Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Cherry jak będziesz miała chwilke napisałabys mi co spakowałaś do szpitala? Może byc na prv żeby nie zaśmiecac Wam wątku 😉
Gratulacje dla szczęsliwej mamusi slicznej Majeczki!!
ps. przyznaje sie bez bicia podglądam na bieżąco jak postepy u Was 😁


Kochana już piszę - oczywiście na priva 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Moje Kochane Brzucholki 😉 😉 😉

Ja własnie zabieram sie za nadrabianie zaległości.
Maja nie dawno zjadła i sobie spi 😉. Mleko dopiero powoli sie produkuje sutki bolą ale da sie zniesc!!!!
Dziekuje za MILION GRATULACJI I MIŁYCH SŁÓW!!!!!

Dziewczyny jak dam rade to dzis wieczorem opisze wam poród- powiem wam nie było tak źle!!!!!!!!!! Sama jestem w szoku,ze dałam rade bez zadnych znieczuleń!!!!!!!
Wiadomo boli ale da sięwytrzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Także GLOWY DO GÓRY TE CO SIĘ BOJĄ!!!!!!!!!!
Trzymam za WAS kciuki i życze szybkich porodów!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela jeszcze raz gratuluję Wróciłyście już do domku?
Mai oczka są powalające!

Cherry do ciasta naleśnikowego dodaję kakao i są czekoladowe 🙂

Madziu nie oglądałam DDTVN ale jak przełączałam kanały to mówili akurat że robią naleśniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej !!!\dzieci sliczne
a ja mam cesarke w srode o 7 30 dzisiaj byla kwalifikacja no i tak mi powiedziano skierowanie wypisano i czekac kazano hehe 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 chcieli mnie zostawic w szpitalu tak prowizorycznie ale wolalabym w domu.....u mnie na obiadek rybka duszona ryz i pewnie ogoras kiszony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
aniusia a jeśli można zapytać na czym polegała ta kwalifikacja?


lekarz zdabadl na fotelu no i nie ma zadnego postepu od kilku tyg czyli rozwarcie nie postepuje szyjka taka jaka byla dziecko ma glowke ruchoma potem usg dziecko wazy ponad 4kg to tym bardziej bo ja drobna jestem no i ordynator powiedzial ze zle to wyglada na porod naturalny i wypisal skierowanie na cesarke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
aha i do tych ktore mialy juz cesarke chyba martka miala nie?? jezeli mam skierowanie a porod zaczolby sie przed sroda to ide od razu na cesarke??

Nie potrafię Ci odpowiedzieć bo dopiero teraz pierwszy raz ide na cesarke ze skierowaniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja póki co biorę bo boję się że znów mi wyniki w dół polecą...

biorę prenatal+ kwas+ żelazo+ potas + magnez (z dwóch ostatnich zrezygnuję za tydzień ze względu na szyjkę) aha i zdarza mi się wypić wapno... Jak będę karmiła to myślę o braniu prenatalu nadal lub falvitu Mama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry widzę że u Ciebie prawdziwa apteka. Ja brałam też kwasy DHA bo jem mało ryb ale wszystkei witaminy mi się dzisiaj skończyły i nie wiem czy na te ostatnie tygodnie coś kupowac skoro wyniki krwi są dobre. Chyba kupię Falvit mama i zacznę je brać już po porodzie.

Czekam z niecierpliwością na wieści od Madzi. Wizyta się chyba przedłużyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo ja z tą anemią cały czas walczyłam i dopiero ostatnia morfologia była ok. Teraz w pon mam następną....

Magnez i potas na te skurcze w łydkach .

A wapno hym..... mój mąż ma alergie na słońce i przed wyjściem na dwór musi pić wapno dla alergików bo inaczej puchnie lub ma swędziawkę i zaczerwienienia ! Więc rano jak mu robie to i sobie zrobię bo nie zaszkodzi.... 😁 😁 😁 A uczulenia on dostał w skutek źle dobranego antybiotyku !
Tak go ponad rok temu załatwiła pani internista przepisując nowość na rynku ! W poradni alergologicznej powiedziano po testach - być może kiedyś przejdzie.... 😮 więc tak czekamy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...