Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
jest jeszcze jedna sala z fotelem takim wiszącym który robi masaże ale Ania Wam więcej napisze bo ja po niemiecku nichwersztejn:laugh: :laugh: :laugh: nie wiem czy nawet dobrze napisałam:laugh: sale po porodzie 1-2-3-4 osobowe z meblami telewizorem no mówię normalnie jak w hotelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchatki

gosia widze, że już dotarłas do domku 🙂

ja jeszcze dodam, ,ze jest taki specjalny wiszący fotel-krzesło do rodzenia z wbudowanym masażerem, cała sala w zielonkawych kolorkach, sofa i 2 fotele, prysznic, łazienka z wielką trójkątną wanną z biczami do rodzenia i to wszystko obejmuje ubezpieczenie-bez dodatkowych opłat!!!!!!!!! już nie moge sie doczekac porodu!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dodam, że sale kolorowe 1-4 os, każda mamusia ma szafe-taki słupek aby ubrania powiesic, półeczka i szafka na drobiazgi, dziecko można miec całyczas przy sobie lub oddac do pokoiku dziecięcego na kilka godzin aby np. sie przespac, szpital zapewnia ubranka i kosmetyki maluszkowi na cały okres pobytu, tylko na wyjscie trzeba już swoje, a mamusie dostają takie workowate koszule i majtki jednorazowe. jedyne co mnie troche zaskoczyło to to, że po normalnym porodzie wychodzi sie dopiero po 5 dniach a po cesarce po 8, także nawet jak mój Bartek urodzi sie w terminie to i tak świeta spędze w szpitalu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, że jesteście zadowolone!!!
Ja taką wizytę w szpitalu mam jeszcze przed sobą.
W każdym bądź razie rzeczywiście długi ten pobyt w szpitalu. Ale może to i lepiej... bo z kolei tutaj po naturalnym na własne życzenie wychodzi się po 6 godzinach (!) a jeśli nie, to po 24.
Po cesarce zostaje się dłużej lub jeśli zaszły jakieś komplikacje 🙂


A co do talentów:

http://www.youtube.com/watch?v=Z1JZ9O15280

http://www.youtube.com/watch?v=LMc-8bU6oSI&feature=related


Dla mnie ta dziewczyna... a z resztą same zobaczcie, tylko nie wiem, który link Wam się otworzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja, ja też myślę, że to dobrze. Zawsze ma się jakąś pomoc ze strony personelu i mogą dużo nauczyć.

U mnie z kolei, przez 2 tygodnie po porodzie będzie przychodzić położna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny az wam zazdroszcze hehe :P niestety w tym szpitalu w ktorym ja mam zamiar rodzic nie ma takich luksusow :/ i ogolnie w zadnym o ktorym wiem 😁 wiec macie szczescie ,ze nie mieszkacie w Pl 🙂 i jeszcze wszystko za darmo. Jak to fajnie brzmi "za darmo" hehe 🙂

Risottoo juz sie robi, ale pikantne! tak jak lubimy 🙂 nie lubimy jak cos jest takie mdle itd... lubimy jak ma taka pikantna nutke albo jak az pali 😁 to jest na pograniczu ale jest pyszne 🙂 Marcin pewnie sie ucieszy jak przyjdzie :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do mnie od wrzesnia ma przychodzic polozna. Tylko,ze nie bede miec gdzie jej przyjac jak bedzie ten remont :/ bede musiala zadzwonic do niej i sie z nia dogadac co i jak.

W Pl wiem,ze tez jak sie poprosi o pomoc to nie odmowiaprzynajmniej w tym szpitalu w Złotowie. To musze przyznac,ze personel jest naprawde pomocny i mily co mnie zacheca ,zeby tam rodzic. No i kolezanki mama tam pracuje wiec zawsze byloby z kim pogadac i moglaby zawsze cos zaltwic. Np zeby laktacyjna przyszla ,albo zeby ktoras z pielegniarek pomogla nauczyc sie kapac malenstwo itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwielbiam pikantne jedzonko 🙂 może byc takie, że aż pali. Kiedyś koleżanka do mnie przyszła, a ja akurat robiłam potrawkę chińską i ją poczęstowałam a ona do mnie ,,ale Ci sie pieprzu sypło" myślała, że ja tak nieświadomie przepieprzyłam potrawę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A ja jutro zrobię leczo z cukini bo mi zostało troszkę i paprykę mam i pieczarki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo porodu to miałam z mężem weekend leniucha i tak sobie rozmawialiśmy o naszym synku, że jeszcze tylko 15 weekendów i już nigdy nie będziemy sami 🙂 Cieszymy się bardzo i bardzo chcieliśmy to dziecko, ale to jednak trochę przerażające, że nie będziemy mieli czasu tylko dla siebie tak jak teraz. Chodzi mi o to, że jesteśmy sami, możemy myśleć tylko o czubku swojego nosa, możemy wydać całą wypłatę na głupstwa, a później do następnej jeść chleb z pasztetem :laugh: Od grudnia trzeba się stać odpowiedzialnym za czyjeś życie... to piękne, ale i straszne. Ach... tak mnie wzięło na przemyślenia :laugh: To chyba z nudów bo dawno nie miałam tak dużo czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa bedziecie miec czas tylko dla siebie,nie bedzie tak zle zobaczysz 🙂 jak wozek przyszedl i byl zlozony przyszla moja chrzestna i tak stanela i mowi,jejku juz sie nie moge doczekac jak bede dzidziusia wozic hehe 🙂 wiec juz mozna ciotce podrzucic np na wieczor ona mieszka kilka domow odemnie, za zakretem i troche czasu dla siebie juz bedzie 🙂 albo rodzicom zostawic, chociaz szczerze mowiac wydaje mi sie ,ze nie bede chciala sie dzielic moim dzieciatkiem 😜 moze to i samolubne ale ... taka prawda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jesli chodzi o chleb z pasztetem to Marcin do pracy nic innego nie chce 😁 wiec mi to pasuje wlasciwie 😁 ja dziewczyny nie stosuje raczej pieprzu,tylko ostra papryke jak chce czemus nadac pikanterii. Jakas lepsza ostrosc wtedy jest :P a jak macie ochote na cos ostrego to zrobcie to risotto bo jest naprawde mocne 😁 tylko ja groszku nie dawalam i chyba dobrze bo wydaje mi sie,ze popsulby to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...