Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
ostatnio kupiłam spodnie w hm za 179 :| i stwierdziłam, że więcej nie kupuję 😁 póki mam w czym chodzić 😁


Ja w tym samym sklepie ale za 129 zl
🤔


tylko te mi pasowały :| niestety, mam taką głupią przypadłość, że większość spodni jest mi za ciasna w udach, a jak jest dobra, to są za luźne nieco wyżej, a te były akurat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martusiap napisał(a):
Witam dziewczyny
właśnie odebrałam wyniki moczu i morfologie.
W morfologi mam podwyższone leukocyty 10,47 a norma jest 4,0 - 10,0
oraz neutrocyty 73,2 zaś norma 50 - 70. Natomiast limfocyty nam poniżej normy 18,1 a norma wynosi 25-45. Znacie się na tym ? Jakoś dziwnie jestem zaniepokojona. w wizytę mam dopiero za tydzień.


Normy najcześciej sa dla kobiet w ciazy nieco inne więc się nie przejmuj.
O leukocytach znalazłam tyle:
Leukocyty (białe krwinki) (WBC) 4,1-10,9 k/ml - w ciąży często wzrastają do kilkunastu, wyższy wzrost może świadczyć o infekcji.
Według tego to norma!
Nic się nie martw jak też panikowałam po czym usłyszałam że to nie są normy dla kobiet w ciąży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do obiadku na dziś to gotowałam kapuste kiszoną i ten zapach tak mnie pobudził że wysprzątałam całą łazienkę 🙂 W tym II trymestrze jestem zdecydowanie bardziej aktywna ale o ćwiczeniach nie myslę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już zjadłam obiadek.. i jakoś mi lepiej.

Co do ubrań.. mam kupione w lumpie spodnie ciążowe z h&m, rybaczki wiec przydadza sie na ceplejsze i chlodniejsze dni.. Nie inwestuje w typowo ciążowe ubrania, dlatego że po ciąży i tak nie będę w nich chodzić. Jeszcze się mieszczę w swoje jeansy, pewnie dlatego ze to biodrówki..
Jestem fanką tunik i leaginsów, wiec bedą jak znalazł na lato. A esienią coś się wymyśli.. Ceny ubrań ciążowych są ogromne.. Niektóre rzeczy są piękne, ale tak jak mówie nie przydadzą mi się po ciąży..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem co jest.... jestem głodna i ssie mnie strasznie... po czym zamawiam zestaw obiadowy z restauracji - serwuja dania domowe bardzo tanio bo 12 zl za zupę + drugie danie z dowozem. Papu przyjechało a ja nic nie mogłam tknąć bo nagle zrobiłam się najedzona nic wcześniej nie przegryzając... Przynajmniej mój kochany Mąż zjadł coś w miarę normalnego 😉

Czekam na ten sprzęt i czekam co przejeżdża obok osiedla coś większego to wstaję z krzesła...jeszcze trochę to zakwasy w tyłku dostanę za to wstawania i siadanie... 🙂

Lala89 coś dziś tez kiepsko się czuję - jestem ospała, ociężała, marudna i kręci mi sie w głowie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
mój mąż wychodzi z założenia że przydadzą się w następnej ciąży i nie mam się przejmować, że tak drogo 🙂


Ja generalnie strasznie dużo wydaję na ubrania, ale mam też takie zdanie że za spodnie staram sie nie płacić więcej niż 100 i wtedy w H&M miałam wyrzuty, że takie drogie a moje Kochanie zabrał spodnie i poszedł do kasy bo powiedział, że mam ładnie się ubierać i kupić takie spodnie by dziecko nie cisnęły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja dziś zakupiłam pierwszy ciuch ciązowy - jeansy z materiałowym brzuszkiem, w którym jest z dodatkowa gumeczka i ciągnie się jeszcze z 15sm. Dałam z nie 20 zł. Najciekawsze że to rozmiar S a zwykle nosiłam L, wiec jak na ciązówkę to noszę na razie mały rozmiar 🙂
Było bardzo dużo znacznie większych spodni i bluzek. Ale mam nadzieję że tak duuuuużo mnie nei przybedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Ja narazie tez chodze w spodniach sprzed ciazy ale kupilam sobie ladna i luzna w brzuchu sukienke, mam tez legginsy i tuniki, wiec narazie starczy. Bylam dzisiaj na dzialce, porobilam chwilke i tak mi sie slabo zrobilo, ze masakra. Musialam polezec pol godzinki.
Ja na obiadek mialam dzisiaj mlode ziemniaczki z koperkiem, salata ze smietana i kotlet mielony. 🙂
A na kolacje zaraz zrobie sobie jajecznice z pomidorami (uwielbiam tak) 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj cały dzień chodziłam śpiąca, nie wiem ,może ciśnienie dzisiaj było niskie i dlatego 😞
Wczoraj wieczorem zrobiłam pyszne mielone w sosie pomidorowym i dzisiaj miałam przepyszny obiadek a teraz objadam się arbuzem- mniam 🙂)))
Od jakiegoś czasu chodze już w spodniach ciążowych i naprawde są wygodne, mam 2pary z H&M jedne z materiału a drugie z jeansu i jak narazie już spodni nie kupuje, jedynie co to musze sobie kupić leginsy aha wczoraj kupilam sobie tunike w taboo za 59zł- super 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj się dowiedziałam, że u mojej koleżanki, która była miesiąc po mnie wykryto, że serduszko dziecka nie bije, jutro ma zabieg. Czy to możliwe żeby dopiero teraz stwierdzić taką rzecz? Nie wiem czy coś było nie tak od początku, czy coś się stało że przestało bić. Ale takie przypadki sprawiają, że zaczynami się martwić o swojego malca. Jak mój mąż się dowiedział, mam zakaz na przemęczanie i podnoszenie, nawet najmniejszych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki
gueen -strasznosci piszesz brrrr... wiesz serduszko moze przestac bic w kazdym wieku ciazy i to jest wlasnie najstraszniejsze 😞
ja dzis mialam zabiegany dzien - ufff padam z nog...
Liste obecnosci uaktualniam - czekam na dalsze dane i postaram sie ja umiescic gdzies do ogolnego wgladu tak aby zawsze bylo latwo- nie wracajac wstecz po naszych postach...
dobrej nocki kochane brzuchatki...
A i pochwale sie jeszcze moim brzuskiem dziesiejszym i rodzinka - a co 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari SLICZNA MASZ RODZINKE A TA PO SRODKU GWIAZDA- NAAJPIEKNIEJSZA 🙂[/size]GRATULACJE
Brzusio tez juz okazaly!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny jak ja sobie pomysle o serduszku ktore mogloby przestac bic to az sie na placz zanosi 😞 😞 Coraz bardziej denerwuje sie przed poniedzilakowym USG 🤔 🤔
Ale trzeba byc dobrej mysli a nie myslec o najgorszym 🙂
Dziewczyny wczorajsza handra mi juz przeszla 😁 😁 😁 😁 Cale szczescie.
Wczoraj ochota na slodkie przyszla i litr lodow czekoladowych zniknal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Milego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukunari sliczna rodzinka! Pieknie razem wyglądacie całą czwóreczką 🙂

queen to straszne! Musimy byc dobrej mysli że z naszymi maleństwami wszystko dobrze. Cieszę sie że dwa dni temu słyszałam bicie serduszka mojego Maluszka.

Troszkę się martwię bo od wtorku mam jakąś dziwną wysypkę na łokciach i nie mam pojęcia skąd to się wzięło a swędzi. Nie wiem czy to jakies uczulenie czy jakieś choróbsko. Nie wiem co mam z tym robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, dzisiaj jest gorzej niż wczoraj 😞 ledwo co mogę oddychać, gdbyby nie to, że mam dziś ten pieprzony egzamin (trzymajcie kciuki) to poszłabym do lekarza,a że muszę zostać w Olsztynie na noc bo jutro mój wydział ma X-lecie to żeby zaliczyć jeden przedmiot muszę tam być. Nie wiem jak to wytrzymam 😞 ale ze mnie maruda 🤨 mam nadzieję, że u Was lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...