Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosiu ja dzisiaj pytałam swojego lekarza czy aby nie przegapię porodu na co on: tego nie da się przegapić 🙂 Też się zastanawiam czy rozpoznam skurcze itp. Nie mam na razie parcia na już urodzenie bo tak naprawdę biorąc pod uwagę rozbieżności datowe to mogę czekac nawet do połowy grudnia 🙂 Najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa a w swoim czasie ją przytulę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
widziałyście coś takiego?

http://www.aquaflex.pl/page2.html

jakoś chyba bym sobie nie sprawiła takiego przyrządu 🙂


Shelby czego to już nie wymyślą prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel, lekarz ma rację. Za pierwszym razem też wiedziałam, że to skurcze (tylko skąd?). I rozumek tym razem podpowiada, że będę wiedziała, tylko głupia głowa myśli też: "a jak kurczę nie będę pewna?". Pisałam już kiedyś, że miałam szybko postępującą akcję, rozwarcie szło jak tralala, a że podobno za drugim razem jest szybciej, to może sobie coś niepotrzebnie wkręcam. I ciągle coś kłuje, brzuch się stawia. Oj blisko już, blisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niezłe te stożki to tylko marketingowo zakamflowane wibratory. Zobaczcie jakie mają działanie: poprawa nastroju, zwiększenie libido.. Tylko małe takie troche 😜

Ja dziś zgrzeszyłam, zjadłam tortille z Maca, popiłam Colą i na deser ciastko, nieprzyzwoicie słodkie. Mały teraz zasuwa jakby miał tyle miejsca co w 6 miesiącu. Żebra mi poobija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Marinel, lekarz ma rację. Za pierwszym razem też wiedziałam, że to skurcze (tylko skąd?). I rozumek tym razem podpowiada, że będę wiedziała, tylko głupia głowa myśli też: \"a jak kurczę nie będę pewna?\". Pisałam już kiedyś, że miałam szybko postępującą akcję, rozwarcie szło jak tralala, a że podobno za drugim razem jest szybciej, to może sobie coś niepotrzebnie wkręcam. I ciągle coś kłuje, brzuch się stawia. Oj blisko już, blisko...


o no no, już zaczyna mieć większy sens to co piszesz 🙂 przebija przez to doświadczona Mamusia Gosia 🙂 to mi się podoba 🙂 😘 😘 😘 z takim nastawieniem będzie Ci się lepiej spało 🙂

posłuchaj rozumu, on ma takie fajne okularki 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/408/serceirozum.gif/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/662/serceirozum.gif[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domini2011 napisał(a):
Niezłe te stożki to tylko marketingowo zakamflowane wibratory. Zobaczcie jakie mają działanie: poprawa nastroju, zwiększenie libido.. Tylko małe takie troche 😜

Ja dziś zgrzeszyłam, zjadłam tortille z Maca, popiłam Colą i na deser ciastko, nieprzyzwoicie słodkie. Mały teraz zasuwa jakby miał tyle miejsca co w 6 miesiącu. Żebra mi poobija 🙂


ooo tez musze zdążyc przed porodem z tą tortillą 🙂 podczas karmienia fast foody podobno zabronione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz po wieczornej dzemce siedzimy, a wlasciwie lezymy i ogladamy gosicie gosicie 😁

Rozlozylismy sofe w salonie przed tv i sie lenimy....

Pisalam smsa do Jagody. Pisala ze neta teraz nie ma ale bedzie miala po 10. Wiktor rosnie i przybiera na wadze a Jagodka ma niestety zastoj pokarmu.

Moj maly bardzo fika i mam wrazenie ze sporo urosl. Caly czas wypycha z prawej strony gizialy (stopy) i do tego czuje ze jest bardzo silny!

P.s. od kuzynki dostalam ubranka po jej synku i caa emulsje oliatum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikt nie urodzil??? 😉
My dzisiaj bylismy 4,5 godziny na zakupach... moje nogi nie wytrzymuja juz tego obciazenia... jak dotarlismy do domu to myslalam, ze padne - i padlam na 1,5 godzinna drzeme 😉 /i niby tyle na nogach a dzidzia ani mysli wyjsc 🤔
mnie tez juz brakuje ubran - bo brzuch mam tak wielgachny... to, ze we wszystkim wygladam jakbym miala pilke i to nie koszykowa tylko taka solidna pilke lekarska to juz fakt ale wszystko mi jakies takie przykrotkie sie na tym brzuchu zrobilo... Kurtek juz zadnych nie dopinam 😞 cale szczescie temperatura w okolicach 15 stopni...
Jutro juz zaczynam szykowanie do urodzinek mam tylko nadzije, ze moje trudy nie pojda na marne i sie dzidzia mi nie ywkluje w sobote 😉
W sumie mialo byc wymyslnie ale robie tylko:
Zupe marchwekowa na pierwsze danie.
Jako drugie danie:
Szaszlyki z owocow morza i warzyw jako wegetarianskie
Szaszlyki miesno- warzywne
wszystko podane z mlodymi ziemniaczkami, salatka z roznych salat, pomidorkow, oliwek..., buraczki na cieplo i jakas surówkę jeszcze nie zdecydowalam...
A na deser:
Tort biszkoptowy z kremem karpatkowym i powidlami sliwkowymi w ksztalcie baletek 😜
i ciasto babci, ktore ryje beret 😉 podane z sorbetem z owocow lesnych i bita smietana

Bez zadnych rewelacji ale chyba nie dam rady sleczec w kuchni nie wiadomo ile...

kochane nie zaciskac nog - rodzic!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Cherry napisał(a):
Sandra pysznie brzmi.... i gdyby nie ta moja przypadłość byłabym w drodze do Ciebie i MII jako niespodziewany gość na urodzinki hihihihi 🙂 🙂 🙂


zaproszenie aktualne 😁


A swoja drogą Sandra a cio się teraz kupuje maluszkom na urodzinki.... jest jakiś trend....? Ja się zatrzymałam na zabawkach pet shop ale Mia chyba za malutka na takie coś... Pytam tak z ciekawości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Witam 🙂
Dziś dzień u nas jako tako gorzej u mojego T;* bo zwolnili Go z pracy.


O ja jeb.... (przepraszam za przekleństwo) co się do jasnej ciasnej dzieje na tym rynku pracy?

PAULA NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE A TWÓJ LUBY SZYBCIOREM ZNAJDZIE PRACĘ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze co się ostatnio dzieje, że tak zwalniają tych chłopów z pracy?
Paula_jot bardzo mi przykro!!! 😞

A ja z jedzeniem grzeszę non stop i wynik tego jest taki, że się dziś ważyłam i prawie 15 kg na plusie 😮 W sumie to nie wiem gdzie się to wszystko zmieściło, bo nie widać po mnie , żebym tyle przytyła? Mam nadzieję, że zrzucę to wszystko po porodzie, bo nie zamierzam wymieniać garderoby!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...