Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Oj biedna Wiolka 😞 😞 Kochana wygrzewaj się koniecznie a jeżeli umiesz to zrób sobie syrop z cebuli i cytryny, wiem okropnie smakuje ale warto się poświęcić :P :P :P :P
Ja ma wizytę gdzieś około 15 ale to zależy kiedy doktorek przyjdzie a muszę być już o 14 żeby kolejkę zająć 😉 😉 😉
A co do wyprawki to fakt dużo rzeczy już mam no ale jeszcze trochę mi brakuje 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No lista długa... a pewnie jeszcze się wydłuży po narodzinach bo okaże się, że jeszcze czegoś brakuje. Chwilami panikuję, że nie zdążę ze wszystkim a potem się pocieszam, że przecież sklepy po urodzeniu synka nadal będą otwarte heh :laugh: Ciuszków już nie kupuję, jak mi zabraknie to dokupię później, bez sensu wydawać pieniądze skoro dziecko nawet tego nie założy bo wyrośnie. A tak swoją drogą to wszystkie ciuszki mam w romiarze 62, najwyżej będzie mi się w nich topił synuś.

Wiola wracaj szybko do zdrówka. Mittka zarządziła przecież -zakaz chorowania!!!

Ja od rana staram się ogarnąć w mieszkanku, ale coś kiepsko mi idzie 🥴 Przydałaby się jakaś pokojówka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczynki ja zmykam szykować do doktorka i czeka mnie przeprawa przez wannę i wojna z maszynka do golenia :laugh: :laugh: Na samą myśl już mam zadyszkę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola zdrówka życzę!!!

Ewa,zawsze można dokupić po narodzeniu mniejszy rozmiar, jeśli dziecko będzie malutkie 😉
Jakoś nie mam dzisiaj siły do czegokolwiek. CZeka na mnie stosik prasowania, trzeba zrobić obiad... ale totalnie mi się nie chce. Marzy mi się coś słodkiego do jedzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha a ja już po wizycie 🙂 wszystko dobrze szyjka nie naruszona żadnego grzybka też nie załapałam 😁 Dał mi skierowanie na badania jedynie kurcze znowu?? dopiero co robiłam no i zadziwił mnie bo kazał mi przyjść za dwa tygodnie i wtedy umówimy się na usg 🤪 po 30 tygodniu coś świruje ten mój doktorek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam koleżankę na kawce.
I ona się mnie pyta na kiedy termin a ja że na grudzień a ona ,,ooo to jeszcze.."
normalnie rozwalają mnie takie teksty, ludzie sobie nie zdają sprawy , że to już a nie jeszcze - przynajmniej ja tak to odbieram. Tak sobie tłumaczę że zaraz październik i listopad a w grudniu to juz lada moment możemy urodzić więc jakie to JESZCZE ???

Mittka super że u Ciebie wszystko OK. Mam nadzieję, że reszta dziewuszek tez wróci z takimi wieściami. Ja mam wizyte dopiero 29 września 😞

Wiolka trzymaj się i kuruj 🙂


Ja też mam jakiegoś lenia dziś. Dobrze że mam rosół z wczoraj, to pomidorówkę zrobię 🙂

Spać mi się chce niesamowicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już po pracusi, jem obiadek i zaraz ide mysze odchwaścic 🤪

mittka super, że wszystko ok i ze tak często Cie twój gin wzywa przed swoje oblicze, ja byłam ostatnio 13 lipca-2 miesiące temu 🥴

wiolka sen to najlepsze lekarstwo więc: KOLOROWYCH SNÓW 😆

jak wróce od gin to napisze jak było
narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko. Są teksty, które na mnie działają jak płachta na byka np:
- ile ważysz, ile przytyłaś - i tu się zaczyn aopowieść że znajoma znajomej to 3 kilogramy przez całą ciążę przytyła :laugh:
- jak dasz sobie radę, bo to już drugie dziecko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko. Są teksty, które na mnie działają jak płachta na byka np:
- ile ważysz, ile przytyłaś - i tu się zaczyn aopowieść że znajoma znajomej to 3 kilogramy przez całą ciążę przytyła :laugh:
- jak dasz sobie radę, bo to już drugie dziecko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę rozwalające są niektóre teksty... szczególnie te dotyczące wagi w ciązy ;/ normalnie porażka...

Ale ten tekst do Ciebie PannaNikt odnośnie tego jak Ty sobie dasz radę z 2 dzieci to juz porażka hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie odnośnie jak sobie dam radę zadała czterdziestoletnia stara panna, która nigdy nie miała dzieci 😉

Za to moja koleżanka ze studiów powiedziała mi, że szybko działamy, że druga ciąża pojawiła się tak szybko (to nic, że dzieci będzie dzielić ponad 4 lata różnicy 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Ja juz wrocilam od dzieci 🙂 wujek szybciej wrocil z pracy i zabral ich na karate i na wycieczke 🙂 ojjj byli naprawde grzeczni! Az sie zdziwilam 🙂

Teraz czekam na mojego kochanego skarba bo wroci niedlugo z pracy a ja musze troche tu ogarnac. Bylam dzisiaj w lumpku i widzialam fajny spiworek z disney jak nowy ale tak sobie pomyslalam,ze kupie dwa takiego samego rozmiaru a np okaze sie,ze moja malutka nie lubi spiworkow?

Lece dziewczyny i moze do jutra 🙂

swoja droga - fajnie tak zajmowac sie 4-ką dzieciaczkow przynajmniej troche sie sprawdze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Wstało mi się wkońcu, czuję sie już całkiem dobrze, zjadłam obiadeka teraz piję kawkę żeby sie trochę rozbudzić.

Mittka dobrze , że wszystko jest w pożądku, ja mam kolejną wizytę dopiero 7 października 🤢 ale niedawno byłam więc nie ma co narzekać. Kurcze cos mnie zaczął brzuch pobolewać, mam nadzieję, że to tylko maleńka się tak ułożyła.

PannaNikt uważam, że 4 lata różnicy pomiędzy dziećmi jest idealna, właśnie tak bym chciała mieć drugie dziecko, po 3/4 latach.

Fredeczka to są juz duże dzieci z tego co piszesz (oprócz tej 2 latki)więc też inaczej się do takich dzieci podchodzi ale ciesze się, że Ci sie spodobało :laugh:

Mi się teraz ciągle dzieci snią i wiem, że moje, wczoraj mi się śniła piękna malusieńka dziewczynka w różowym body z czarnymi oczami i włoskami jak mój mężuś a dzisiaj chłopiec pdobny do mnie, kto wie może się sprawdzi heheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...