Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WITAM PONOWNIE 🙂 🙂
NIE BYŁO MNIE JAKIEŚ 2 I PÓŁ GODZINY A JUŻ 6 STRON MUSIAŁAM NADROBIĆ ALE Z WAS GADUŁKI :laugh: :laugh:
ŚLUB? KIEDY TO BYŁO? SAMA JESZCZE RAZ BYM WYSZŁA ZA MĄŻ. NIESAMOWITE PRZEŻYCIE 😆 😆 😆
JUSTYNA 626 80 OSÓB TO TEŻ DUŻO JA MIAŁAM TYLE.
AGNIESZKA84 MASZ RACJĘ STRES W TAKIM PRZYPADKU JEST NIEUNIKNIONY. A NAJBARDZIEJ UDZIELI WAM SIĘ W DNIU ŚLUBU BO BEDZIECIE SIE MARTWIĆ CZY WSZYSTKO JEST JUŻ GOTOWE. 😉 😉 😉
AKOMPF DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZONKA DLA MĘŻA, NA PEWNO PRZEKAŻĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

wlasnie bylam z Killerem na spacerku, ale on przytyl... az sama sie dziwie 🙂 bo jak zjadl pilke to ponad tydz nie jadl i byl strasznie chudy i slaby...

Akompf reszte ciuszkow ostatnio kupilam ale dzisiaj to biale body i to jest z disneya a wyglada jak nowe ,ale metki nie ma i to jest na didziusia 12-18miesiecy. ale stwierdzilam ,ze skoro grosze za to zaplace to moge wziac na przod :P jak poznam plec to juz nawet jakies spodenki sukieneczki itd bede mogla wybierac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka fajnty brzusio i juz całkiem dobrze widoczny 🙂

Co do wesela to nie chciałabym znowu tego wszystkiego załatwiać, stresowac się....... o nie! Miałam dwa śluby, jeden w PL i jeden w Chorwacji i starczy mi na całe życie:laugh:
Teraz we wrześniu będzie 2 lata i mojego męża tez nie będzie ale ważne, że będzie przy porodzie 🙂

Ciuszki fajne dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA DZIEWCZYNY WESZŁAM NA FORUM SIERPNIÓWEK ALE TAM DZIEWCZYNY JUŻ NA SZPILKACH SIEDZĄ 😉 😆 TROCHĘ IM ZAZDROSZCZĘ ŻE MAJĄ JUŻ DZIDZIĘ PRZY SOBIE, 🙃 A MNIE MÓJ MAŁY TAK KOPIE, ŻE AŻ CAŁY BRZUCH MI PODSKAKUJE:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...