Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
No a mój Kochany ma drugie zmiany w tym tyg i ja znowu popołudnia i wieczory spędzam sama 😞 strasznie tego nie lubię...już niedługo pojawi się nasz synuś na świecie i pewnie nawet nie zauważę nieobecności tatusia hehe, bo będę tak zajęta 🙂, ale póki co pozostaje mi leżakowanie z pilotem w ręce i buszowanie po internecie...ale ile tak można? Pamiętam jak nie mogłam się doczekać, aż przestane pracować, a teraz to bym chętnie poszła na kilka dni, żeby się ze znajomymi spotkać!Gdybym była teraz w Polsce to wszystko by zupełnie inaczej wyglądało, pewnie przesiadywałabym u rodziców, albo psiapsiółek, którym też się w tym roku urodziły dzieciaczki i nabywała umiejętności...tak mi się jakoś na żale zebrało...ech


Yenefer - takie popoludniowo wieczorne zmiany sa super jak juz dzidzia jest na swiecie a takze, jak juz jest starsza bo tatus duzo czasu moze spadzac z wami w ciagu dnia 🙂 Moj przewaznie pracuje na tkaie zmiany i dzieki temu ma duzo czasu dla Mii jedyny minus to taki, ze wtedy musisz kapac i klasc dzidzie sama bez pomocy ale to kwestia przyzwyczajenia - to tak dlap ocieszenia 🙂 A jesli chodzi o znajomych to dzidizus tak szczelnie wypelni ci czas, ze przez jakis czas nie bedziesz o tym myslec - pozniej coraz czesciej bedziesz sie zn im gdzies wybierac i nim sie chwalic 😁 A znajomi poodwiedzaja cie tez - zobaczysz bedzie fajnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 oj z ust mi to wyjęłaś.Mój non stop pracuje nocami.Ja juz od dawna poprostu nie mam znajomych i zwyczajnie mi smutno tak samej.Wogóle jakis kryzys mnie dopadł, że taka jakas beznadziejna jestem, ze sobie nie poradze itd.Dzis beczałam jakies 5 razy.Nienawidze sie nad soba uzalac, ale zwyczajnie nie mam na nic siły.Chyba mi ODJE*AŁO.
Tylko tak sobie czytam Was i sie zastanawiam co sie stało ze mną, że nawet na forum nie umiem nawiązać rozmowy.I wgl zazdroszcze przygotowań, optymizmu.. Ja mam wrazenie, ze życie mi przecieka przez palce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! bo zaraz za uszy wytargam za narzekanie!!! Więcej optymizmu, kobiety! 🙂 🙂 🙂

A teraz pytanie z cyklu debilnych: na bieliźnie miałam niedawno taki biały glutek, konsystencja hmmm budyniowa, długość jakieś 2,5 cm i szerokość pół kciuka (może ciut mniej). Mam swoje podejrzenia... i brzuch pobolewa lekko okresowo. Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaq napisał(a):
Hej! bo zaraz za uszy wytargam za narzekanie!!! Więcej optymizmu, kobiety! 🙂 🙂 🙂

A teraz pytanie z cyklu debilnych: na bieliźnie miałam niedawno taki biały glutek, konsystencja hmmm budyniowa, długość jakieś 2,5 cm i szerokość pół kciuka (może ciut mniej). Mam swoje podejrzenia... i brzuch pobolewa lekko okresowo. Co o tym myślicie?


hmm że poród tuż tuż ? 😁
myslicie ze ból brzucha jest wskazaniem do wizyty w szpitalu chocby na ktg czy to juz nadużycie ? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
Byc moze to zwykle uplawy a byc moze..... 😉
A kiedy masz wizyte u gina?

no właśnie upławy i tak mam, ale raczej przezroczyste i wodniste. a to było rasowo białe i gęste 🙂 Wizyta w poniedziałek 🙂
żadnych skurczaków nie było na wczorajszym ktg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czop?

Ja właśnie zostałam pozbawiona dostępu do swojego autka! Mąż zabrał mi kluczyki i dowód rejestracyjny! Zabrał bo się dowiedział, że na jutro zaplanowałam sobie wycieczke do sklepu 😞 😞 😞
jestem nie pocieszona. Powiedział że owszem pojadę ale popołudniu w jego towarzystwie!

😠 😠 😠

Dostałam tą paczkę dziś którą licytowałam na allegro - pokazywałam Wam zdjęcie. Wylicytowałam ją aż za 31 zł i wszystko do mnie dotarło i wyglądało jak nowe. Już wyprałam a teraz wisi i schnie. Generalnie zadowolona jestem bo za taką kasę bardzoooo się opłacało! A i najważniejsze! Dostałam gratis ! Jedną skarpetkę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiu co do upławów to mi rano tyle tego cieknie że mam całe nogi zachlapane i ok 10 kropek na podłodze. Są białe i jak zetrę na brązowych płytkach to zostaje biały ślad jakby to była pasta. Natomiast na wkładne często odkrywam takie coś dziwne i gęste jak jogurt albo śmietana. Mam to od dawna i lekarz na wizytach mówił że wydzielina ok.
Ale skoro u Ciebie to było rozciągliwe to może ten czop?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byc moze...Na forach pisza dziewczyny, ze czop to galaretowata wydzielina.Kolor moze byc przezroczysty, bialy, zielonkawy z domieszka krwi lub bez. Czyzby Gosia sie juz mogla szykowac...? 🙂
Ja tez mam uplawy geste i lekarz tez mowi, ze jest ok. Bedziesz musiala sie zapytac na wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaq rozbawiłaś mnie określeniem skurczaki 😁 😁 😁 😁 😁

Co do upławów to ja cały czas nosze wkładki, są i wodniste i budyniowe, do koloru do wyboru 🙂 Marinel ale jakby u Ciebie okazał się to czop , to i tak nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń, no chyba, że się bardzo stresujesz i jak ma Cie to uspokoić to idź do lekarza!Ale czy czop nie powinien być lekko zabarwiony? Marinel wpisz sobie w google czop śluzowy i daj na grafikę, jest tam parę fotek 😲 może coś Ci to pomoże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja bym sobie życzyła, żeby to był czop, ale pewnie jak się chce szybciej, to się przenosi, co?
w różnych publikacjach znalazłam tyle opinii o czopie i jego wyglądzie i zgłupiałam 🙂 bo dużo zależy od tego, na ile przed porodem odchodzi ponoć. Mam wizytę w poniedziałek i chyba we wtorek spotkanie z położną środowiskową, więc wszystkiego wypytam. Póki co dwupak i nic nie wskazuje, że mam się rozpakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrywieczorek. Dopiero doczytałam co dziś napisałyście. Router mi się jak na złość popsuł i myślałam, że zwariuje dziś z nudów. Teraz dopiero mężuś przywiózł mi iPlusa..
Dziś nie mogłam w ogóle wstać. Obudziłam się o 12.30 bo kurier dzwonił domofonem (tpsa jakas błędna przesyłkę chciała mi wcisnąć..). A potem jeszcze pół godzinki pospałam, chyba stałam się meteopatką.
Mój brzusio wczoraj mocno twardniał a dziś prawie w ogóle, ciekawe z czego to wynika. Przerwa w ćwiczeniach? Zaczęłam hartowanie z Maltanem, zachęciły mnie te pierwsze kropelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jutro musze gina namowic na usg, niech poda mniej wiecej ile maly wazy. Brzuch od ostatniej wizyty spor urosl. Wtedy waga niby w normie ale malo wazyl. Ciekawe ile teraz wynosi waga.
Po wizycie ide na KTG a pozniej do pracy zwolnienie zawiesc i wziasc zaswiadczenie o ubezpieczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
Ja jutro musze gina namowic na usg, niech poda mniej wiecej ile maly wazy. Brzuch od ostatniej wizyty spor urosl. Wtedy waga niby w normie ale malo wazyl. Ciekawe ile teraz wynosi waga.
Po wizycie ide na KTG a pozniej do pracy zwolnienie zawiesc i wziasc zaswiadczenie o ubezpieczeniu.

sama papierkowa robota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już sobie wyobrażam jak zaczniemy narzekać, jak przyjdzie nasz termin, a dzidzia nadal nie będzie chciała wyjść!!! Wszystkie już takie zniecierpliwione jesteśmy, a pewnie niejedna z nas przenosi swoją dzidzię, bo chyba częściej zdarzają się porody po niż przed... ale co by nie było...każda z Nas się w końcu doczeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel ja mam dokładnie to samo, ale ten ból nie jest taki ciągły on odchodzi na jakiś czas. Ginekolog, położna mówią, że to macica się przygotowuje, ma prawo. Rozmawiałam też z koleżanką, która miała takie bóle dwa tygodnie przed porodem, w szpitalu powiedzieli jej, że macica przygotowuje się do porodu. Nie ma co panikować, bo teraz dla niektórych z Nas będzie to chleb powszedni.

Każdy pyta jak wygląda ten czop śluzowy, wpisać sobie w goole i kliknąć na grafikę. Uprzedzam średnio przyjemne rysuneczki. Czop śluzowy poza tym wiem też z doświadczonego źródła może wypaść dwa tygodnie przed porodem 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu! właśnie patrzyłam na grafiki i mój glutek był podobny do tego obok fistaszka 🙂 może chudszy, więc to pewnie tylko kawałek. Ale dzisiaj znowu zaliczyłam skurcze, więc może szyjka coś kombinuje 🙂 Ale do porodu to jeszcze daleko 🙂
Ach! i te Twoje literki! cudne! a motylki urocze! Kubuś będzie miał pięknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...