Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dzień dobry Wago ciężka 🙂

Jak tam samopoczucia na chwilę przed godziną 0? Mój Śpioszek Bamboszek posapuje sobie cichutko w kołysce a MAMA (jak to pięknie brzmi!!!!)ma relaks.

Wczoraj wybrałam się na zakupy, szłam dumna jak paw, miałam wrażenie,że wszyscy w koło wiedzą,że jestem MAMĄ!!!! Kocham być MAMĄ i chcę jeszcze chociaż dwa takie Bąbelki do Kochania.

Noc w miarę przespana, 3 karmienia co 2,5 godzinki. Śpijcie Dziewczęta póki możecie, bo potem ho ho...ciężko się przestawić. Moja malutka jest cierpliwa, w nocy najpierw pomrukuje, jak nie wstajemy pomrukuje znów i jeśli tej szansy nie wykorzystamy to załącza syrenę strażacką 🙂

Nie mogę się doczekać spacerków z nią, lekarka kazała jeszcze troszkę poczekać.

Pozdrowienia dla Was ode mnie i mojej Świnki Balbinki z zakręconym ogonkiem, Tygryska z mięciutką łapką, Wiewióreczki puchatej Basieńki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha a może niech mąż skieruje wniosek o przebadanie tej idiotki,bo coś mi się wydaje że ona nie równo pod sufitem ma i to jej powinni zabrać córke 😠 😠

A ja też bym winka się napiła,albo malibu mmmm i 5 butelek mojego ulubionego winka stoi w barku,ale dzielnie się trzymam naskładałam to kiedyś wypije :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami jak Ty ślicznie opisujesz swoje przeżycia bycia mamą 🤪
Fajnie że u Was wszystko w porządku i że Basia jest zdrowiutka a na spacerki to jeszcze zdążysz wyjść 🙂

Całujemy Was mocno 😘 😘 😘

Wiolu kochana co Tobie że Ci słabo??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka napisał:
AgnieszkaK bo znowu anja biedna będzie się denerwować,już ostatnio wspominała że termin ma na 10 grudnia 🤪 i żeby jej pozmieniać 🙂 ale lista pokaźna nie ma co 🙂


no mittka trafiłaś w 10!!!
zobaczyłam liste i już pomyślałam, że znowu sie musze upominac aby mnie przesunąc wyżej a tu prosze...:P
dostajesz oklaska ode mnie 🙂

właśnie nadrabiam więc jak skończe to sie odezwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu poznania męża to imprezowiczką klubową i piwoszką to niezłą byłam:P Twarda głowa po tacie:laugh:
Ale w ciąży może kilka razy złapałam łyka od męża i to wszystko bała bym się wypić piwa nie mówiąc o mocniejszych trunkach 🤨 Ale są kobiety które nic sobie z tego nie robią ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że Ci przeszło ale uważaj na siebie 😘 😘 😘

Anja już przeprosiłam i poprawiłam listę 🙂
No mi parę dni temu się słabo zrobiło ale też nie wiem od czego ale to Wam pisałam 😉

Na temat kobiet pijących w czasie ciąży to się nie wypowiadam bo nie ważne co napiszę to te kobiety i tak tego nie przeczytają 😞 Jedynie mogę powiedzieć że kobiety które spożywają alkohol w czasie ciąży nie nadają się na matki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już jestem-wszystko nadrobiłam 🙂

od rana jezdziłam po urzędach i u księgowej z moim M byłam a jak wróciłam i zaczęłam nadrabiac to zadzwoniła kumpela, że na kawke przyjdzie i musiałam troche ogarnąc mieszkanie (ahh... jak ja nie lubie jak coś mnie od Brzuszka odciąga 😠 😠 )
no i czekam na nią-zaraz ma byc

co do używek to ja nigdy nie paliłam, za to mój M tak ale jak zaczęliśmy przebudowe domu w PL i przeliczył, że kupując 1,5-2 paczki dziennie fajek po 4 euro to puszcza z dymem 2 pustaki to rzucił z dnia na dzień i teraz tylko wypali 1-2 fajki na imprezce ale na sępa-sam nie kupuje :laugh:
za to lubi piffko, winko, whisky a najbardziej gin z tonikiem-i jak wraca z pracy to coś tam sobie gulnie, ostatnio kazałam mu nie pic bo jakby trzeba było na porodówke jechac to jak? a on na to, że zabrałby sobie piersiówke na sale i tak bysmy razem rodzili 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skurcze mam... oddycham oddycham... pfu pfu..
i licze.. moze sie zaczelo? musze czekac zeby skurcze byly regularne okolo godziny i jade... tylko ciekawe czym i z kim.. hihi...

jak cos to bede dzwonic i znajac d bedzie za 10 minut w domu gdziekolwiek jest.. hihi

nie wiedzialam ze to tak boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...