Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dobry wieczór dziewczynki!

Przeczytałam Wasze posty ale już nie pamietam co pisałyście tyle ich było!

Dwa dni harówki i voila! Pokój wygląda niesamowicie! Pewnie sie pochwale i wstawie zdjęcia ale jestem tak mega padnieta, że nie mam siły na nic. Wczoraj od rana malowaliśmy, przesuwając meble z kąta w kąt (męzunio sam bidulek musiał dźwigać) i skończyliśmy po 2 w nocy, dziś od rana tapetowanie - nasz pierwszy raz :P:P:P:P Jesteśmy z siebie dumni 🙂 Teraz czekamy na pokrowiec do materaca bo kupiliśmy mniejsze łóżko i trzeba obciąć materac, a na to musi byc nowy pokrowiec wiec urządzania pokoju jescze nie koniec :P Jeden mamy to niech chociż porządnie będzie :P:P:P

Jutro tak jak Mittka i AgieszkaK ide do gina... może zobacze swoją kruszynkę ale watpię, bo ide do prywatnego gabinetu a sprzet to ma tam taki, że śmiało móglby wypożyczyć do amerykańskiego horroru! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 wolę gabinet na NFZ 🙂

Dla śmiechu polecam najprostszą kanapkę na świecie:

http://demotywatory.pl/720/Kanapka-Studencka

Dobranoc Brzuchole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

a my wczoraj fajny dzien mielismy... 🙂 bylismy u tescia na obiadku ,pozniej bylismy u dzieciaczkow i sie bardzo ucieszyli jak nas zobaczyli 🙂 a pozniej w domku troche no i pod wieczor pojechalismy z moim bratem i kuzynem na jakies dozynki na wies i pozniej pojechalismy cos zjesc do zlotowa i akurat shibuya leciala w tv jak bylismy z piekielku i moj brat z kuzynem zaczeli spiewac haha ale sie usmialam 😁 a co mi tesciu opowiadal! hahahaa 😁
że jak Marcin byl jeszcze taki maly ze dobrze mowic nie potrafil a tesciu sie kapal to Marcin wbiegl do lazienki i "kibaska! " i urwac chcial hahaha 😁

Persy sliczny rampersik! 🙂 ja tez bym tylko jadla i jadla i jadla :/ a w ciagu ostatnich 4tyg przytylam 5kg! 😮 😮 i jestem 8do przodu :|


PannaNikt corka ma dobry gust 😁 sliczne to 🙂


Mittka az Ci zazdroszcze bo ja nic od nikogo jeszcze nie dostalam dla malej 😞
siostra jak przyjedzie to pewnie przywiezie cos ladnego 🙂 ale kiedy ona przyjedzie? na gwiazdke chyba... :/


AgnieszkaK ale dobrze,ze chociaz taka pamiatka jest... nie ma chyba nic wazniejszego niz to,zeby mama byla na slubie swojej corki 🙂 natomiast moja kolezanka z klasy w kwietniu brala slub i zaprosila tez swoja rodzine,pomimo ze wyrzucili ja z domu jak zaszla w ciaze i mama z siostra przyszly ale mowily ze "nie chce im sie isc na ten glupi slub" a ojciec nie przyszedl :|


Hehe akompf kanapka musiala byc smakowita 😁

dziewczyny wstawac i pisac cos! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm... ja ide sie polozyc do lozeczka odpoczac jeszcze,bo dzisiaj ide dzieci przypilnowac to moga mnie pomeczyc troche :P hehe 🙂
swoja droga wczoraj sie splukalam a dzisiaj chcialam do lumpka isc... ;(;(;( a zostalo mi niecale 10zl 😞 a jak znajde cos fajnego i mi kasy nie starczy to sie wkurze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek grudnióweczki 🙂 🙂 🙂
No moja nocka jak zwykle do du... 😞 Obudziłam się o 4 i już nie śpię od tamtej pory ale pożytek z tego wcześniejszego wstawania chociaż jest bo posprzątałam i zrobiłam dwa pranka :laugh::laugh: Z chęcią bym teraz się położyła ale z Tomkiem na budowę jadę 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry wszystkim 🙂

a ja miałam wczoraj gości na obiadku i było super, dawno sie nie widzieliśmy i pogadaliśmy o pierdołach i uśmialiśmy sie tak, że aż mnie brzuch bolał 😁
a wieczorkiem pojechaliśmy do znajomych bo kupili mieszkanie w czwartek i oglądaliśmy je, kurcze wzięli kredyt na 30 lat... nie wiem czy bym sie odważyła

a dziś chyba dzień wizyt u gina bo ja też ide, mam na 16-16.30, nie bede miała robionego usg (bo już mi zapowiedział) pewnie dostane skierowanie na glukoze ☺️ no i na fotel musze wskoczyc tak jak mittka 🙃

fredeczka ja też musze cała wyprawke kupic od nikogo nic nie dostałam

zbieram sie do pracy

miłego dzionka wszystkim życze i do napisania pózniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

AgnieszkaK gratuluje 28 tygodnia 🙂 ja nocki na szczęście ostatnio odpukać spokojne mam 🙂

Akompf oczywiście czekamy na zdjęcia pokoju 😁

Fredeczkaa ja też byłam przekonana że wszystko sama bedę musiała sobie sprawić a tu nagle tak się posypało wczoraj naliczyłam 34 body z krótkim rękawkiem na co komu tyle bodziaków 🤪 albo mi przywieźli 29 czapeczek no przecież może ze dwie z tego użyje bo to jakieś maciupkie jest 🙂

Czyli dziewczynki dziś do gina zasuwamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny

To ja myślałam że wcześni wstaję, a tu juz taka rozmowa 🙂

Dziewczynki trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, żeby wszystko było dobrze.

Akompf kanapka super, aż mi ślinka pociekła haha

Fredeczko ja tez nic od nikogo nie dostałam, wszystko muszę sama kupować ... 😞

Miłego dnia dzieweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
zazdroszczę Wam wizyty u gina, ale ja tez mam w piątek 🙂
Akompf jeszce niedawno narzekałaś na męża , że Cie wstrzymuje z kupnem wyprawki, a teraz wizę , że ostro wzieliście się do roboty, wklej zdjęcie jak skonczycie koniecznie 🙂 Ja zabieram się z mężem za odnawianie pokoików na początku przyszłego miesiąca zaraz po wypłacie. Chcemy tez kupić trochę mebli dla naszej córy bo szykuja się u nas w domu duże roszady meblowe i pokojowe 🙂
Co do wyprawki to ja też narazie licze tylko na siebie, ale pewnie już po urodzeniu dziecka posypią się prezenty w formie ubrane, zabawek itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

No to dziewczyny czekamy na relację każdej z Was z wizyty 🙂

Ja mam wizytę w czwartek i mam nadzieję, że nie będę już musiała łykać duphastonu 😲 No i że anemia mi się zmniejszyła, już 2 razy zmusiłam się do zjedzenia buraków, a ja ich nienawidzę 🥴

Akompf gratuluję tapetowania, mój mąż z bratem tapetowali 2 tygodnie temu i ciągle czekam aż dokończą bo zostały jeszcze 4 paski do naklejenia :laugh: Zawsze tak jest, że jak się nie skończy od razu to potem się przeciąga.

Kanapka super, nie ma co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzucholki!

Wstałam godzinkę temu, zjadłam sniadanko, zrobiłam pranie, no i szykuje sie powoli do wyjazdu do gina... Faktycznie sporo z nas ma na dziś wizyty poumawiane :P Bedzie wrzało na brzuszku wieczorkiem 😁

Ale jestem połamana, mój kregosłup chyba zaczyna żyć swoim własnym życiem 🤢 bo mnie tak napierdziela, a w nocy to się nawet obrócić nie mogę... ehhhh

Fredeczko, ja z wyprawki mam tylko obiecane niektóre rzeczy ale jeszcze do mnie nie dotarły (fotelik/nosidełko i troche ciuszków), podobno w Gnieźnie (50km) czeka na mnie jakas niespodzianka, bo kuzynka z Francji przyjechała i zostawiła ją w swoim rodzinnym mieście u rodziców, ale nie mam kiedy po nią podjechać 🙃

AgnieszkoK - gratuluję 28 tygodnia! Przeciez to już prawie 3/4 za nami!

Co do zdjęć pokoju to troszkę poczekam i jak wszystko bedzie na cacy to wtedy się pochwalę :P

Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf tam wyżej to już tylko z lusterkiem trzeba walczyć :P ale nie chce mi się dziś aż tak gimnastykować gin będzie musiał mi to wybaczyć 🤪 Dobra lece po po 11 musze wyjść bo ja już teraz do południa ide 🙂
Zajrze do Was może jeszcze przed wyjściem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam ponownie 😁 a ja jak sie polozylam to zasnelam i dopiero wstalam :| sie wyspalam huhuhu :P ale az glowa mnie boli :P a obudzila mnie moja malutka bo poprostu chyba glodna juz jest bo mamusia sniadanka jeszcze nie jadla. Wiec ide do kuchni 🙂
udanych wizyt wszystkim zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki ,

Czekamy na zdjęcia i wiadomości po wizytach u gina:-)

Ja mam wizytę dopiero za tydzień,a jutro idę badania robić mam nadzieję że hemoglobina już mi więcej nie spadła, bo nie wiem ...

Biorę się zaraz za porządki bo w sobotę nas w domu nie było i trochę trzeba by wziąć się za to :p a tak mi się nie chce!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.
Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Ja mam wizytę u położnej w środę. Będę mieć badania krwi i moczu i takie tam.

Nie wyspałam się dzisiaj. Jakoś w nocy kręciłam się z boku na bok. Aż w końcu zasnęłam mocno nad ranem i zaspałam. Córcia nie poszła do przedszkola.

Wczoraj spojrzałam na listę czego mi brakuje i... jest cholernie długa. Muszę wziąć męża na miasto i pokupować trochę, bo zakupy już mnie męczą, więc w ostatnich miesiącach ciąży nie mam amiaru biegać i kupować.
Pewnie na koniec września zrobimy taki wypad. Z drogich reczy zostało mi do kupienia łóżeczko. A reszta to odzież dla maluszka, kocyki, pościele, wanienki, pielch, czapki, rzeczy dla mnie do szpitala. W każdym bądź razie trochę tego jest ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!

Melduję się po ciężkim weekendzie, w sobote jak mnie rozłożyło tak do tej pory mnie trzyma, teraz juz jest troche lepiej ale i tak czuję sie jakby walec po mnei przejechał 🤢 W dodatku nie wyspałam się bo od 2 do 6 była taka burza, że nie dało się spać, nie wiem czy kiedykolwiek słyszałyście burzę nad Adriatykiem albo morzem śródziemnym ale w ilości decybeli przewyższa ona polską o jakiś milion 🤢 . 🤢

Udanych wizyt laski, ja idę cos zjeść i wracam do wyra.

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt pocieszę Cię, że wiekszośc z nas chyba ma jeszcze długę listę 🙂 No oprócz Fredeczki bo ona ma chyba wszystko już, oprócz Maleństwa na świecie :P

Ja mam zamiar dziś tą liste skrócić delikatnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...