Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamusie, stęskniłam się za Wami. Tyle dni bez forum 😞 😞 Dzisiaj wróciłam z kolejnych koncertów. Teraz mam dwa dni przerwy i wyruszam dalej...7 dni w trasie. 🤨

Biorąc pod uwagę ilość stron do nadrobienia...proszę jak zwykle o krótkie streszczenie co u Was słychać:P
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i wszystkie uciekają a ja wpadłam na moment 😉

Chciałabym mieć chustę, ale trzeba ją umieć wiązać i trochę się na tym znać a niestety nie znam żadnej mamy chustonoszki, która by mi udzieliła paru wskazówek co i jak.

Persy witaj. Jak się czujesz, jak Madzia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam na chwilke i już uciekam na przytulanki tzw. 😁

Wiolu, ja tez mam to nosidło, ale ja to będę używac jakbym czasem musiała się na drugi koniec miasta przetargać sama, to wózek odpada, bo mnie tu staranują. I sprawdza się tez na jakiś pieszych wypadach w góry 🙂 we troje.
A nosidło mam z Polski, więc jak najbardziej jest do znalezienia.

Dobranoc Dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam w planach zakup chusty. Ale teraz muszę się skupić na priorytetowych rzeczach. Nadal nie mam wyprawki. A czas ucieka 😠
Też zaczynam odczuwać coraz bardziej stan odmienny. Madzia wierci się nieustannie. Siedzi na żołądku - co owocuje u mnie zgagą. Ale chyba najbardziej narzekam na ból rąk...normalnie jakby mi ktoś kości naciągał. Szczególnie w nocy ten ból się nasila...ehhh...

Dziś spróbuje jeszcze coś na allegro kupić. Może mi się uda.
Jutro mam wizytę u lekarza. Zobaczę czy wszystko w porządku z szyjką.

Buziaczki dla Was. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Witam z samego rana 🙂

Julia Twoj szlafroczek tez extra 😁

Hehe Wiolka dzieki za uznanie dla czapy 😁 ja juz sobie wyobrazalam moja Wiki w niej 🙂 i w tym bidziaku 😁 co prawda bodziak jest czerwono bialy a czapa rozowo biala ale ten roz jest taki ciemny ,ze tez na czerwien wyglada 😉


Wiolka ja Marcinowi na urodziny zrobilam torta tego czekoladowego 🙂 bardzo sie cieszyl i nawet lezka w oku mu sie zakrecila a pozniej powiedzial,ze nikt nigdy mu torta nie zrobil tylko mama jak byl maly wiec cos w tym chyba jest bo sama chcialabym ,zeby miktos torta zrobil :P

Julia jak maluszek sie pojawi to nie bedziesz miec czasu na farbowanie 😉

Aga84 wazne zeby bylo dobrze, prawda?

Emmax takie leki dostalas "profilaktycznie"? :|

Wiolka ja podrzuce Ci przepis na tego torta bo jest naprawde bardzo latwy 🙂 a jaki pyszny! Mmmmniam :P az mi slinka cieknie hahaha 😁

Ewa ale super pomysl na prezent! 🙂

Mittka widzialam cos takiego na allegro wiec znajdzie sie u nas 😉

Ooo persy nas odwiedzila 🙂 witamy witamy 😁 kochana Ty uwazaj na siebie na tych koncertach! 🙂 a u nas? pozatym ,ze kilka kobietek skurcze drecza no i bole brzucha to chyba ok?

Persy a co jeszcze Ci brakuje z wyprawki? Ciuszki zostaw na sam koniec bo cos NAPEWNO juz masz bo pamietam ,ze wklejalas fotki 🙂 a bierz sie za lozeczko, posciele, butelki,laktator,pampersy,pieluszki,mydelka ,chusteczki itd itp :P

A moj Misiek od dzisiaj pracuje 80km od domu 😞 wiec wczesniej wyjezdza i bedzie pozniej wracac 😞 ale lepsze to , niz ta cholerna delegacja! 🙂

Lece poszperac na allegro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry grudniówki 🙂

Ja dziś zaczynam od tego że od 4 już nie śpię bo mnie żołądek nawala i mam rozwolnienie i jest mi nie dobrze 😞 😞
A mały dodatkowo jak uciśnie to już masakra 😠
No i chyba zaczęłam mieć skurcze przepowiadające ale nie bolące 🤨 Tak od czasu do czasu czuję jak w brzuchu od wysokości pępka w dół taki lekki ucisk ale to nie boli i to chyba są skurcze.

Idę w tej chwili się położyć bo tak mi się oczy kleją :P

Do napisania później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Dziewczynki,

Ja też nie będę Was dzisiaj często nawiedzać, jakiś mam rozlazły dzień i wstręt do komputera.

AguśK współczuję, połóż się i poleż spokojnie.
Mi na ból żołądka pomaga mleko ciepłe, ale nie gorące i nie zimne. Czasem tez robię sobie mix z melisy i mięty dla uspokojenia. Spróbuj może choć troszkę Ci złagodzi.
Ja ostatnio najadłam się śliwek i widocznie załapczywie to zrobiłam i też je odchorowałam straszliwie.

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem brzuszate 🙂

Wczoraj odebrałam wózek, jechałam po niego 80 km (x2). Mój małż stwierdził, że tak będzie bezpieczniej - lepiej się przyjrzeć na miejscu - żeby wszystko było tak jak być powinno. No tak ponoć co dwie głowy to nie jedna a trzy to dopiero luksus. Ha i tak wszyscy oglądali i się podniecali nowym zakupem, że każdy z nas razem i z osobna zapomniał po co tak naprawdę pojechał do tego Opola. Z wypiekami na twarzach zapakowaliśmy pudła do samochodu, po drodze jakieś niezdrowe żarcie i po 1,5h byliśmy w domku. Gdzie ja (ta straszna maruda)zaczęłam kręcić dziurę w brzuchu ukochanemu, żeby rozłożyć, sprawdzić i się powozić trochę nowa furą. Moje kochanie niezbyt zadowolone zakasało rękawy i wzięło się do roboty. Po chwili, z małą pomocą mechanika specjalisty i głównego dowodzącego- Kubusia wózek stał w całej swej okazałości na środku salonu. Każdy zrobił rundkę dookoła stołu no i wpadłam na szatański pomysł - złóżmy go. I tu się zaczął koszmar 🤪 🤪 🤪 🤪 . W żadnym z pudełek nie było instrukcji w języku polskim (o zgrozo a gdzie przestrzeganie prawa), była za to w języku rosyjskim 😁 i angielskim. Tym ostatnio władamy z mężem jako tako i wspólnymi siłami przetłumaczyliśmy: wajcha hamulca w dół, wcisnąć przycisk, przekręcić rączkę w lewo i gotowe. Ale kiedy z teorii przeszliśmy do czynów okazało się, że przycisk ani drgnie a stelaż ciągle jest rozłożony. W domu wybuchła mała afera, mąż stwierdził, że kupiłam nieintuicyjny bubel, ja nie byłam dłużna i wykrzyczałam, że on jechał 80 km w jedną stronę, żeby go obejrzeć. Po kilku minutach odbijania piłeczki kto jest czemu winien udało się nam w końcu poskładać brykę. I tak po kilku mocowaniach się z przyciskiem mam dzisiaj zakwasy i blazy na dłoniach jak po solidnym wyciskaniu hantli. Dzisiaj jedziemy do serwisu - niech mnie ten przycisk wymienią bo kurka wodna miał to być unikalny, łatwy system składania, a my straciliśmy 2h żeby go opanować 😁, no i ten ból łapek ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

Ja nocke przespałam o dziwo nawet mi się rano wstać nie chciało :P ale jak już wstałam to tak mi niedobrze było że myślałam że spotkanie z kibelkiem będzie na szczęście jednak przeszło.

AgnieszkoK odpoczywaj bidulko mam nadzieję że szybko Ci przejdzie 😘

DagiM niezła przeprawa,no to ja się musze pochwalić że sama sobie poradziłam z moją limuzyna i dobrze bo pewnie mój mąż nie będzie mi miał jak pomagać więc musiałam poskromić potwora sama 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...