Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paula! Nie możesz się denerwować, pamiętaj o tym. Wiem, że się fajnie mówi, ale postaraj się nie spinać na życie tak mocno ... Niektórych rzeczy nie da się zmienić i nie masz na to wpływu, więc nerwy zamieć pod dywan (na tyle, na ile się da). 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki wlasnie sie dowiedzilam zem oja kolezanka urodzila 5 tyg przed swoim planowanych terminem!!! masakra!!! Na szczescie z dzidzia wszystko ok - jest cala i zdrowa choc tyciuchna! To dziewczynka Oliwia 🙂
Tak sobie teraz mysle, ze spakuje torbe do szpitala i przyszykuje wszystko duzo wczesniej niz w poprzedniej ciazy nie bede czekac na ostatnia chwile bo nigdy nic nie wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
U mnie tez dzis slonko- choc czasem chowa sie za chmurami- ale jest cieplutko i najwazniejsze, ze nie pada. Dziewczyny wlasnie przed chwila dowiedzialam sie, ze moja kolezanka jest w ciazy w 2 miesiacu- udalo sie po 11 latach malzenstwa 🙂 To normalnie Cud Bozy 🙂 🙂: 🙂)::::::::: 🙂 Az buzia mi sie cieszy od ucha do ucha.
Wzajemnie milego dnia. Ja dzis mam gosci, wiec nie wiem czy uda mi sie zajzec. Zaleglosci nadrobie na pewno 🙂 🙂
Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
dziewczynki wlasnie sie dowiedzilam zem oja kolezanka urodzila 5 tyg przed swoim planowanych terminem!!! masakra!!! Na szczescie z dzidzia wszystko ok - jest cala i zdrowa choc tyciuchna! To dziewczynka Oliwia 🙂
Tak sobie teraz mysle, ze spakuje torbe do szpitala i przyszykuje wszystko duzo wczesniej niz w poprzedniej ciazy nie bede czekac na ostatnia chwile bo nigdy nic nie wiadomo 🙂

ja też tym razem będę przygotowana znacznie wcześniej, bo wokół mnie porody 5-8 tygodni wcześniej! 😮 😮 a że akcję mam szybką, to nie ma lipy, torba będzie czekała pewnie od połowy września 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Witam z rana 🙂)
U nas znowu chmury. Może się rozpogodzi.
Ja dziś kiepsko spałam. Mój maluszek urządzał Mamusi kopanko po 23 😜, ale to sama radość 😁

Madziu! dmucham na wschód do Ciebie, żeby chmury rozgonić! pomogło? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
madzia_m3 napisał(a):
Witam z rana 🙂)
U nas znowu chmury. Może się rozpogodzi.
Ja dziś kiepsko spałam. Mój maluszek urządzał Mamusi kopanko po 23 😜, ale to sama radość 😁

Madziu! dmucham na wschód do Ciebie, żeby chmury rozgonić! pomogło? 😎


Może pomoże potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Ja też wkoło słyszę o wcześniejszych porodach. Najważniejsze, żeby nasze maleństwa były zdrowe.

no właśnie, mój jeszcze nie zakopał do mnie dzisiaj i już lekko schizuję.... mam też niewielkie plamienie na brunatno, ale pewnie dlatego, że wczoraj miałam cytologię... nie można panikować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra obydwie córki urodziła w 7 miesiącu. Obydwie zdrowiutkie, a ta młodsza była takim grubaskiem po 3 miesiącu, że mówiliśmy na nią pudzianowska, a przeleżała miesiąc w Prokocimiu po urodzeniu.
Ja też spakuję sobie torbę we wrześniu. Nniech czeka do listopada a nawet poczatku grudnia 🙂
U nas tez dzisiaj piękna pogoda. Mam wolne i nie wiem co ze sobą poczac. Chyba pojadę po prezenty bo w niedziele jedziemy na rocznicę ślubu rodziców, do tego urodziny brata i imieniny taty. Tylko co by im tu kupić ? 🙂
Zastanawiam się czy na kontrolę przychodzą do ciężarnej czy do firmy, bo mi szef powiedział że zgłosił drugie L4 i pewnie w poniedziałek będzie miał kontrolę. Ma w firmie 3 ciężarne i po dwóch pierwszych byli u niego, a ciężarnych nie stresowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz mam urlop do 27 lipca. Chciałabym wytrwać w pracy do końca września. Ja mam troszkę inną pracę ze względu na swój zawód. Oczywiście jak nie dam rady to pójdę na zwolnienie.

Z jednej strony nie rozumiem jak po cytologii może wystąpić plamienie a po stosunku nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaq napisał(a):
a co tu pracodawcę sprawdzać? przecież to nie on wystawia zwolnienia. a może pytają o co innego?


nie wiem może dlatego że zostałam zatrudniona jak juz byłam w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie przeglądam allegro bo bedę robiła remont i patrzyłam na pościel 😁
znalazłam cos takiego chodzi mi o tą czerwona TAK/NIE
http://allegro.pl/posciel-gruba-kora-160x200-z-jedna-poduszka-i1685263262.html
Ja pewnie bym robiła na NIE a on ciągle przewracałby na TAK 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...