Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem na chwilkę...

Mój spacer, żeby zagłosować skończył się bólami okropnymi jak wróciłam do domku... a to wszystko dlatego że potem koleżanka wyciągnęła mnie na kawę do tchibo... miałam siły żeby tam dojść, a żeby wrócić już nie za bardzo. Na szczęście wzięłam dwie nospy i jest lepiej...

Kochany mąż prasuje teraz rzeczy Kubusia i denerwuje się jak on ma takie Maleństwa składać 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra Ania napisała :

Skurcze bolą jak na miesiączkę i do tego ma bóle krzyżowe. Bidulka aż popłakała się dziś z bólu - nie chcą nic na to podać by nie wstrzymywać. Po badaniu powiedzieli że dzidzia jest jeszcze dość wysoko. Ile na chwile obecną waży to Ania nie wie ale tydzień temu we wtorek to ważył 3,5 kg...

Ania pyta co u Was....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Dobra Ania napisała :

Skurcze bolą jak na miesiączkę i do tego ma bóle krzyżowe. Bidulka aż popłakała się dziś z bólu - nie chcą nic na to podać by nie wstrzymywać. Po badaniu powiedzieli że dzidzia jest jeszcze dość wysoko. Ile na chwile obecną waży to Ania nie wie ale tydzień temu we wtorek to ważył 3,5 kg...

Ania pyta co u Was....


Bidulka - ja wiem co to bole krzyzowe bo takie mialam przy porodzie z Mia - to najgorsze bole porodowe jakie mozna miec - ciezko sobie znalezc pozycje przy skurczach - biduska musi sie meczyc.... Wcale sien ie dziwie, ze plakala bo ja omal nie omdlewalam przy takowych... Mogliby jej nieco pomoc i przyspieszyc akcje porodowa z tego co piszecie dzidzia juz jest wystarczajaco duza i mam nadzije ze wystarczajaco rozwinieta... Trzymajmy kciuki aby zlitowali sie nad Ania i pozwolili jej urodzic aby ulzyc jej w bolach...Dziewczynki zyczmy jej szybkiego porodu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_xx napisał(a):
Cherry napisał(a):
Usmiałam się bo czytałam sobie nazwiska lokatorow u siebie w bloku i jest facet ktory nazywa sie KRÓL JULIAN!


🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪


to moj ulubiony bohater 😁 A jego madrosci sa zajefajne 🙂
"Jestem... Krol Julian, bo tak sie zwam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow, to spora już dzidzia naszej Ani i wygląda na to , że lada moment będzie już tulić swoja dzidzię 🙂 Z pewnością cierpi teraz przez te bóle, ale jak już będzie po wszystkim to zapewne szybko o tym zapomni 🙂 Normalnie szok, że to już tuż tuż 🙂

A mój synek to tak mnie dziś naciska na pęcherz i na dół, że aż normalnie mnie piczka troszkę boli...a brzuchol tak ciężki i wydęty , że ciężko mi się podnieść i zmienić pozycję...ufff
A jutro o 11:30 wizyta u położnej, więc już zmykam! Dobrej nocki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a król julian wymiata 😁

ja uwielbiam serial pingwiny z madagaskaru i tam król julian to mnie powala na łopatki.. no i mort też!
Cherry ciekawe czy ten twój julian ma taki akcent jak ten z bajki 😁

ja ostatnio sie dowiedziałam że głos króla juliana podkłada posterunkowy z rodziny zastepczej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maz wrocil... i cholera zamiast przestac bolec, boli jeszcze bardziej.. 😞
moje kochanie chce mnie wywiezc na szpital... oj dzisiaj to ja sie nie dam!
jak juz to jutro.. dam rade! musze jutro wybrac wyniki badan kupic szlafrok i kapcie o moje sie okazaly bardzo sliskie na szpitalnym korytarzu, i dopiero wtedy z czystym sumieniem moge jechac do szpitala!

biedna nasza ania... mogli by jej pomoc i przyspieszyc troszke porod... zycze jej wszystkiego dobrego!!

mam pytanie jak robicie sos do golabkow?? moja mama zawsze robi z tego wywaru w ktorym je gotuje... zas moja tesciowa robi osobno sosik.. i wlasnie dostalam od niej caly garczek golabkow...
a sosik musze sobie zrobic sama.. tak wiec czekam na propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja uwielbiam pingwiny ) a Julian też jest boski.

No Mężuś prasował i skończył przed chwilą ciuchy, już tylko zostały pieluchy koce itp 🙂. Kochany jest bo mój kręgosłup w kiepskiej formie.

Ja się objadałam hot dogiem na kolację i poprawiłam dwoma pieguskami mam teraz wyrzuty sumienia. Ach ta moja silna słaba wola 😁

A i Jadwiga nie czekaj to już naprawdę można rodzić w 9 miesiącu, a przetrzymanie w domu jakiś wielkich bóli jest bez sensu bo można zemdleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...