Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja ogolnie od 3 dni jem maliny - tak mnie wzielo 🙂
a oprocz tego jablka i kinder pingui 🙂 no i oczywiscie jakies ciastka chociaz kilka dziennie... no a i tak sie naslucham, ze przeciez na cukier mam uwazac... ahhhh ci faceci, jak ukryje sie przed mezem z batonem lub ciastkami, to brat mnie dojrzy i tez krzyczy... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
He he - postanowiłam się ujawnić i dodałam zdjęcie ;-))))
ale ile tych snikersów dziennie? hm?


Aga śliczna fotka 😉)

A co do snikersów to wczoraj 2 zniknęły ☺️ ☺️ ☺️ ☺️. Ale na dzisiaj nie kupilam 😁 😁 😁 Dzisiaj stawiam na owoce i winogrono sobie skubię 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee napisał(a):
ja ogolnie od 3 dni jem maliny - tak mnie wzielo 🙂
a oprocz tego jablka i kinder pingui 🙂 no i oczywiscie jakies ciastka chociaz kilka dziennie... no a i tak sie naslucham, ze przeciez na cukier mam uwazac... ahhhh ci faceci, jak ukryje sie przed mezem z batonem lub ciastkami, to brat mnie dojrzy i tez krzyczy... 🙃


ja nie mam specjalnie ochoty na słodycze w ciąży - zjem właśnie ze dwa pierniki i przez tydzień spokój... z resztą w piernikach nie chodziło mi o cukier tylko o ten niesamowity piernikowy zapach 😁
Ale Ty jesteś chudziną to jedz na zdrowie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie zdrzemnelam he peswnie teraz w nocy nie bede mogla spac.. ale wcale nie pomogle dalej sie czuje senna ..
ale bede korzystac poki moge A CO !!!!!!!!!!

ja akzalam mezowi ser bial kupic i bede robic leniwe gosi znowu 🙂 🙂 🙂 🙂 mam nadzieje ze nie zapomni kupic bo juz sie tak nastwilam ze mogloby byc zle hehe:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
cygnee napisał(a):
ja ogolnie od 3 dni jem maliny - tak mnie wzielo 🙂
a oprocz tego jablka i kinder pingui 🙂 no i oczywiscie jakies ciastka chociaz kilka dziennie... no a i tak sie naslucham, ze przeciez na cukier mam uwazac... ahhhh ci faceci, jak ukryje sie przed mezem z batonem lub ciastkami, to brat mnie dojrzy i tez krzyczy... 🙃


ja nie mam specjalnie ochoty na słodycze w ciąży - zjem właśnie ze dwa pierniki i przez tydzień spokój... z resztą w piernikach nie chodziło mi o cukier tylko o ten niesamowity piernikowy zapach 😁
Ale Ty jesteś chudziną to jedz na zdrowie :-)


kochana dziekuje za komplement 🙂 ale chudzina to ja nie jestem, bardziej na wieloryba zakrawam 🙂 ale i tak nie potrafie sie powstrzymac 🙂 gorzej bedzie po ciazy... ale tym bede sie przejmowac pozniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
Ja musze odwiedzic apteke. Koszule do karmienia, pampersy, wozek i kombinezon. W tygodniu wszystko pokupuje i bede gotowa ;D 🤪 Tak sie patrze na lozeczko i malucha w nim brakuje 😉


ani sie obejrzysz a twoje najwieksze szczescie bedzie w nim...usmiechalo sie do mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova piękna babka z Ciebie! A mnie wczoraj wzięło na makowca, kupiłam sobie taka roladę makową, całe 450 gram i dziś już może z 3 cienkie kawałeczki zostały...a to wszystko przez Shelby, bo wczoraj wstawiła fotkę swojego ciasta zebry 🙂
No obiadek wstawiony i czekamy na tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nadrobię potem co naskrobałyście.

Jestem po wizycie. Szyjka miękka, skrócona, ale rozwarcia brak. Wszystko w środku przekrwione, widać, że mały naciska. Wymaz pobrany, na doktór Pani oko powinno być ok. Dwa tygodnie powinnam wytrzymać, potem podobno różnie może być. Dostałam skierowanie na mocz, w czwartek 27 mam usg w celu pomiarów Kubusia, 28 wizyta i KTG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Bulhakowa - masz termin na 18 jak ja 🙂 ciekawe ktora z nas sie pierwsza rozpakuje???

dziewczyny czego wam jeszcze brakuje do kompletnej wyprawki??
mi zostalo zamowienie wozka i kupienie Oilatum to chyba tyle ale musze jeszcze raz looknac na liste...


ja pierwsza - prawdopodobnie na początku listopada będą mi wywoływać.... przyjmuję leki przeciwzakrzepowe i łożysko starzeje mi się szybciej niż normalnie - stąd takie szybsze rozwiązanie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Bulhakova piękna babka z Ciebie! A mnie wczoraj wzięło na makowca, kupiłam sobie taka roladę makową, całe 450 gram i dziś już może z 3 cienkie kawałeczki zostały...a to wszystko przez Shelby, bo wczoraj wstawiła fotkę swojego ciasta zebry 🙂
No obiadek wstawiony i czekamy na tatusia 🙂


jesu... coraz bardziej chce mi się jeść jak tak o tym wszystkim piszecie...
Co kto miał dziś na obiad - pochwalcie się :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zachcianki ? --> <> zjadłabym cały garnek najlepsze są jak mama daje (w święta) je na balkon i są takie extra zimne! Ale makówki to właśnie nas sie robi tylko na święta.. 🤨 to taka tradycja.
No jeszcze z listy grzechów to cocacola-najlepiej cherry.. Ogólnie jem wszystko 😁
A co do pierniczków to ostatnio poszłam do naszego warzywniaka, i po zakupach pani która sprzedaje mi daje woreczek i mówi: prosze się poczęstować , tak patrze a tam pierniczki świąteczne!
Na widok mojej miny (jakże zadowolonej) pani wyjaśniła, że ma wnuczke w stanach i ostatnio jak dzwoniła to prosiła żeby jej babcia pierniczki świąteczne zrobiła i wysłała. No to babcia narobiła!
Ale tak mi się wtedy świąt zachciało.. jej.

Kukunari, mi brakuje do tego żeby maleństwo mogło pojawić się w domu rzeczy do pielęgnacji pępuszka. I tylko tyle. Tak się zastanawiałam nad kupnem kosmetyków penaten lub oilatum, ale moja kuzynka i kumpela z pracy kąpią maluszki w tych kosmetykach z nivei które my kupiliśmy. Mamy całą tą serie.. a jeśli dzidzia dostanie uczulenia, mąż wyskoczy do apteki i zmienimy.

A powiedzcie mi.. jak używa się pudru dla dzieci? Najpierw kremuje się czy co? Na opakowaniu nie ma instrukcji obsługi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh, właśnie dzwoniłam do męża ale mnie nie odebrał.. Teraz zadzwonił i taki smutny.. Powiedział że ma złe wiadomości bo dostał wypowiedzenie z pracy.. Więcej nic nie wiem, czekam na niego w domku. Właśnie wyszedł z firmy. To było do przewidzenia bo firma zaczęła się robić firmą rodzinną.. Dam znać wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...