Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej,
Od poniedziałku trafiłam na oddział z twardym brzuszkiem ,po zrobieniu ktg okazało się że mam delikatne skurcze,i zostałam na oddziale,biorę Fenoterol i już do końca mam brać ciąży. Faktycznie, pierwszy dzien byl fatalny. Drzalam cala, serce mi walilo jak mlotem, ale organizm sie przyzywczail. Jako oslonowy lek dla serducha biorę isoptin. Maleństwo po wczorajszym usg waży 2300,aby wytrzymać do 37 tyg ,mam nadzieje że tak będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

rozumiem i dziękuję za odpowiedż. Tez ponarzekałam u swojego gina na twardy napiety brzuszek ale powiedział że ciąza nie jest bezobjawowa, no i brzuszek jest twardy u góry a poniżej pępka mięciutki. Teraz jest już w porządku, ale raz jeszcze dziękuję.

Cygnee piekne zdjęcie. Śliczne. Szkoda że mi brakuje tyle odwagi bo pamiątka piękna.
Lala89 brzuszek rośnie, ale nadal bardzo zgrabniutki no i ślicznie wyglądasz!

Cherry ja przybornika nie zamawiam, ale nie moge się zdecydować która pościel zamówić czy w kolorze łososiowym czy jasny beż 😞 Efekt taki że nadal nie zamówiłam... Zastanawiałam się jeszcze czy zamówić ochraniacz łososiowy a podusie i kołderkę jasnobeżowe ale nie wiem czy te boczki w ochraniaczu są w identycznym kolorze jak jasnobeżowa kołderka i podusia.
http://allegro.pl/6ele-posciel-hafty-100x135-milpol-i1845518206.html

brałam jeszcze pod uwagę paseczki, chyba podobne do tej Cherry

http://allegro.pl/3el-haftowana-posciel-135x100-haft-nowosc-i1831662415.html
wzór 7 - paski pomarańcz, czerwień, błękit, bez baldachimu tylko ochraniacz, podusia i kołderka

mój mąż chyba zapomniał że dzisiaj dzień chłopaka, a ja zrobiłam mu śniadanko, naszykowałam jabłuszka do pracy i pytam co mu ugotować na obiadek. Zapytał co chcę w zamian, że taka miła jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
zamawiam teraz posciel i nie wiem czy brać ten przybornik przywiązywany czy nie.... ?

Mam koleżankę bardzo oszczędną w kupowaniu gadżetów dla dziecka, kupiła tylko to co naprawdę potrzebne. Ale przybornik ma i twierdzi że korzysta 🙂 Ja zamówiłam pościel bez przybornika (a co tam, pochwalę się co wybrałam - żółte ślimaki: http://allegro.pl/6-ele-mega-hafty-90x120-s-l-i-c-z-n-a-baby-lux-i1816813182.htm ) i zastanawiam się nad kupnem w ramach przybornika "substytutu" z Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70163263/#/50163264/ . Przywiązałabym wstążeczkami do łóżeczka i tyle. Tzn kupię i zobaczę jak będzie wyglądać, najwyżej wykorzystam tą kieszeń gdzie indziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki,

Ale naskrobałyście od rana. Piękna pogoda, a w weekend doskonała pogoda na grzyby. No, ale trzeba się oszczędzać bo i schylać się nie można i chodzić dużo. Już nie mówię, że jedzenie trzeba sobie podarować.

Fajna ta pościel w paski.

Ja czuję się lepiej, już gardło nie boli.

A wiadomość dnia, ze mebelki dzisiaj przychodzą ! Trzeba skręcić tylko!

Więc w najbliższym tygodniu pranie prasowanie układanie jupi : 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ja mam tylko ksiązeczki o karmieniu.
co do zbierania grzybów to ja bym sie bała przede wszystkim kleszczy i do lasu bym nie weszła!
Super ze dzis przyjda do Ciebie mebelki. Duzo pracy będziesz miała ale za to jakiej przyjemnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek Brzuszki 🙂

wlasnie - dzisiaj DZIEN CHLOPAKA - calkowicie zapomnialam 🙂 dzieki za przypomnienie 🙂 musze cos kupic swoim chlopakom (mezowi i bratu) tylko co?? bede musiala pochodzic troche po sklepach 🙂

mnie tez sie podoba bardziej ta posciel w paseczki - jest taka ... sliczna, a kolory dobrane wysmienicie 🙂 takie zywe 🙂

ja mam posciel bezowa, i mam tez ten przybornik na lozeczko, ale szczerze mowiac nie wiem czy jest on konieczny... "wyjdzie w praniu" 😁

zaraz czas zmykac, musze dzisiaj odebrac te zdjecia (pozniej wkleje jeszcze 2 🙂), odwiedzic bank i jeszcze te prezenty... a czas mam tylko do 11... nie wiem jak sie z tym wszystkim wyrobie, ale coz bede musiala :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala cudo.

A ja upiekę tylko ciasto mojemu mężusiowi ( jego ulubione) nie mam siły na więcej. Postanowiłam, ze zrobię coś nowego. Najważniejsze, żeby nie było suche, bo takich mężuś nie lubi 😉.

Wybór padł na

http://mojewypieki.blox.pl/2006/12/Murzynek-z-nuta-piernikowa.html

Ale modyfikują przepis, bo nie mam przyprawy do piernika, zastąpię miodem, a konfiturę śliwkową malinową 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala 89 super pomysł z tą kartką 🙂 ja oczywiście o dniu chłopaka nigdy nie pamiętam, więc zadzwoniłam do swojego Kochanego teraz, bo akurat ma o tej godz przerwę i złożyłam mu życzenia, na co on zaraz zapytał ....a dostanę playstation? Ach faceci 😉

A mój maluszek chce mnie znowu postawić na baczność, bo od wczoraj wieczorem za bardzo go nie czuję...już tak zauważyłam, że raz w tygodniu ma taki dzień , żeby się z mamusią troszkę podrażnić...znowu cały dzień oczekiwania na kopniaczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂
Właśnie dowiedziałam się, że mój Maluch będzie prawdopodobnie wypędzany ze mnie gdzieś w okolicach 10-14.10 (chyba, że sam zdecyduje wyjść) - aż mi się gorąco zrobiło...ale cóż....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
lala 89 super pomysł z tą kartką 🙂 ja oczywiście o dniu chłopaka nigdy nie pamiętam, więc zadzwoniłam do swojego Kochanego teraz, bo akurat ma o tej godz przerwę i złożyłam mu życzenia, na co on zaraz zapytał ....a dostanę playstation? Ach faceci 😉

A mój maluszek chce mnie znowu postawić na baczność, bo od wczoraj wieczorem za bardzo go nie czuję...już tak zauważyłam, że raz w tygodniu ma taki dzień , żeby się z mamusią troszkę podrażnić...znowu cały dzień oczekiwania na kopniaczki 😞


Kochana playstation to nie najlepszy pomysł na prezent 😁 😁 😁 w styczniu takowym obdarowałam swojego i albo jak przyjdzie to obowiązkowo włącza te swoje wyścigi albo włącza sport - mamy z tą funkcją move i sie telepie mi przed tv klnąc do tego jak mu coś nie pójdzie 😮 😁 😮 😁 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak za bardzo się rozhuśtał i waży już zdecydowanie ponad 3 kg, więc jeśli go potrzymam do wyznaczonego terminu to jest baaardzo duża szansa, że będzie miał jakieś 5 kg - więc nie dość, że sama nie sam rady go urodzić, to jeszcze mogą pojawić się jakieś poważne komplikacje...
Ponoć już jest gotowy i nie ma co go unieszczęśliwiać ... hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...