Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja tez się zgadzam Mittka z Tobą i nawet nie tylko w tej sprawie jesteśmy zielone ale i w innych też. Człowiek musiałby być chodzącą encyklopedią prawa żeby wiedział co mu się należy i do czego ma prawo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć ranne ptaszki 🙂

AgusiaW ja jestem zdecydowana na kamieńskiego. Na brochów mam za daleko, o dyrekcyjnej nawet nie myślałam bo jest tam ponoć koszmarnie. Niestety szczegółów nie znam. Wiem, że poród rodzinny jest darmowy. O Kamieńskiego słyszałam od kilku rodzących tam ostatnio kobiet, że położne to anioły hehe 🙂 I żadna z nich nie miała opłaconej położnej, tylko po prostu trafiły tam na porodówkę i wszystko było fajnie. Oczywiście można ją sobie wcześniej opłacić - z tego co wiem kosztuje to 600zł (cegiełka). Z resztą na naszym forum ktoś założył wątek o wrocławskich szpitalach, musimy tam zaglądać co będą mamuśki pisały.

Julia gratuluję optymizmu, bardzo mi się to podoba 🙂

Oj macie racje, dajemy sobie wkręcać takie głupoty, a większość z nich jest bezprawna.

Ja dzisiaj na 16 lecę do lekarza!!! Już siedzę jak na szpilkach. Poproszę ją o usg, ciekawa jestem czy mi zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!

Właśnie wstalam 🤪

nie mogę sie pozbierac :P

Z tego co mi poprzednia lekarka mówiła to nie trzeba sie zgłaszac do szpitala, tylko ta pojechać, najwyżej jak nie bedzie miejsc to odesla gdzie indziej.

ja sie musze o wszystko wypytać siostrze, bo chce rodzić ta gdzie ona. Bede miała komplet informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny

Ale macie fajnie, że możecie sobie przebierać w szpitalach. Ja mieszkam w miasteczku, gdzie szpiala nie ma. Trzeba dojechac do sąsiedniej miejscowości jakieś 15 km.
Wiem, że opieka tam jest dobra ale ... ostatnio jak moja szwagierka rodziła, to położyli ją na łóżku na korytarzu bo było tyle pacjentek, że nie mieli dla niej miejsca i rodziło na raz tyle, że ona urodziła na zwykłym łóżku ... echh... więc ja też się na rewelacje nie nastawiam. Jedyny plus to dobra opieka medyczna 🙂

Ewo czekamy na dobre wieści z wizyty 🙂

Miłego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawajcie czadu dziewczyny 🙂

A co do ,,bezrobocia" to jest to cudowny okres w życiu 🙂 nie trzeba rano wstawać do pracy, można spać sobie, w piżamie chodzić pół dnia ojjj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewoje :P !

Ja sie znowu nie wyspałam ale o dziwo jestem pełna energii więc się zabiorę za umycie szafek w kuchni 🤪 oczywiście tyle ile sięgne bo nie będę sie wspinać, najwyżej od połowy w górę będzie brudno, mężuś doczyśći hehe.

Właśnie zajadm się szarlotką od teściówki i pije kawę 🤪
Fajna ta stronka, szkoda, że mi się nie przyda 🤢

Ewa to czekamy na relację.

Czy już wszystkie dziewczynki weszły w III trymestr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...