Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniu jak akcja porodowa nie rozpocznie się do tego czasu, to może zadzwoń w czwartek rano i powiedz, że ostatnio jak rozmawialiście tydzień temu, to kazał Ci się stawić w piątek rano do szpitala, ale chciałaś zapytać, czy masz się jakoś specjalnie przygotować,czy masz być na czczo, czy wykonać lewatywę itd...a co do badań to pewnie zrobią Ci z samego rana w szpitalu...no chyba, że będzie Cie to dręczyć cały tydzień, to zadzwoń w poniedziałek rano...no masz do tego prawo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja wprawdzie nie wiem czy dam radę to oglądnąć, bo już na zeszłej części wydarłam się w kinie jak wąż z ekranu wyleciał 😉...

ale przynajmniej spróbuję ...

Aniu ale jak przyjdziesz do szpitala to przecież nie będziesz od razu rodzić... Tak jak Bulhakova napisała najpierw próba z oxycyny...sprawdzać będą jak zareagujesz...zrobią badania lewatywę... spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A cesarka. To się nie robi tak od ręki Aniu, przygotują Cię odpowiednio.

Jednak w takim wypadku nawet możesz zadzwonić do szpitala jak lekarz nie będzie odbierał.

Wiem, że nie wszystkie macie FB, a pojawił się u wielu znajomych taki zabawny cytat :

Jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago. Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy. Pinokio kłamał. Alladyn był złodziejem. Batman jeździł 320km/h. Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Papaj palił fajki i miał pełno tatuaży. Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola, żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą. A Pan Kleks czytał poradniki Młodego Zielarza, Kaczor Donald chodził bez majtek, a Smerfetka była tylko jedna na wioskę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A cesarka. To się nie robi tak od ręki Aniu, przygotują Cię odpowiednio.

Jednak w takim wypadku nawet możesz zadzwonić do szpitala jak lekarz nie będzie odbierał.

Wiem, że nie wszystkie macie FB, a pojawił się u wielu znajomych taki zabawny cytat :

Jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago. Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy. Pinokio kłamał. Alladyn był złodziejem. Batman jeździł 320km/h. Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Papaj palił fajki i miał pełno tatuaży. Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola, żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą. A Pan Kleks czytał poradniki Młodego Zielarza, Kaczor Donald chodził bez majtek, a Smerfetka była tylko jedna na wioskę!!


no wlasnie a mnie lek powiedzial tak jak do nast piatku sie nie zacznie porod to rano w piatek mam przyjechac i on mnie od razu pokroi i nic wiecej ze na czco ze lewatywa ze badania no nic i dlategio jestem zla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Gosiu to dobrze, że chociaż trochu lepiej u ciebie.
JA też słabo dziś spałam i jakaś taka wykręcona jestem :<

Jutro jedziemy oglądać wózki może w końcu coś wybiore bo już mnie to zaczyna wkurzać, niby tyle tego towaru a kurcze nie moge nic wybrać (chyba za wybredna jestem) :<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Paniom. Pożywiłam się michą sałatki owocowej na śniadanie i puszczam sobie właśnie "porodówke", nagrałam wczoraj na TLC. Mam nadzieje, że nie bedzie to jakoś strasznie drastyczne.
Od wczoraj wieczorem brzuszek strasznie mi się napina. Nie boleśnie, ale tak że momentami brak mi tchu. (Pewnie przez zakupy w Arkadii, na które się wybrałam wczoraj. Chciałam kupić jakieś śliczne zasłonki do pokoju małego, ale po pięciu podejściach do kasy z 5 rónymi kompletami, w końcu kupiłam takie, że i tak je musze zwrócić, bo po zawieszeniu okaząły się okropne. Chyba zdecyduje się na rolete jednak..)Wziełam na noc dodatkową nospe, ale i tak w nocy nerowo kontrolowałambrzuch czy nie jest za twardy, czy mały się rusza. Taka noc czuwania.. Założe się, ze będę się budziła na każde jego kwęknięcie po porodzie, tak jestem teraz przewrażliwiona.

27 października - listopad zbliża się nieubłagalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu oczywiscie ze dam jak zdaze. Teraz ogladam Jak utopit doktora Mracka 🙂

I naszlo mnie na oryginalny czeski jogurt w sloiczku lub maslo pomezankove och jak wspaniale ze moj jedzie jutro do Czech i kupi mi moze jeszcze ta studencka na poporodzie! Chyba cala lista sie uzbiera!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Madziu oczywiscie ze dam jak zdaze. Teraz ogladam Jak utopit doktora Mracka 🙂

I naszlo mnie na oryginalny czeski jogurt w sloiczku lub maslo pomezankove och jak wspaniale ze moj jedzie jutro do Czech i kupi mi moze jeszcze ta studencka na poporodzie! Chyba cala lista sie uzbiera!


A o to za masło ?

Tak sobie myślę, że niedługo wszystkie dobijemy już do 37 tygodnia i każda będzie miała poród w terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest to bardzo podobne do naszych serkow typu allmette ale konsystencja przypomina bardziej maslo i jest smakowe a czesi nalogowo smaruja nim pieczywo. Np bulka z maslem pomezankowym o smaku czosnku, cebuli i papryki na to szynka lub ser zolty. I parowki chce! Nie ma lepszych parowek niz te czeskie tam nie robia takich mykoww jak u nas ze 30 % miesa a reszta niw wiadomo co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest to bardzo podobne do naszych serkow typu allmette ale konsystencja przypomina bardziej maslo i jest smakowe a czesi nalogowo smaruja nim pieczywo. Np bulka z maslem pomezankowym o smaku czosnku, cebuli i papryki na to szynka lub ser zolty. I parowki chce! Nie ma lepszych parowek niz te czeskie tam nie robia takich mykoww jak u nas ze 30 % miesa a reszta niw wiadomo co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Agisal -dobrze, ze wyniki badan sa ok. Ja sie urodzilam w terminie i wazylam 2850g. Wizyte u gina mialam tydzien temu i moj Lukasz wazyl 2680g- mysle ze do 3 kg dociagnie do porodu.
Ella- nie przejmuj sie teraz to takie beda tylko docinac.
Cygnee- chyba tez bym tak zrobila. Chrzesniak jak zostaje z nami i ma kaszel, to od razu ma robiony syrop z cebuli i go pije. Wtedy mysli sie o nim.
Shelby- to od wtorku bedziesz sie tez lenic z nami 😉 Jak ty w ciazy pracowalas to ja nie wiem.
madzia_m3- koniecznie daj znac jak po usg.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Cherry u mnie studencka non stop w domu, mój Kochany jest wręcz od niej uzależniony 🙂 A , że mamy tutaj sklep również z produktami ze Słowacji...to i studencka jest...choć nie powiem, bo droga, bo aż 2,99 funta sobie za nią życzą 😮


to spora przebitka bo oryginalna studencka kosztuje w przeliczeniu na polskie około 6 zł 🙂 i nastapiła zmiana planów nie jutro ale w sobotę! Bo jak to zakupy czeskiej spozywki beze mnie 😁 😁 😁 ja to wariat jestem.... jeszcze mnie ciężarnej tam nie było 😁 😁 😁

Nio i te kropelki to podstawa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...