Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry! mnie tez irytują takie zachowania i jeszcze teksty w stylu: "ta dzisiejsza młodzież....nie mają szacunku dla starszych..." Całe szczęście, że najczęściej chodzę z Maćkiem, który też takie rzeczy widzi, więc głośno i ostentacyjnie komentuję, jak ludzie powinni się zachować, gdy przechodzi ciężarówka 🙂 Cherry! Zobaczysz ludzkie chamstwo z wózkiem! U nas na środku mohery stoją i udają, że Ciebie nie widzą i musisz ładować po wertepach 🙂 O pomocy w podejściu do autobusu nie wspomnę...Ale niestety ludzi nie zmienisz 😞 Jakoś kiedyś naprawdę było inaczej. Człowiek miał dobrych sąsiadów, a teraz...znacie ich???
U nas też pochmurno i deszcz siąpi, na poprawę humoru machnęłam sałatkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Brzusie 🙂

u mnie pogoda taka sobie, cieplo, ale chmury, na szczescie nie pada...

ja mialam dzis sen, ze urodzilam chlopca, ale nie wiem dlaczego nazwalam go Maurycy (moj chrzesniak ma tak na imie, a mojego synka chcialam nazwac Wojtus) 🙂

co do kolejek w sklepach... to w polsce chociaz sa kasy dla kobiet w ciazy - a tutaj - dupa... i moge zapomniec o tym, ze ktos mnie przepusci... szczerze jeszcze mi sie to nie zdarzylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też deszczowo dziś. Mężuś właśnie robi mi śnadanko, potem obiad u moich.
Przez taką pogode nic mi się nie chce.

Cherry niestety tak jest, nie wiem po co robią takie kasy w marketeach skoro i tak w d. mają kto do nich przychodzi. Podobnie jak kasy do 10 artykułów. Szkoda gadać normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala to fakt niech nie robią takich kas i nie będzie zamieszania... Nie wiem może ja bulwersuje się dlatego się wierzyć jeszcze w ludzi....Co do sąsiadów to fakt - mało ich znamy. Ja z widzenia oczywiście znam ... a tak żeby pogadać to może dwie rodziny i rekord mam do nich telefony hihihi....

Właśnie co do sąsiadów to gadałam z Izą (sąsiadka z dołu - mama 5 miesięcznej Karolinki 🙂). Mówiłam jej że strasznie się boję czy dam radę z takim Maluszkiem... przebrać, przewinąć itd... a ona mówi, że też się straszliwie bała ale tak naprawdę jak Dzidziuś się już urodzi to pojawie się ten instynkt macierzyński i wszystko się staje jaśniejesze... 🙂 Tak więc moje obawy zmniejszyły się znacznie 🙂

Madzia_m3 tak naprawdę książek mogłabym polecić całą masę... Jednak jeślibym miała wybrać jedną pozycję Hrabala to polecam "Czułego Barbarzyńcę" - dwa dni i po książeczce - tak wciąga (opis prawdziwej przyjaźni, którą każdy z nas chciałby przeżyć ). Sama chętnie też wracam do "Mistarza i Małgorzaty". Tą pozycję uwielbiam uwielbiam 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w niedzielne przedpołudnie. My dopiero po śniadanku 🙂 Miałam jechac po czekoladowe pralinki (zachcianka z nocy) ale pada az nie chce się wychodzić 😞 Może później będzie lepiej.
Cherry niestety tacy ludzie nas otaczają. Najgorsi są starsi ludzie którzy uważają że im się wsyztsko należy. Sama widzę jak w autobusie patrzą na mnie zebym ustąpiła, ale uważam że mnie tez się miejsce należy mimo że brzuszka bardzo nie widać. Dlaczego to ja mam się przewrócić jak kierowca szarpnie albo mocno zahamuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinel ja tez sie w 100% z Toba zgadzam 🙂 przynajmniej przez te 9 miesiecy mozemy sobie pozwolic na to, zeby i nam sie cos nalezalo, a czy widac brzuch, czy nie - co za roznica, my wiemy, ze jestesmy w ciazy!!! a stare baby (bo czasami nie da sie inaczej ich nazwac) niech sobie postoja.... nic im sie nie stanie... (kiedys jak jechalam autobusem z przyjaciolka - w ciazy - wlasnie taka starsza kobieta tak nam powiedziala. i mam zamiar sie tego trzymac - i Wy tez sie tego trzymajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze ze te stare baby jadą pół godziny autobusem żeby pobiegac po targowisku przez 2 godziny a potem z naładowanymi siatami się wpychają i szukają miejsca bo siły nie mają. Gdyby były takie słabe to by nie dźwigały takich siat i nie biegły za autobusem jak atletki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
znalazłam filmik gdzie bliźniaki urodziły się w 22 tyg, wklejam link jakby któraś chciała zobaczyć :
http://www.youtube.com/watch?v=5q1YVFHIA8E&feature=related


Boze az sie poplakalam 😞 😞 😞 😞 ale musi byc raodsc rodzicow, ze zyja!!!!!!!!!!!!!!!!
.Cudowne dzieciaczki jejku i nasze malenstwa juz tez tak wygladaja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwi bohaterowie! To niesamowite ze teraz dzieci urodzone tak przedwczesnie mają szansę żyć. U mnie w instytucie jest prowadzone badanie nad wcześniakami urodzonymi w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika i wiem że były też bliżniaki urodzone tak wcześnie i dziewczynka z 26 tygodnia, którą panie się zachwycały, że taka śliczna, mądra i tak dobrze się rozwija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
prawdziwi bohaterowie! To niesamowite ze teraz dzieci urodzone tak przedwczesnie mają szansę żyć. U mnie w instytucie jest prowadzone badanie nad wcześniakami urodzonymi w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika i wiem że były też bliżniaki urodzone tak wcześnie i dziewczynka z 26 tygodnia, którą panie się zachwycały, że taka śliczna, mądra i tak dobrze się rozwija.

jeny jeny, my teraz jesteśmy w 26 tygodniu 🙂 jak dobrze wiedzieć, że w razie czego, przeżyłby ten mój skarbuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Marinel napisał(a):
prawdziwi bohaterowie! To niesamowite ze teraz dzieci urodzone tak przedwczesnie mają szansę żyć. U mnie w instytucie jest prowadzone badanie nad wcześniakami urodzonymi w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika i wiem że były też bliżniaki urodzone tak wcześnie i dziewczynka z 26 tygodnia, którą panie się zachwycały, że taka śliczna, mądra i tak dobrze się rozwija.

jeny jeny, my teraz jesteśmy w 26 tygodniu 🙂 jak dobrze wiedzieć, że w razie czego, przeżyłby ten mój skarbuś 🙂


no wlasnie - to jest najwazniejsze 🙂
co robicie na obiadki?? u mnie bedzie rosol i na drugie - kurczaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki niesamowite z tymi blizniakami ale jak widac zawsze jest nadzieja.... 🙂
Wstawiam pare dziesiejszych fotalow 😜
[URL=http://www.pl.image-share.com/ijpg-58-112.html][IMG]http://www.pl.image-share.com/upload/58/112m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.pl.image-share.com/ijpg-58-113.html][IMG]http://www.pl.image-share.com/upload/58/113m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.pl.image-share.com/ijpg-58-114.html][IMG]http://www.pl.image-share.com/upload/58/114m.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale udało mi się dzis zakup zrobić ! Normalnie bym tego nie kupiła, ale za taką cenę to śmiechu warte! Tu u mnie w Southampton są takie targi, gdzie ludzie wyprzedają niepotrzebne rzeczy z domu, no i kupiłam zestaw z Angelcare...monitor oddechu z nianią eloktroniczną! No cena śmieszna bo utargowałam do 10 funtów, gdzie nowy zestaw w Argosie kosztuje 89f. Wypróbowałam i wszystko sprawne...mój narzeczony to miał zabawę z tym 🙂 Nie wspomnę o ciuszkach i zabawkach z Fisher Price za grosze! Cieszę się, że obecnie jestem tutaj, bo tak obkupię mojego synusia, ze mu nic nie zabraknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...