Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co, zrobiłam 60 rogalików drożdżowych z masą orzechową i padam! życzę Wam miłej nocy
jak ktoś ma ochotę to oczywiście zapraszam, póki świeże 🙂

Ella - z tego, co czytałam w różnej "uczonej" literaturze, to wszystko o czym piszesz, jest zupełnie normalne 😉 ale i tak, dzielna z Ciebie mamuśka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby podziwiam Cię, że chciało Ci się lepić te rogale....ja oczywiście codziennie (od jakiegoś tygodnia) zajadam się Rogalami Marcińskimi co widać po mojej wadze...ale zrobić je samodzielnie to ponad moje siły....w ogóle nic mi się nie chce robić....jedyne co to chciałabym przytulić już moje maleństwo 🙂

Ella zmiany nastroju po porodzie to normalne....na pewno sobie z tym poradzisz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc zacznę od tego, że miałam gości i nie miałam jak napisać....

Nie mam żadnych wiadomości od Madzi, ale jest już stanowczo za późno by pisać do niej smska - zrobię to rano....

Ehhhh za to nasza Gosiaq jest w szpitalu gdzie ją zatrzymali. Pisała, że miała słabe ruchy stąd decyzja o zatrzymaniu. Do tego brzuch jej się stawiał i miała plamienia ale lekarze uparcie twierdzą , że do porodu daleko...

Trzymajmy Kochane kciuki i za Gosiaqa!

Rano też będę do niej pisać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal napisał(a):
Rozmawiałam dziś ze znajomą aptekarką o tych kroplach Sab Simplex.....okazało się, że polskim odpowiednikiem tych kropli jest Espumisan dla dzieci 🙂 w obu przypadkach substancją czynną jest symetykon (cokolwiek to jest) 😉


Kochana ale espumisan ma o wiele mniejszą dawke tego simetikonu. Stąd się najlepiej ceni Saba bo ma go najwięcej.... Obecnie na polskim rynku w miarę porównywalne są kropelki bobotic czy jakoś tak.

Jest tu kto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj w nocy około 3:30 przyszedł na świat Filip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczęście Gosiq mierzy 52 cm i waży 3200 😁 Przystojniak ma czarne włosy 🙂
Gosia urodziła siłami natury, bez nacięcia 😁
[color=red][color=red][/color][/color]
Kochana Gosiu gratulujemy z całych sił!!!!!!!! No i tę datę Filip wybrał przednią 😁 Teraz wiesz dlaczego tyle czekał 🙂 Duuuużo zdrowia dla Was!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dziś ja zapalę światło 🙂
Gosiaq co za szczęście, że już urodziłaś 🤪 I trafiłaś na taką magiczną datę 🤪 🤪 🤪 Wieeelkie Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A u Nas wieczór i noc do bani, co prawda na tym materacu nie było tak źle, ale jak musiałam wstać do kibelka to zwlekałam się jak wieloryb...Mój się tak załatwił, że szkoda gadać!!! Pojechał do pracy, a ja zamiast spać dalej wzięłam się za robotę...zmieniłam pościel, wstawiłam od razu do prania, spuściłam powietrze z materaca i poskładałam suche pranie...teraz wietrzę pokój z tych zarazków, grrr! Dziś już śpię na łóżku, bo jednak mi wygodniej, a jego nie wygonię, bo mi go szkoda...oj mam tylko nadzieję, że się nie zarażę!!! Wiem, że to nie jego wina, ale jestem taka zła, że właśnie teraz się rozchorował...z tego wszystkiego to już nawet odechciało mi się rodzić, no bo nawet by synka na ręce nie dostał, jak w takim stanie jest!!!

A jaki sen miałam? To chyba tylko kobiety w ciąży przed porodem mają takie 🙂 Śniło mi się, że urodziłam na tym materacu, najpierw dziecko mojej przyjaciółki, a potem Oskara...ale wszystko super gładko i bez bólu...a ja ostatnio tak sobie wbiłam do głowy, że mój synek będzie duży, że w tym śnie Oskar urodził się krótki, ale za to pulchny jak bułeczka, taki bączek...heheh....dalsze elementy snu są jeszcze głupsze, więc je pominę... 🙃 Jak go opowiedziałam Mojemu rano to się śmiał i mówił, że z powodzeniem mogę wystawić ogłoszenie "Rodzę wszystko i za wszystkich" 🤪

A teraz włączę sobie porodówkę na TLC , bo sobie nagrałam...ot i taka piękna noc i poranek 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIAQ GRATULUJĘ JESZCZE RAZ 🤪 🤪 🤪


p.s. przyznam, że od wieczornego smsak bardzo martwiłam się o Gosiaga ale jak dostałam w nocy od niej też tą wiadomość to zrobiło mi się lżej ...

Chociaż od wczoraj u mnie zaczyna się coś dziać i brzuch mnie napitala non stop i krzyż też i do tego co chwila posiedzenia na kibelku 🤔 🤔 🤔
W nocy tez wcześniej się obudziłam i napiłam sie wody co Małemu nie zbyt sie spodobało bo skopał mi tak żołądek że zakrztusiłam się tą wodą z zołądasa 😲 😲 😲

jakiś koszmar!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenymama napisał(a):
Dzisiaj w nocy około 3:30 przyszedł na świat Filip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczęście Gosiq mierzy 52 cm i waży 3200 😁 Przystojniak ma czarne włosy 🙂
Gosia urodziła siłami natury, bez nacięcia 😁
[color=red][color=red][/color][/color]
Kochana Gosiu gratulujemy z całych sił!!!!!!!! No i tę datę Filip wybrał przednią 😁 Teraz wiesz dlaczego tyle czekał 🙂 Duuuużo zdrowia dla Was!!!!!!


chcialam sie zapytac czy ktoras juz urodzila a tu juz jest nastepny chlopczyk z magiczna data czekamy na nastepne dzieciaczki i gratulacje

Mama Nicka ur.10.10.10 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia gratulacje 🙂 fajnie trafiłaś z tą datą ale najważniejsze, że masz już swego synusia przy cycu 😉
Yenefer oby "Twój" jak najszybciej się wykurował bo faktycznie mogą go nie wpuścić na porodówkę....oczywiście nie życzę Wam tego....zaaplikuj mu solidną dawkę lekarstw + czosnek itd.- powinno zadziałać 🙂 Ja mojego zmusiłam aby łykał codziennie Rutinoscorbin profilaktycznie.

Cherry czyżbyś była następna ? życzę Ci tego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Cherry czyżbyś była następna ? życzę Ci tego 🙂 🙂


kochana pewnie nie bo ja będę się męczyć! Mój organizm tak lubi.... jak będę już wykończona to wtedy pewnie zacznę rodzić!

Aha Agisal jak chcesz kupić sobie te kropelki żeby mieć w razie w w domku to kup koniecznie bobotic!

Ja mam ten Bobotic w domu i powiem że jak tabletki dla dorosłych espumisanu na męża nie działałay tak dalłam mu krople i wzdęcie przeszło! 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...