Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
[no upierdliwa z tym narzekaniem to jestem to fakt.... ! haha pare postów i już mnie odgadłaś hahaha 😁 normalnie to wariat ze mnie i śmieszek a teraz flaki z olejem i pożal się boże hehe 😁

heheh, niezły ze mnie psycholog 🙂 ale tak poważnie, to pożalić się kiedyś też trzeba, a że każda z nas ma obaw tysiące, to wiadomo. Czasem nasze niepokoje sa tak absurdalne i irracjonalne, ale... nic na to nie możemy poradzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zresztą z nastrojami nie ma za bardzo co walczyć, one po prostu SĄ. Trzeba przeczekać. Ja lubię wtedy pobyć sama i uczę synula, że czasem naprawdę potrzebuję chwili w samotności i taki sześciolatek jakoś tam sobie przetwarza i daje spokój na chwilkę 🙂 A co nas nie złamie, to wzmocni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby pięknie wyglądacie 🙂 jejuniu no ślicznie 🙂

macie takie gilgotki jak by baloniki z powietrzem pod skórą a potem jakby przenikały przez nią (oczywiście na brzuniu) które kończą się takim łaskotaniem? Co to może być?

Za odwagę brawko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cherry- co do ruchow - kopniakow to sie nie martw ja nawet musniec nie czuje a niby juz powinnam bo to moja druga ciaza ale slyszlam w zeszly czwartek serducho i sie uspokoilam. moze je poprostu przeoczylam albo taka gruboskorne jestem 😉 a tym masz termin 5 dni po mnie wiec nie pekaj jeszcze
poczujesz! Zacznij sie martwic jak do 22 tyg nic nie bedziesz czuc a teraz sie relaksuj!!
A co do facetow podejscia facetow to moj reaguje tak samo. raczej krzyknie na mnie jak sie za bardzo rozczulam i wymyslam ze to czy tamto 😜 Ale wydaje mi sie ze dlatego, ze sam sie denerwuje jak cos przezywam i w ten sposob probuje odpedzic zle mysli. Zamiast tak jak my - kobiety liczymy na to, ze powinnien przytulic i pocieszyc 😉
macie takie gilgotki jak by baloniki z powietrzem pod skórą a potem jakby przenikały przez nią (oczywiście na brzuniu) które kończą się takim łaskotaniem? Co to może być?

to albo dzidzia albo jelitka - ja w kazdym razien ie rozpoznaje jeszcze 😜
A cytat: "Kobieta staje się matką, jak zajdzie w ciążę, facet zostaje ojcem, jak noworodek jest w domu..." jest w 100% odpowiedni dla etapu pierwszej ciazy 🙂 U nas tak wlasnie wszystko bylo. I choc facetow sie chwalic nie powinno to musze powiedziec ze na chwile obecna moj jest idealnym ojcem do tego swietnym partnerem zyciowym. Oczywiscie sa tez okresy kiedy strasznie na niego narzekam 😜 I pewnie nie raz bedziecie musialy czytac moje smęcenia na ten temat 😜
Udanego wieczorku mamulki!
Shelby - slodki brzuniek- bravko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też przed chwilką ryczałam bo mój chłopak dostał pracę i chyba powinnam się cieszyć z tego powodu ale nie w tym przypadku. Nie dość, że nie mieszkamy razem to teraz jeszcze nie będzie miał kiedy przyjechać. Kierowca ciężarówki;( 😞
Ale musimy to jakoś przeżyć.
Dobranoc Kochaniutkie;** i Buziaki dla Maleństw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Ja też przed chwilką ryczałam bo mój chłopak dostał pracę i chyba powinnam się cieszyć z tego powodu ale nie w tym przypadku. Nie dość, że nie mieszkamy razem to teraz jeszcze nie będzie miał kiedy przyjechać. Kierowca ciężarówki;( 😞
Ale musimy to jakoś przeżyć.
Dobranoc Kochaniutkie;** i Buziaki dla Maleństw 🙂


Kochaniutka wytrzymasz to. Pomyśl, że bedzie zarabiał pieniążki żeby wam było lepiej... Przetrzymacie to. W ramach pocieszenia i wsparcia brawko dla Ciebie i uśmiech -> 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och!! dziewuszki straszne was humorki dopadly moze to przez to, ze dzis 13-sty 😉 Jutro juz bedzie lepiej!!!
Paula_jot - tak jak pisze cherry - chlopak zarobi wiecej kaski dla waszej trojeczki a i czas sie znajdzie abyscie mogli sie cieszyc soba. Zobaczysz wszystko sie ulozy i bedzie dobrze... Czasem zmiany nasz przerazaja ale czesto wychodza na dobre. A w tym okresie to jestesmy takie placzliwe i byle co potrafi nas z rownowagi wyprowadzic. Bez obaw Glowa do gory, piersi i brzucho do przodu!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Ja też przed chwilką ryczałam bo mój chłopak dostał pracę i chyba powinnam się cieszyć z tego powodu ale nie w tym przypadku. Nie dość, że nie mieszkamy razem to teraz jeszcze nie będzie miał kiedy przyjechać. Kierowca ciężarówki;( 😞
Ale musimy to jakoś przeżyć.
Dobranoc Kochaniutkie;** i Buziaki dla Maleństw 🙂

ja jestem żona marynarza....chcesz wiedzieć, na ile wypływa??? bez żalów mi tu! grunt to przyjmować życie jakie jest i oswajać je i dostosowywać je do stanu jako takiej "używalności". A niestety, jak nie ma pracy na miejscu, to się szuka dalej i dalej i dalej.....Mój mąż obecnie na oceanie spokojnym i za 4 tygodnie mają załadunek w Japonii. Pocieszyłam Cię, że inne mają trochę gorzej? Chciałam powiedzieć: inaczej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
więc 100 lat dla Maćka!

A ja popełniłam wieczorkiem gafe, przyszykowałam sobie białe pranie (moją ulubioną pościel, firanki,ręczniki bluzeczki..) Wyprałam, po czym jak zaczęłam wyciągać to myślałam że padne. W pralce nie wiem jakim cudem i skąd 😮 znalazł się czarny sznurek.. niemuszę chyba dodawać , że na wszystkim mam ciemno zielone zygzaki.. 🤨 włożyłam znowu do pralki, z firanek zeszło, gorzej z ręcznikami no i moja kochana pościel 😞 masakra. Teraz piore 3 raz, jak nie poskutkuje wypiore 4 w odplamiaczu.. A miałam taką chęć wrzucić do tego prania rzeczy maluszkowe, bo miałam jeszcze miejsce w pralce! chyba bym się zapłakała!!! Bo wczorajsze łowy naprawdę udane..

🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq, najlepszego dla Maćka! 🙂 i miłego świętowania dla całej Waszej rodzinki 🙂)

lala89, musisz umieć sobie wybaczyć każdą pomyłkę, w końcu jesteś w stanie błogosławionym i jak pisały wcześniej dziewczyny, takie rzeczy zdarzają się nagminnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki, dziewczyny, za życzenia dla Maćka, obcałuję go serdecznie w Waszym imieniu. Impresska jutro, bo dzisiaj nie chciałam opuszczać angielskiego. Bo wiecie, niedobra ambitna ze mnie matka i od 2 lat chodzimy na lekcje z native speakerem 🙂 I na domiar "złego" zapisałam dzieciaka wcześniej do szkoły - wczoraj miałam pierwsze zebranie! Matka pełną gębą 🙂 🙂 🙂
Lala, nie przejmuj się praniem, ja takie numery potrafiłam zrobić bez ciąży hahaha.
Lecę na rynek po truskawki i ogórki. Do wieczorka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Po jednym dniu przerwy.

Miałam dzisiaj straszny poranek 😞. Obudziłam się z potwornym skurczem jelit. Przeszło po 30 min. Nie wiem czy komuś towarzyszą też takie przypadłości. To jest drugi raz w ciąży, po trzech dniach nie wypróżniania.

Miałam poczekać ze wszystkimi zakupami do września, ale wczoraj poszłam do smyka i była przecena o 50 % i naprawdę nie mogłam się opanować 🙂. Kupiłam dwa pajacyki. Ceny są wystrzałowe.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh i dupa blada. Ratuję swoje pranie juz 4 raz, teraz odplamiacz.. a jak nie puści to się odchamie i kupie sobie wszystko nowe! A już napewno pościel i ręczniki..

Zmykam dziewczynki ogarnąć mieszkanko, potem zakupy i wizyta u moich rodziców. Buziaczki i miłego dzionka! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze nie wiem, bo ostatnie Usg miałam w 12tc, a teraz nie mam możliwości pojsc do lekarza, dopiero za jakies 3 tygodnie sie wybieram 🙂 mysle ze juz sie w koncu dowiem kto tam sobie plywa 😁 bo ciekawość jest ogromna!!!
a jak to jest u Ciebie? wiesz juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...