Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgnieszkoW jutro jest dzień nauczyciela a pan Akompf tym się właśnie zajmuje więc ma święto.Akompf musisz go jutro przed kompa zaciągnąć żebyśmy mogły chociaż życzenia złożyć 🤪
Co do zusu to masakra i jak człowiek ma spokojnie żyć 😞

A ja też grzebie na allegro i staram się coś pozamawiać,ale ja strasznie niezdecydowana jestem i 10 razy zmieniam zdanie :P nie mam pojęcia jak ja kupie cokolwiek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka - kapuste mam pekińską :P Czekam aż mi mama przywiezie koncentrat pomidorowy 😁 i zabieram sie do roboty 🙂 MNIAM 😁 a obiad na 18-19 bo meżunio sporo lekcji dzis ma 🙂

Jutro zagonię Go do komputera :P

Ewa - ja prosiłam gina o skierowanie na tokso to mi powiedział, że to jest zbędne... nie kłóciłam się z nim 🙂
Naprawdę obowiązkowe są te badania?

Muszę poukładać ciuszki Niuni spowrotem do reklamówki :P

Będę zaglądać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem czy są obowiązkowe czy nie, każdy lekarz inaczej mówi. Mi powiedziała, że muszę zrobić koniecznie. Poza tym są wydrukowane w karcie ciąży więc pewnie chcą na nie rzucić okiem w szpitalu. Ja już sama nie wiem. Do tego muszę zrobić wymaz na paciorkowca i coś tam jeszcze. Powiem szczerze, że mam już dosyć tych badań 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Straszna u mnie dzisiaj pogoda, wieje i leje, szaro i ponuro a mi się chce spać.... dzisiaj przychodzi do mnie bratanica mojego D. ZNOWU. No comment........

Kurde muszę obiad zrobić, zetrzeć kurze i zabrać się za pranie ciuszków dla małej a tak mi się nie chce, jest ktos chętny do zrobienia tego za mnie?

Akompf przerąbane z tym ZUS-em, gnojki jedne 😠 Co do toxo to ja nie miałam wogóle tego badania, jak nie masz kota to nie ma potrzeby.

Jezu jak mi się chce spać strasznie.

Moja maluitka ma już chyba w brzuszku mało miejsca bo tak mi naciąga skórę, że mam wrażenie, że zaraz pęknę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jak napisałam każdy lekarz ma swoją teorię 😉 Moja lekarka nie ma pojęcia, że mam koty bo nie pytała, a badanie kazała koniecznie zrobić. Mniejsza z tym, to że pomarudzę nie zmieni faktu, że muszę wydać kasę i mnie to wkurza!

W ogóle to chyba wprowadzę zakaz pisania o jedzeniu bo codziennie robicie mi na coś smaka :P :laugh: Dzisiaj na tapecie gołąbki -aż mi ślinka cieknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myślałam o tym , że jutro dzień nauczyciela 🙂
A swoją drogą to jestem przecież mgr pedagogiki
no coment....

Akompf ja własnie gotuje ryż i grzybki 🙂
Zaraz będę parzyc kapustkę.

Kurcze pan od wózka jeszcze nie dzwonił do mnie 😞 chyba sama zadzwonię i zapytam o której będzie, bo zaczynam się niecierpliwić.

Ewo no jak ja bym była w 33 tygodniu ciązy to też juz by mi się nie chciało gotować hahhaha
Wpadnij do mnie, z Wrocławia masz jakies 6 godzin jazdy autem 🙂 akurat zdążę wszystko przygotować 🙂

Ja też nie lubię lasani ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Aga, fajnie że u Ciebie i Bartusia wszystko w porządeczku :-)

Ewa, wiem coś na temat badań , też już sporo zapłaciłam za badania ,łącznie chyba z 250zł, masakra jakaś ale co zrobić , jak nam kobietą w ciąży się nic nie należy!A jak się należy to musimy się wystać, wyczekać, wyprosić itd.

Tokso miałam robione już w 3miesiącu ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zupke pomidorową z ryżem wcinam bo brak koncepcji i ochoty żeby zrobić coś bardziej twórczego jak Wy 😞
Gołąbki będę miała we wszystkich świętych od mamusi 🤪 bo pewnie będzie robić u nas zawsze dwa razy w roku wiadomo kiedy będą gołąbki 1 listopada i w Boże ciało :laugh:

A moja zasnęła ciekawe czy będzie w stanie się zebrać bo dziś mamy wizyte u ortodonty ma jej wziąść miare na aparat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj lasagne bym sobie zjadła! Uwielbiam!
Mittka - lepiej idź do tego ortodonty bo pewnie na taką wizyte też się czeka i czeka... Chyba, że córcia się naprawde kiepsko czuje...

Muszę ubrac pościel, bo musiałam wyprać, ale nie dosięgam juz z prześcieradlem ;D Coś albo ktoś już mi w tym przeszkadza 😁

AgnieszkaW - cierpliwość też nie jest moją mocną stroną 😁 Zapewne się doczekasz niebawem, kurierzy zazwyczaj się pojawiają najpóźniej do 14-15 🙂

Jeszcze sie nie zabrałam za te gołąbki 😁 Robisz je z grzybkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Akompf, zawsze daję grzybki do gołabków 🙂
Jeśli nie mam takich lesnych , to chociaż pieczarki 🙂 dusze je z cebulką i dodaję do farszu ... mmm pycha a oprócz tego koleżanka podsuneła mi świetny pomysł, aby gołąbki w srodku nie były ,,suche" - dodaję łyżeczkę koncentratu pomidorowego do farszu... gołąbki są rewelacyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo dobrze wiedzieć z tym koncentratem 😁

Właśnie dojechał, więc jak tylko skończe ubierać pościel to się za nie zabiore :P (chyba)
Kurcze Mittka - też bym sobie pomidorówe wciągnęła... z ryżem taką 😁 mniaaaaammm...
W ciąży czy nie ale apetyt to ja mam niesamowity!!!!
Niestety objawia się on coraz widoczniej, zauważyłam rozstępy tym razem pod kolanami ;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...