Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Kurcze to ja chyba muszę zacząć latać albo biegać, chociaż ostatnio biegłam do pociągu i to nic nie dało 😁 😁
U mnie zero jakichkolwiek objawów. Nic kompletnie. Wkładki mam suchutkie.

na każdą przyjdzie pora... i żadna z nas nie wie, kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula nie zapomnij dopisać Majeczki Eli do tabelki. 🙂 Niebawem będzie taki wysyp że chyba najlepiej jak będziesz sobie spisywala kolejno urodzone dzieci na kartce a co jakis czas tylko aktualizowala tabelke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dam radę 🙂 będę przeć i aktualizować tabelkę jeśli będzie taka potrzeba 🙂

Gosiu widziałam, że dostałaś nagrodę. Ja również ale nie dostałam tych woreczków do sterylizacji a Ty? Ja nie mam żadnych objawów. No nic na mnie też przyjdzie kiedyś pora 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Paula, ja też nie dostałam tych woreczków i w sumie... zapomniałam, że miały przyjść 🙂
Sandra, a chcesz te drugie danie dla dzieci czy dorosłych? czy dla tych i dla tych?

padam dzisiaj, więc uciekam do wyrka 🙂


dla jednych i drugich najlepiej jedno miesne a drugie vegetaarianskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari mi jedynie przychodzą do głowy jakieś naleśniki na słodko dla dzieci...
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

a z dań wegetariańskich może coś takiego...
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

to tylko przykład oczywiście, bo sama nie mam pojęcia co bym mogła zaserwować z okazji takiego przyjęcia 🙂 Może to Cie nakieruje na jakis pomysł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Obudziłam się z bólem, ale teraz już mi odeszło. Wczoraj przy kąpieli tez mi towarzyszył, nie są to ciągłe bóle. Wiec może to skurcze jakieś, nie potrafię nadal tego zidentyfikować.

Wyniki jak koń wyścigowy 😉. Są drobne odchylenia, ale mają prawo być w ciąży. Przed ciążą z leukopenią nigdy takich dobrych nie miałam.

Mdg87 powodzenia

Ja mam jutro znowu ginekologa i ktg. Teraz wizyty co tydzień

Wdług 3 usg na 5 termin mam na jutro 😉, ale to nic nie znaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i będzie kolejny listopadowy brzdąc! powodzenia!


Mąż wrócił z rozmow, ale że mają jeszcze kilku kandydatów to będą dzwonić w przyszłym tyg.
Jejku..
Ja już posprzątałam cały dom, poodkurzałam , nawet chomikowi zmeniłam trociny, wykąpałam psa.. to chyba przez ten stres rozmową męża. Teraz wybieam się na zakupy, musze namierzyć tą herbatke z liści malin. Chce też kupić mały sudocrem do szpitla i ogólnie połazić po sklepach bo siedze w tym domu jak ciołek 🙂
Dam znać jak wróce z zakupów :* Miłego poranku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdg87, powodzonka w szpitalu! naprawdę teraz to będziemy się w szybkim tempie rozpakowywać, bo dużo nas tu 🙂
Mnie w nocy obudził skurcz, ale po drugim przeszło i mogłam spać dalej. Oczywiście nic się nie zanosi, więc pewnie złapie nagle 🙂
Shelby! dasz radę dojść. Powoli i tempem żółwim dasz radę!
Lala! nam dali sudocrem w szpitalu pierwszego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduję się! nawet udało mi się zakupy zrobić! ale wiecie jaka siara! pudełko z "materiałem do analizy" wywaliło mi się w torebce i chlupnęło troszkę na skierowanie, wyciągnęłam taką wilgotną karteczkę i cała z burakiem przeprosiłam panią 🤢, pani była zakłopotana, ale dała radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A ja właśnie Shelby dołączam się do Ciebie, bo co zjem to latam do toalety... Ale to nie jest tak samo jak było na początku ciąży, bo teraz po zwróceniu czuję się bardzo dobrze, a co zjem to mnie mdli. Chyba organizm potrzebuje głodówki.


ojjjj współczuję Ci 😞 trzymaj się ciepło moja droga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...