Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc brzuszki.
Ja kawe pije codziennie. Mam niskie cisnienie w ciazy bo okolo 90/65, wiec sobie pozwalam na wypicie.
Co do alkoholu to przez cala ciaze zlapalam od meza pare malych lyczkow piwa.
Obok wrzucilam nowe zdjecie brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lenymamo super obrazki - naprawdę można się pośmiać.
Marinel to świetnie, że wszystko w porządku.
Ja łóżeczko rozłożę gdzieś w połowie października - żeby materacyk się dobrze przewietrzył bo leży teraz na strychu i pewnie jakiegoś zapaszku nabrał, a sypialnie mamy dużą więc nie będzie zawalidrogą.
A teraz zauważyłam - Monika suuuper brzuszek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆No własnie monika mialam pisac- Piekny brzusio 🙂 🙂 Kurczę tak nie dawno zaczynałysmy a teraz juz kazda ma poooookazny domekz przodu 😆 😆 😆 😆.

Marinel super ze u WAS wszystko dobrze 🙂 🙂 🙂

A ja jak zwykle siedze i mysle co by tu zjesc.................................... 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel, po pierwsze to świetnie, że wszystko w porządku! Najważniejszego się dowiedziałaś dzidzia ma się dobrze!
Jestem w szoku z tym farbowaniem, bo właśnie dwa dni temu kładłam farbę i nie miałam pojęcia, że nie wolno. Lepiej o tym nie myśleć...
No i te 12 tygodni, jak to brzmi.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenymama napisał(a):
Marinel, po pierwsze to świetnie, że wszystko w porządku! Najważniejszego się dowiedziałaś dzidzia ma się dobrze!
Jestem w szoku z tym farbowaniem, bo właśnie dwa dni temu kładłam farbę i nie miałam pojęcia, że nie wolno. Lepiej o tym nie myśleć...
No i te 12 tygodni, jak to brzmi.... 🙂


Lenymamo sama widuję mnóstwo kobiet w ciąży z ufarbowanymi włosami. Ja tez tydzien temu umylam głowe szamponetka. Nawet moje kolezanki brunetki miały farbowane włosy na blond i mają zdrowiutkie sliczne dzieci. Więc nie ma się czym martwic. Ot taki pogląd tego lekarza i juz.

ella też mam ostatnio apetyt jak nigdy. A waga idzie do przodu. Już 6 kg wiecej a tu jeszcze 3 mies!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
lala89 taki wózeczek kupujesz? bardzo fajny, ja też kupuje 3 w 1. Naprawdę ładne kolorki i design 🙂


nie, ja jż mam swoje trzy typy.. a ten znalazłam dzisiaj i też mi się podoba 😁

Co do imienia, mnie bardziej podoba się Dawid 🙂 no ale to już waza decyzja 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):

ella też mam ostatnio apetyt jak nigdy. A waga idzie do przodu. Już 6 kg wiecej a tu jeszcze 3 mies!


oj Kochana......................................... wlasnie poszlam sie zwazyc i u mnie 16 kg na plusie!!!!!!!!!!!!!!
Matko kochana................. 😮 😮 😮 ale powiem wam, że wcale nie czuje sie jakas gruba 🙂
bauhahaha a tu jeszcze 2 miesiace..........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Marinel napisał(a):

ella też mam ostatnio apetyt jak nigdy. A waga idzie do przodu. Już 6 kg wiecej a tu jeszcze 3 mies!


oj Kochana......................................... wlasnie poszlam sie zwazyc i u mnie 16 kg na plusie!!!!!!!!!!!!!!
Matko kochana................. 😮 😮 😮 ale powiem wam, że wcale nie czuje sie jakas gruba 🙂
bauhahaha a tu jeszcze 2 miesiace..........................


Właśnie tal czytam te marinelowe 6 kg i podziwiam. Ja Ella bliżej Ciebie, jakieś 9 na plusie. Ostatnio nie jadałam słodyczy i myślę, że waga stała, ale dzisiaj zgrzeszyłam i męczy mnie zgaga, pewnie po tej czekoladzie. Wy wiecie po czym macie to dziadostwo? tzn. po jakich produktach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym dała Michał, Michaś, Misiek sliczne imię 🙂
Ale lepiej juz przestańmy bo w końcu zdecydujemy za rodziców.
Oj jak się nie będę kontrolowac to niebawem będzie i 9 do przodu.
Lenymamo ja w ogóle nie mam zgagi ale podobno po pikantnych, gorących, słodkich potrawach się pojawia no i po jedzeniu nie powinno się leżeć. Podobno migdały pomagają na zgagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

ehhhhhh dojechałam! Winowajca potwierdzony ! To CHLEB RAZOWY!

Śniadanie dziś zjadłam bez chleba - nawet się obżarłam tymi warzywkami i samą szyneczka i cukier był w normie po 1h 109 a po 2h 99!

Obiad też dobrze wyszedł bo po nim miałam 97! I pomysleć że przed nim podgryzałam chleb specjalny dla diabetyków i było okej!

Po waflach ryżowych z czekolada które zjadłam na deser miałam cukier w wysokości 103!

Generalnie dziś się zważyłam i jestem w szoku SCHUDŁAM 2 KG !
Puszczają mi wiązadła w biodrach i chodzę jak kaleka!

Co do alkoholu to byłam na piwie ale wtedy nie wiedziałam że jestem w ciąży (nie pogardziłam też papierochem)... Jak zobaczyłam dwa paski na teście od razu odrzut od wszystkiego! Dziś palacza który zapali by w moim towarzystwie by zatukła!

Niestety w upały przychodziła ogromna chęć na piwko więc wynalazłam piwo bezalkoholowe BAVARIA 0,00% Smakuje jak prawdziwie ale nie ma ani kszty alkoholu... I ważne jest to że jest to piwo całkowicie bezalkoholowe anie nisko alkoholowe jak w przypadku lecha free! Niestety butelka 0,3 kosztuje około 4 PLN!

Teraz już nawet na to sporadycznie się nie pokuszę ponieważ podnosi mi cukier!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a jak u Was z ruchami dzidzi? Mój maluszek jeszcze z tydzień temu kopał jak szalony...ostatnio ma jakieś ciche dni...czuje jak się porusza, ale to już nie są takie silne kopniaki, a raczej jakieś wyginania i obroty , no i stanowczo rzadziej niż ostatnio. Tak sobie tłumaczę, że może zmienił pozycję, lub jest większy i ma mniej miejsca, niemniej jednak bardziej się przez to stresuje, czy faktycznie wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha przyszły do mnie zamówione rzeczy!
Więc zestaw startowy butelek rewelacja! Smoczek uspokajający też 🙂
Poscielka śliczniutka! Dodano tez w paseczki prześcieradełko na gumkę które przerobię na maszynie na pokrowiec z materiału na przewijak! Ponieważ wole prześcieradełko jasne! I po za tym w ten sposób będę miało wszystko w jednym kolorze 😆 😆 😆
Pościelka do wózeczka też ekstra a rożek wspaniałości moje!

JESTEM MEGA ZADOWOLONA!

Jak sprzedam na allegro to co mam do sprzedania to kupię następny zestaw i dalsze elementy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...