Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Dawno mnie nie było na forum....podczytywałam Was od czasu do czasu ale prawdę mówiąc nie miałam czasu....mąż powoli wraca do pracy więc znów kompa w ciągu dnia nie będę miała 😞 Na wstępie
Shelby moje wielkie gratulacje[color=red][/color]
gratuluję również wszystkim pozostałym mamusiom, które w tym tygodniu się "wypakowały" 🙂
U nas prawie ok. tzn walczę z pokarmem.... niestety nie mam go w nadmiarze więc często przystawiam Dominika do piersi aby cycole ruszyły z produkcją :0...... Niestety Dominik jest dość ospały (ma żółtaczkę) i po kilkunastu minutach ssania zasypia tak skutecznie, że nie mogę Go dobudzić.....dlatego ostatnio coraz częściej używam laktatora......jak uśnie to resztę ściągam ręcznie.....jak będę miała więcej czasu postaram się opisać mój poród...
Pozdrawiam Was gorąco

Aha a oto nasz Dominik 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenymamo i Marinel szkoda, że dopadło to wasze maluszki...jednak dobrze, że już po wszystkim!

Agisal synuś śliczniutki!!!

U nas wczoraj wieczorem nastąpiła lekka poprawa z płaczem małego, ale dzisiaj od rana znowu marudny...Kochany od jutra idzie na popołudnie do pracy...aj będzie ciężko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tu pusto!

dziewczyny, nie wierze w to, co zaraz sama napiszę! my już jesteśmy w domu!!! strasznie szybko nas wypisali, co nie? ale mąż się cieszy, bo martwił się, co będzie z pracą i tak dalej!

Maksiu jeszcze nie pokazał nam swojego prawdziwego oblicza- zaraz krzyk niesamowity, a czasem śpi jak anioł!

uczę się karmić, w nocy myślałam, że będę musiała prosić o dokarmienie, ale jakoś daliśmy radę, póki co wiadomo - parę kropelek, ale jak to powiedziała mi jedna z położnych - najcenniejsze te kropelki, każda jedna, dla maluszka!

poród opiszę Wam moje drogie przy najbliższej nadarzającej się okazji! ale szczerze mówiąc, czuję się niedoinformowana w temacie, co tak dokładnie się ze mną działo!

Agisal, śliczny synek! zaraz wrzucę fotki Maksia 🙂

lenymamo - dobrze, że jesteś taką czujną mamą! wyobrażam sobie, że okropne to, co przeżywasz!

kukunari - jaka uśmiechnięta i zadowolona, śliczne obie! 😉

gratuluję tym, którzy trafili z płcią! 😁

paula - trzymam kciuki, za Cherry również!

i dziękuję Wam wszystkim, moje kochane za gratulacje 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!!!!!!!

Agisal malutki śliczniutki!!!! 🙂 🙂

Lenymamo-- jejku cale szczęscie, ze z Polusią juz wszystko dobrze!!!!!!!! Matko jak oni moga sie dopuscic takiego czynu 😠 😠 😠 😠. Dobrze, ze jestes czujna!!!
Nawet nie wyorazam sobie co przezywaliscie!!!!

A u nas dzis snieg padal poraz pierwszy - Kuba oszalał ze szczęścia 🤪 🤪 🤪 🤪.
Myślę, że we wtorek wybiorę sie do przychodni i zważę Maję ciekawe ile przybrała przez ten tydzień!!! Dziś załozylam jej body a tu niespodzianka- ZA MAŁE sie okazały 😁 😁 😁 Ale radość!!!!!! 😁 😁
Więc juz poszly do odlozenia- dodam ze ani razu ich nie miała na sobie!!!!
A jak tam wasze bąbelki no i jak brzuszki nasze się czują???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...