Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
słodkie te śpioszki 🙂 ta lekarka dała mi mnóstwo gazet i ulotek dotyczących ciąży jakieś mini pampersy malutkie sudocremy płyny do prania dla niemowląt płyty na której jest pokazane jak dzidzia słyszy dźwięki w brzuchu jak kąpać itp. daje to w takich reklamówkach promocyjnych .wwwfamilyservice.pl na reklamówce jest napisane że można się zarejestrować by otrzymać bezpłatne produkty, próbowałam ale nie dostałam od tej strony zwrotnego meila by móc ukończyc rezerwacje. może wam sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolor jest bardziej zolty. Tutaj jakis nijaki wyszedl.
Zielony dla mnie uniwersalny.

Ania wykasuj tamten suwaczek i wklej calosc z :
BBCode (PseudoHTML, UBBCode)
Używany w większości for, które nie zezwalają na kod html.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
Cherry to kiedy idziesz na to usg? Dzisiaj?

Ja powoli kupuje ale w kolorach uniwersalnych. Śpioszki kupilam takie:
http://imageshack.us/photo/my-images/805/tymybestfriends.jpg/


Nie dzisiaj właśnie tam dzwoniłam i usg anatomiczne robi się około 20-22 tygodnia więc muszę policzyć i zapisać się. Koszt 200 PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_xx napisał(a):
słodkie te śpioszki 🙂 ta lekarka dała mi mnóstwo gazet i ulotek dotyczących ciąży jakieś mini pampersy malutkie sudocremy płyny do prania dla niemowląt płyty na której jest pokazane jak dzidzia słyszy dźwięki w brzuchu jak kąpać itp. daje to w takich reklamówkach promocyjnych .wwwfamilyservice.pl na reklamówce jest napisane że można się zarejestrować by otrzymać bezpłatne produkty, próbowałam ale nie dostałam od tej strony zwrotnego meila by móc ukończyc rezerwacje. może wam sie uda 🙂


właśnie, ja też nie dostałam tego maila, też się rejestrowałam

potem, w szpitalu, przy okazji porodu, dla każdej mamy jest zwykle przygotowany zestaw reklamówek różnych - pieluszka, chusteczki i inne takie, potem jak się tam wypełni ankietę, to do domu przysyłają różne produkty, koleżanka mówi, że od czasu do czasu dostaje nie tylko gazetki, ale i kaszki, słoiki i takie tam rózne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_xx napisał(a):
słodkie te śpioszki 🙂 ta lekarka dała mi mnóstwo gazet i ulotek dotyczących ciąży jakieś mini pampersy malutkie sudocremy płyny do prania dla niemowląt płyty na której jest pokazane jak dzidzia słyszy dźwięki w brzuchu jak kąpać itp. daje to w takich reklamówkach promocyjnych .wwwfamilyservice.pl na reklamówce jest napisane że można się zarejestrować by otrzymać bezpłatne produkty, próbowałam ale nie dostałam od tej strony zwrotnego meila by móc ukończyc rezerwacje. może wam sie uda 🙂


Ja po obydwu porodach dostałam w szpitalu rózne ulotki do wypełnienia i przy wyjściu ze szpitala dostałam dwa pudła z róznymi próbkami np. buletka Lovi a później pocztą przychodziły reklamówki "jedzeniowe" - mleko, obiadki deserki, kaszki itp.; gazety, ksiązki. I niestety tez nzdurne relkamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Większość sprzętów mam po córkach, muszę tylko dokupić wózek (na poprzedni trafił się kupiec to sprzedałam) i fotelik samochodowy - ale to myślę że dopiero październik, listopad. Gorzej z małymi ciuszkami bo miałam pożyczone a teraz te ubranka poszly dalej w Polskę tak, że trzeba bedzie kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki!!
Dziekuje tym, ktore mialy dobre checi wyslania mi slonka!! - chyba poskutkowalo i mamy slonko w IE 🤪 Zaraz lecimy nad morze 😁
Witam judziunia... Dopisano cie w nasza tabelke, jak tak dalej pojdzie dojdziemy do setki mamusiek listopadowych 😉
Pozdrawiam slonecznie - dbajcie o siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki z Poznania i okolic - moja bratowa dwa razy rodziła na Polnej - przy pierwszym porodzie był kłopot i bardzo szybka reakcja personelu, potem mały miał żółtaczkę i też sobie świetnie z nią poradzili

przy drugim dziecku miałam okazję zajrzeć już osobiście i faktycznie - profesjonalny sprzęt i wszystko fajnie!

poza tym od innych też słyszałam, że ten szpital ma dobrą sławę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...