko kochana Shelby to ja Ci serdecznie wspolczuje 🤔 Ja wymiotowalam kilka razy i juz mialam dosc 😮 😮 😮 😮.

Mozliwe, ze pogoda swoje robi. W ogole to zaczely mi sie humory w jednej chwili jestem szczesliwa, ze moglabym gory przeniosic za chwile nerwy a na koncu placz- 3 trymestr sie zaczal i w pierszej ciazy bylo to samo 🤪 😠 🤔 🤪 😠 🤔.
Takze mieszanka wybuchowa 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...