Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosia u mnie jak polozna przyszla to zmierzyla tetno malego i wahalo sie miedzy 150-175 przez kilka minut i powiedziala, ze maly widocznie sie denerwuje przez uciskanie i nie bedzie go juz stresowac. Takze mysle, ze nic zlego sie nie dzieje i jest ok. Nie ma czym sie przejmowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu trzymam kciuki! Takie mam przeczucie, że jutro do 15.00 maluszek będzie już z wami! Także duużo siły życzę!:* i powodzenia!

Ja z goleniem nie mam problemu.. jeszcze. Bo żeby się wygolić to muszę wyciągnąć szyje jak żyrafa i póki co to mi się to udaje.. A moja ''mała'' tez nie jest taka mała, przez kilka dni myślałam że to może spowodowane właśnie goleniem się, ale że nie pomagały kremy to domyśliłam się że tak już chyba musi być 🙂
Cherry łóżeczko cudowne! Czekam na zjęcie całego pokoiku - z tymi kubusiowymi firankami!

Jakoś zmęczona jestem, więc zmykam do wyrka.Dobranoc

Podoba mi się ta mata:
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-babyono-skladana-rozne-wzory-i1870884131.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to juz "tamte" okolice to od dawna widuje tylko w lusterku i musze przyznac, ze depilacja tamtych okolic graniczy niemal z cudem - stekam i sapie a po wszystkim musze odpoczac chocby po maratonie 😉 dlatego dosc rzadko tam "zagladam" Mam zamiar 2 tyg przed isc na depilacje woskiem mojej "malej" aby przed porodem miec z glowy wygibasy 😉

A teraz szykuje zaproszenia na Mii drugie urodzinki 😁 - mam tlyko nadzije, ze uda mi sie je wyprawic zanim urodze a to przeciez 4 listopada wiec wszystko sie moze zdrzyc 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to witam 🙂
Aniu trzymam kciuki- wow ale to musi być fajne uczucie wiedzieć, że być może jutro będziesz trzymać swojego szkraba w ramionach 🙂
Co do wielkości mojej "małej" hmmm- nie wiem....muszę się dziś obejrzeć w lusterku czy zmieniła wymiary 😁
Cherry pościel super 🙂 i dzięki za kolejne lekcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja ginekolog jest absolutnym wrogiem golenia i na wizytach u niej muszę mieć odpowiedni zarościk, bo twierdzi, że to włosy mają ważną funkcje i po to tam rosną, żeby tam być. Więc na golenie będę sobie mogła pozwolić dopiero przez szpitalem, bo inaczej się nasłucham....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to muszę mieć tam wszystko wykoszone.....musi być jak pupcia niemowlaczka 🙂 a że szybko mi włosy rosną to często tam wjeżdżam kosiarą 😁 Raz w lipcu z pracy pojechałam na ostry dyżur bo brzuch mnie bolał i miałam kilkudniowy zarościk- jak siadałam na fotelu to czułam z tego powodu max skrępowanie..... ja po prostu muszę być tam łysa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jJa mam takie same zdanie jak Agisal - golę się co dwa dni bo inaczej nie wytrzymuję. Jakoś rade daje i szczerze mówiąc ciężej mi idzie np. z wychodzeniem z wanny niż goleniem się w tamtych miejscach 😁 😁 😁

Domini dziwię się Twojej lekarce. Ja jak byłam w oławskim szpitalu to Pani położna powtarzała mi ze 100 razy jak ważna jest depilacja ze względów higienicznych po porodzie.

Kurde właśnie się dowiedziałam, że spalilio się Pepco w Oławie Sklep doszczętnie zniszczony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domini2011 napisał(a):
a moja ginekolog jest absolutnym wrogiem golenia i na wizytach u niej muszę mieć odpowiedni zarościk, bo twierdzi, że to włosy mają ważną funkcje i po to tam rosną, żeby tam być. Więc na golenie będę sobie mogła pozwolić dopiero przez szpitalem, bo inaczej się nasłucham....


To samo stwierdzil jeden z moich ginekologow!!! Jak wrocilam z Turcji z infekcja tam to mi powiedzial, ze to przez to golenie tych okolic najczesciej lapie sie infekcje bo skora jest podrazniona - wrazliwsza a wlosy pelnia funkcje ochronna czesto wylapujac "nieczystosci" ktore moga sie dostac tam glebiej i wywolywac infekcje... Daltego tez w ciazy spauzowalam z depilacja i robie to troche rzadziej, to jednak lubie by bylo tam "gladko" :P moj sie smieje, ze teraz nosze tam czesto "peknietego jeza" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no to ja też lubię być ogolona, ale teraz kiedy już mi brzuch wszystko zasłania, to nie należy to do najłatwiejszych czynności,...a że z baraszkowaniem też chwilowa posucha, to ostatnio się zapuściłam 🙂 a włosy mi raczej wolno rosną i są dość jasne , więc aż tak tragicznie to jeszcze nie wygląda, jednak im bliżej porodu, to będę musiała się pilnować, bo czułabym się strasznie niekomfortowo podczas porodu z krzakami między nogami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi włosy też nie rosną najszybciej ale sam lekki "jeżyk" irytuje...Niestety będę zapewne z tych, że zaczną się mi rasowe skurcze a pójdę się jeszcze ogolić.... 😁 😁 😁

Żałuję że nie zrobiłam tak jak moja psiapsióła - laserem po całości. Miała 8 zabiegów i z głowy ma golenie na parę lat. Najfajniejsze jest to że tak jej zrobili że nie widać nic - żadnych cebulek! Po prostu rewelacja! Niestety kosztowny ten zabieg jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi włosy też nie rosną najszybciej ale sam lekki "jeżyk" irytuje...Niestety będę zapewne z tych, że zaczną się mi rasowe skurcze a pójdę się jeszcze ogolić.... 😁 😁 😁

Żałuję że nie zrobiłam tak jak moja psiapsióła - laserem po całości. Miała 8 zabiegów i z głowy ma golenie na parę lat. Najfajniejsze jest to że tak jej zrobili że nie widać nic - żadnych cebulek! Po prostu rewelacja! Niestety kosztowny ten zabieg jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Nie no to ja też lubię być ogolona, ale teraz kiedy już mi brzuch wszystko zasłania, to nie należy to do najłatwiejszych czynności,...a że z baraszkowaniem też chwilowa posucha, to ostatnio się zapuściłam 🙂 a włosy mi raczej wolno rosną i są dość jasne , więc aż tak tragicznie to jeszcze nie wygląda, jednak im bliżej porodu, to będę musiała się pilnować, bo czułabym się strasznie niekomfortowo podczas porodu z krzakami między nogami 🙃


uwierz, ze jka cie chwyca bole to ostatnia rzecz o jakiej pomyslisz to, to ze jestes tam nieogolona 😉
Ja szczerze mowiac nawet nie pamietam jak "tam" mialam przy pierwszym porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo porodu i golenia...jeszcze jak byłam w Polsce , to wybrałyśmy się z koleżankami do pubu na babskie pogaduchy i wypytywałyśmy się jednej jak to było kiedy zaczęła rodzić.. ina co ona odpowiedziała...że pierwszą rzeczą o jakiej pomyślała jak odeszły jej wody....to właśnie to, że jest nieogolona i zaraz potem wskoczyła do wanny żeby zgolić boberka 😁

A co do depilacji laserowej, to fakt, super sprawa, ale jak Cherry napisałaś to bardzo kosztowne, gdyż trzeba powtórzyć zabieg kilka razy, bo włosy w danym momencie znajdują się w różnej fazie wzrostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie:P
U nas w szpitalu to musisz mieć ogoloną "małą" bo inaczej dostajesz maszynkę jednorazówkę i heja do łazienki. Tak samo jest z lewatywą. Wykonują ją zawsze przed no chyba, że sama sobie zrobisz.

Dziś byliśmy na zakupach, kupiłam pampersy dla Maleństwa, chusteczki nawilżone krem na odparzenia i płyn do kąpieli firmy AA Therapy.
Kurcze łóżeczko mam złożone ale nie mogę się pochwalić tak jak Cherry ponieważ nowa pralka nam wysiadła i czekamy aż przyjedzie pan z serwisu. A kiedy przyjedzie to nie wiadomo. A chciałabym pokazać już wszystko w całej gotowości więc najpierw muszę wyprać i wyprasować pościel. 🤨

Cherry Twoja pościel jest cudowna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
A propo porodu i golenia...jeszcze jak byłam w Polsce , to wybrałyśmy się z koleżankami do pubu na babskie pogaduchy i wypytywałyśmy się jednej jak to było kiedy zaczęła rodzić.. ina co ona odpowiedziała...że pierwszą rzeczą o jakiej pomyślała jak odeszły jej wody....to właśnie to, że jest nieogolona i zaraz potem wskoczyła do wanny żeby zgolić boberka 😁

A co do depilacji laserowej, to fakt, super sprawa, ale jak Cherry napisałaś to bardzo kosztowne, gdyż trzeba powtórzyć zabieg kilka razy, bo włosy w danym momencie znajdują się w różnej fazie wzrostu 😞


no wlasnie moze taka istnieje roznica pomiedzy rozpoczeciem porodu kiedy odejda wody lub tym kiedy porod rozpoczynaja skurcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde raz w tygodniu dopada mnie takie mega zmęczenie....

i niewiem co się dzieje bo jestem tą szczęściara którą kręgosłup bolała tylko około 15- 16 tygodnia a potem wcale.... a teraz czuję coraz częściej takie ćmienie.... ale nie jest to od przeciążenia czy coś lecz jakby na okres 😮 ale takie lekkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co , tak sobie często przeglądam te ciuszki dla małego i sobie tak myślę, że jak urodzi się duży, to połowy z nich nawet nie zdążę założyć...a niektóre takie słodkie...wbiłam sobie do do głowy po moim ostatni usg w Polsce, że mały będzie bardzo duży i teraz jak myślę o porodzie to chyba tego boje się najbardziej...a jeszcze mój tato mnie pocieszył, mówiąc on to prawie 5 kg ważył jak się urodził,...ciekawe co mi lekarz powie w sobotę i aż się boję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...