Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cherry komplecik sliczności!!
Ja mimo że znam płeć kupuje dziewczęce ale nie rózowe, chociaż siostra zadzwoniła dziś ze nabyła juz pierwszą rózowiastą słodką ciuszeczkę.
Z kolei mąz zadzwonił i powiedział że ma coś dla naszej dzidzi? Nie zgadniecie co?
Piłkę 🙂 i tak się cieszył że już napompował !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry komplecik sliczności!!
Ja mimo że znam płeć kupuje dziewczęce ale nie rózowe, chociaż siostra zadzwoniła dziś ze nabyła juz pierwszą rózowiastą słodką ciuszeczkę.
Z kolei mąz zadzwonił i powiedział że ma coś dla naszej dzidzi? Nie zgadniecie co?
Piłkę 🙂 i tak się cieszył że już napompował !!! 🙂



O matko.... Ci nasi Panowie 😁 😁 😁
Prędzej Tata się nią pobawi niż Dzidziuś 😁 😁 😁

Ja tez nie jestem skłonna do kupowania kolorów wg. płci Jednak kupiłam niebieski bo po pierwsze mi się spodobał a po drugie cenaaa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Pochwal sie ile zaplacilas?
dzis widzila, chlopca w rozowym rozku. myslalam ze to dziewczynka


Ale to nie są jakies mega ceny....

Jednak uważam że za nowiutkie śpioszki, kaftanik, czapeczkę i rękawiczki 18 PLN to nie dużo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Dziewczyny, koszyk na allegro mi zwarjował ;( i jakoś cudem ilość zestawów wyskoczyła już cztery, zamiast jednego! Napisałam maila do sprzedającego o anulowanie transakcji, ale czy on to zrobi ;( Załamałam się 🤢

myslę, że jeśli człowiekowi zależy na opinii, to pójdzie na rękę 🙂 w końcu takie rzeczy się zdarzają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jestem 🙂
alez sie objadlam.... zjadlam wiecej od meza )

a z ta pilka.... super 🙂 tylko powiedz mezowi, zeby nie przebil 😁 usmialam sie 🙂

komplecik sliczny i niedrogi... ja tez chcialabym znac plec na 100%...ahhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
madziu_m3, jaki cudny brzuszek! dzięki za wstawienie 🙂
ja dzisiaj odwiedziłam Textil, kupiłam dwie koszulki, każda po 7,99 zł i 2 pary rajstopek za 5,99 zł za sztukę. Zaszalałam hehehe


Hehehe ja komplecik tez w Textilu kupiłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam ostatnio laktatory Aventa i w sklepie są rzeczywiście droższe o minimum 60zł. Chyba sie skusze na ten zestaw polecany juz przez którąś z Was za 99 z pojemnikami i najwyzej dokupie jedną butelke chocby innej firmy,
A co myslicie o podgrzewaczach i sterylizatorach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dzis masakre w tym sklepie co widziałam tego x-landera była też elektroniczna naiania za 129 - 30% !!!

W ogóle to wiele rzeczy takich wyprawkowych to mieli na wyprzedaży np. -30% lub -50% !!!!

I to akurat teraz gdy kasy nie mamy albo odkładamy na wyjazd !!!!
Do jasnej ciasnej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zestaw startowy avent butelki, sterylizator i termo torbę - efekt nic nie kupiłam, bo jedno mam po 4 drugie po 6 a trzecie po 7 sztuk. Napisałam maila, przecież to na oko widać, że coś nie tak. Poprosiłam o anulowanie i po sprzedanie o jednym produkcie. Nie dostałam odpowiedzi, ale też nie wybrałam jak przesyłka ma być wysłana, więc nie wiem co ten Pan na to. Może za późno na odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
zestaw startowy avent butelki, sterylizator i termo torbę - efekt nic nie kupiłam, bo jedno mam po 4 drugie po 6 a trzecie po 7 sztuk. Napisałam maila, przecież to na oko widać, że coś nie tak. Poprosiłam o anulowanie i po sprzedanie o jednym produkcie. Nie dostałam odpowiedzi, ale też nie wybrałam jak przesyłka ma być wysłana, więc nie wiem co ten Pan na to. Może za późno na odpowiedź.


Kochana cierpliwości... sama czasami sprzedaję rzeczy na allegro i wiem że sie nie siedzi przy kompie 24h na dobe. Może anuluje Ci tą sprzedaż.... Poczekaj nawet do jutra wieczór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_m3 napisał(a):
zestaw startowy avent butelki, sterylizator i termo torbę - efekt nic nie kupiłam, bo jedno mam po 4 drugie po 6 a trzecie po 7 sztuk. Napisałam maila, przecież to na oko widać, że coś nie tak. Poprosiłam o anulowanie i po sprzedanie o jednym produkcie. Nie dostałam odpowiedzi, ale też nie wybrałam jak przesyłka ma być wysłana, więc nie wiem co ten Pan na to. Może za późno na odpowiedź.


Madziu na pewno zrozumie tylko nie kazdy czyta maile czesto. Jutro na pewno odpowie. a patrzyłaś u dołu strony na każdej aukcji po ile sztuk tam masz? Moze tylko ten koszyk zle pokazuje?
jaki sterylizator wybrałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No napisałam też do administratora z allegro.

Koszyk to w ogóle jest pusty, dobre co nie ?

Taki sterylizator : http://allegro.pl/sterylizator-parowy-philips-avent-butelka-gratis-i1735734590.html.

Wydaje mi się ze powinni to anulować, bo każdy ma prawo do zwrotu towaru.

Poszłyście już kochane spać. To do rana 🙂 Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...