Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Nie zawsze jest możliwość zostawienia dziecka. Ja nie mam przy sobie nikogo.
A nawet jak się komuś zostawia, to mimo nawet wspaniałej rozrywki myślami się jest przy dziecku 🙂

Fredeczka! Uduszę Cię, mam tak wielki smak na te rogaliki z czekoladą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie grudniowe mamusie!
Chciałabym się przywitać i przedstawić, jako nowa członkini klubu grudniowych mam. Mam na imię Nina, a bobas, właściwie Bobczynka, wczoraj dostała imię Helenka. Tata wymyślił, mama przyklasnęła. Chociaż do 15 grudnia wszystko się może zmienić.
Nie mam absolutnie sił na czytanie tego gigantycznego wątku od początku, więc pozwolicie, że będę go śledziła od teraz i ewentualnie od czasu do czasu wtrącę swoje trzy grosze do rozmowy. Chyba że jest coś strasznie ważnego, co powinnam wiedzieć na wstępie, to proszę o naprowadzenie mnie na właściwy tor 🙂
Pozdrawiam wszystkie brzuchate kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nowa grudnióweczko 🙂

Ja właśnie skończyłam pogaduchy z moja koleżanką, która urodzila niedawno córeczke. Mleko jej z piersi leciało , oj.. oj... co nas czeka kochane :laugh:

Fredeczko ja tez jestem samolub tak jak Ty i tez nie wiem czy z kim kolwiek będę chciała się dzielić córeczką.

Idę poukładac w szafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie 🙂 🙂 Ale się rozpisałyście 10 stron :P :P :P Witam nowa mamusię :laugh: :laugh: :laugh:
My tu piszemy o wszystkim także można udzielać się na jaki kolwiek temat 😉 😉 😉
Anja i Gosiu zazdroszczę Wam takiego szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja na szczęście od 2 tygodni nie pracuję 🙂 Póki co jestem na urlopie, ale od poniedziałku zmykam na L4.

no Mittka mi się marzy Chorwacja, w tym roku nie wyszło, w przyszłym dzieciątko będzie jeszcze za małe ale za 2 lata to już jedę bez gadania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski!!!

Witam nową mamuśkę, mam nadzieję, że Ci się tu spodoba 🙂

Ojjj dzisiaj był ciężki dzień, mojej rodzince zepsół się samochód i okazało się, że trzeba części sprowadzać i niestety wakacje zdrożeją 🤢 pół dnia szukałam stanika i NIC!!!!!!!Jestem już taka wściekła, że chyba sobie po prostu pójdę do gorseciarki 😠
Jak wróciłam to sobie zjadłam zupkę rybną i spagetti 🤪 :laugh: przeczytałam troche na brzuszku i nad morze 🤪 .
teraz idę na placki ziemniaczane z cukinią bo żeście mi smaka narobiły :laugh: Ktoś się pytał o ten przepis to podpowiem, że mozna zrobić ciasto naleśnikowe i dodac do tego startą cukinie, troszkę więcej soli niż zwykle i żarełko wychodzi boskie 🤪

Mittka przecież mówiłam, że trzeba jakiś zlot u mnie wakacyjny zrobić hehe :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie poszłyście sobie a ja zapodam sobie i mężusiowi babkę ryżową (zapiekany ryż z jabłuszkiem i cynamonem).
Mam nadzieję, ze to skłoni Baśkę nicponia do brykania bo od wczorajszego entuzjastycznego "hurrrrraaaa" ani razu nie dostałam kopa 😞 prawie 23 tc (za dwa dni) a Baśka sobie jaja robi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, proszę, jak tu się dużo wydarzyło przez tak krótki czas... Wszystkie piszecie o jedzeniu, a ja dziś o chlebie i wodzie, bo flaki odmawiają posłuszeństwa i trudno mi wyobrazić sobie te zupy rybne, spagetti, cukinie, placki... ech... pozazdrościć...
A wieczorem, jak to wieczorem, mężowie wracają do domu i... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków 🙂 wprawdzie egzamin ustny i pióro się nie połamało, ale poskutkowało no i jestem już spokojna i szczęśliwa, egzamin zdany. Dziewczyny przytyłam w czasie urlopu 2 kg 🙂 i mam duuuży brzuszek, a maleństwo kopie mocno i często. U was pewnie podobnie, raczej nie dam rady wszystkiego przeczytać co działo się pod moją nieobecność 🙂 Jutro ide do lekarza , rano muszę jeszce zrobić sobie krzywą cukrową, robiłyście już?
Dobranoc brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...