Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
eh, właśnie dzwoniłam do męża ale mnie nie odebrał.. Teraz zadzwonił i taki smutny.. Powiedział że ma złe wiadomości bo dostał wypowiedzenie z pracy.. Więcej nic nie wiem, czekam na niego w domku. Właśnie wyszedł z firmy. To było do przewidzenia bo firma zaczęła się robić firmą rodzinną.. Dam znać wieczorem.


o kurcze - współczuję...
mi też spędza to sen z powiek - takie dziwne czasy... nigdy nie wiadomo co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Właśnie wróciłam od lekarza. Zaraz nadrobię co naskrobałyście ale jestem przeszczęśliwa bo wresznie miałam USG (ostatnie w 21 tyg)

Mój Skarb wazy juz 3kg 🙂 Osiąga długość 49cm. Według wymiarów jest już 2 tyg starsza 🙂Wszystkie pomiary i narządy prawidłowe. Serduszko bije miarowo. Lekarz powiedział że raczej dziewczynka aczkolwiek mogę spodzieważ się niespodzianki bo w medycynie wszystko jest możliwe 🙂

No i szyjka kiepska jak to określił lekarz bo miękka ale zamknięta i trzyma 🙂 Powinniśmy zostać w dwupaku do kolejnej wizyty 2 listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach z tą pracą....... w dzisiejszych czasach to niczego nie mozna być pewnym!!!

Lala trzymam kciuki aby szybko twój mężulek znalazł pracę!!!!!!!!! 🙂 😉 Jak tak słyszę o tych zwolnieniach to przypomina mi sie sytuacja jak byłam pierwszy raz w ciazy i w 2 meisiacu zwolnili nas oboje(pracowlaismy w tej samej firmie). Ja nawet nie wiedziałam o ciąży-poczatkowo prawie sie zalamalam bo zostalsimy bez dochodów 😞 ale z czasem sie wszystko ułożyło i czego Wam również życzę 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach z tą pracą....... w dzisiejszych czasach to niczego nie mozna być pewnym!!!

Lala trzymam kciuki aby szybko twój mężulek znalazł pracę!!!!!!!!! 🙂 😉 Jak tak słyszę o tych zwolnieniach to przypomina mi sie sytuacja jak byłam pierwszy raz w ciazy i w 2 meisiacu zwolnili nas oboje(pracowlaismy w tej samej firmie). Ja nawet nie wiedziałam o ciąży-poczatkowo prawie sie zalamalam bo zostalsimy bez dochodów 😞 ale z czasem sie wszystko ułożyło i czego Wam również życzę 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Właśnie wróciłam od lekarza. Zaraz nadrobię co naskrobałyście ale jestem przeszczęśliwa bo wresznie miałam USG (ostatnie w 21 tyg)

Mój Skarb wazy juz 3kg 🙂 Osiąga długość 49cm. Według wymiarów jest już 2 tyg starsza 🙂Wszystkie pomiary i narządy prawidłowe. Serduszko bije miarowo. Lekarz powiedział że raczej dziewczynka aczkolwiek mogę spodzieważ się niespodzianki bo w medycynie wszystko jest możliwe 🙂


No i szyjka kiepska jak to określił lekarz bo miękka ale zamknięta i trzyma 🙂 Powinniśmy zostać w dwupaku do kolejnej wizyty 2 listopada 🙂


Marinel Super wieści!!!!! Maluszek juz jaki duuuuzy extra
Cieszymy sie z toba 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi jak robili usg w sobote jak mnie w szpita;u pryjmowali tomkazda czesc ciala byla na inny tyd ciazy przypisana al;e wogole stwierdzili przeciez to normalne termin wedlug usg przesunal mi sie na 30 pazdziernika ale lekarka powiedizla ze wogole nie sugerujemu sie termin z usg tylko z miesiaczki osattniej cosa mnie brzuch zaczal pobolewac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yenefer07 według tego usg to już 18 listopada, ale to data dla 40 tyg ciąży a wiadomo że rodzić może już od 38 więc po 2 listopada mogę rodzić 🙂 Wolałabym jednak zaczekac co najmniej do 15 🙂 Strasznie się cieszę że dzidzia zdrowa i duża. Mój Aniołek...

Lala89 szczerze współczuję sytuacji męża. Kurcze co to się dzieje. Na szczęście mężczyznom łatwiej znaleźć pracę i wierzę że Twój mąż szybciutko znajdzie lepszą pracę.

Co do wyprawki to mi brakuje jeszcze kilku rzeczy ale jutro jedziemy na zakupy i mam nadzieję że wszystko juz kupimy,

Mdg87 łóżeczko śliczne. Czy to jets turystyczne łóżeczko i też ma 3 poziomy wysokości materaca?
Pamiętam jak rozkładaliśmy nasze i myślałam sobie ze za tymi szczebelkami to dziecko śpi jak za karę a tu proszę jakie ładne materiałowe bez szczebelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ella1 dziękuję bardzo mi miło.
Madzia_m3 właście doczytałam że u Ciebie szyjka taka jak moja 🙂 Lekarz kazał się oszczędzać ale nie muszę leżeć no i mówił że może nawet przenoszę dzidzię niz termin porodu więc nie ma się czym martwić. Zastanawiam się tylko czy chodzić na zajęcia bo nie chciałabym zaszkodzić Maluszkowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Musi być dobrze..
Firma przynosi małe zyski. 😮 mąż w tamtym miesiącu załatwił przetarg na 500 000 zł! i cieszyliśmy się bo z tego powinna być premia 2 500zł więc plany były na leżaczek bujaczek i inne taie duperelki.. Oboje z mężem doskonale wiemy że wszystko sie posypało przez to że w firmie jest więcej rodziny niż obcych .. Ostatnio miesiąc temu przyjeli nowego, mąż myslał że to jakiś nieznajomy a tu prosze jakiś kuzyn - oczywiście to też wyszło później. 🤔

Nie będę pytać męża i płakać jak sobie teraz poradzimy, widze że jest załamany,a nie chce go dołować jeszcze bardziej. Najważniejsze że z naszą córeczką jest wszystko ok i że jesteśmy razem. Przyżekaliśmy sobie że będziemy się wspierać i na dobre i na złe. Mam tylko nadzieje że wszystko się ułoży zanim zaczniemy rodzić.

A no i jak mąż pytał o premie to szefowa mu powiedziała że da mu 1000zł. Przy takim zysku jaki zarobił dla firmy?! masakra 😮 Ciekawe komu da tą kase.. No i dodała jeszcze że jest bardzo mądry itd, że warto żeby założył własną firme.
Więc jak mi o tym powiedział to mu wytłumaczyłam, że żeby własną firme założyć to trzeba mieć na to oszczędności, a to nie pora ryzykować żeby coś wyszło albo nie wyszło.

Nie będe się denerwować, bo pewnie Mai to nienajlepiej zrobi.. Ale przykro mi jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję lala89 i naprawdę wierzę że Wam się ułoży.
Mój mąż otworzył własną firmę 3 lata temu i wiem że to niełatwe, ale rzeczywiście pracuje się dla siebie i to zatrudnienie jest. Dostaliśmy dotację z Unii i jakoś łatwiej było na początek.

Myślę jednak że Twój mąż jakoś sobie poradzi, chociaz przykra sytuacja zwłaszcza że spodziewacie się Maleństwa i na pewno martwi się jak to będzie. Trzeba jednak wierzyć że się uda.
My ostatnio zatrudniliśmy chłopaka któremu urodziło się dziecko. Długo był bez pracy. Teraz do mnie dotarło że zrobiliśmy miły gest bo na pewno też im było ciężko i się martwił jak to będzie. Twojemu mężowi też się uda!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchole!! 🙂 🙂

Lala... smutne wieści 😞 ale musicie sie trzymać teraz razem, rodzina Wam na pewno pomoże w tych chwilach, więc głowa do góry, z czasem wszystko się na pewno ułoży!!! 🙂 🙂 😘

a ja mam pytanie do posiadających już wózek... jakie wymiary mają gondole waszych wózkow?? I czy wymiary 80x35x22 nie będą zbyt małe na zimę??

Marinel!! 🤪 🤪 to świetnie, że córcia rośnie jak na drożdżach 🙂 oby tak dalej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂 🙂 🙂

ale się naczytałam 😁 😁 😁 ło matko 😉 😜

Witam nowe listopadówki 🙂 🙂 🙂

Nie pamiętam komu co miała napisać ale dwie sprawy utkwiły mi na pewno w głowie

Lala wszystko się ułoży a Twój mąż szybciutko dostanie pracę 🙂 🙂 🙂
i śliczne zdjęcie 🙂 🙂 🙂

Marinel ale duża już Twoja córunia 🙂 🙂 🙂 bardzo się cieszę...

U nas dzień rodzinny i bardzo spokojny - właściwie przed chwilka dotarliśmy do domciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...