Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam dziewczyny, z takim wsparciem MUSI być dobrze 😘 😘 😘

A co do brzuszka, to chyba będzie mi się tęsknić za nim. Siedzę, głaskam go i nie mogę uwierzyć, że jutro wyjmą jego zawartość 🙂

A na wyjście ze szpitala przygotowałam krótkie body, kaftanik, śpiochy, dreski i kombinezon... W zależności od temperatury zrezygnuję z dresków... Zobaczymy.

Za jakąś godzinę wraca mąż. Mamy znieść ze strychu wózek, wanienkę, przewijak i przygotować wszystko... Jakoś chociaż czas nam zleci 😉

Mittko ja dopiero w szał zakupów wpadnę jak urodzę. Już pokazałam mężowi co ma kupić jak to będzie synuś a co jak córcia, bo jak na razie wszystko mam w wersji unisex.

Ciekawe jak tam Fredeczka i Ewa i ich maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hahaha Kajtucha dobrze napisane on się sam prosił żeby go wziąść 😁 tak będę się tłumaczyła mężowi 🤪 i jeszcze pisze na nim "moje pierwsze święta" no więc jak można go było zostawić w tym sklepie.Ale już obiecuje nic więcej nie kupie bo za niedługo nie będę miała gdzie mieszkać przez te ciuszki :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jacie super niesamowite przeżycie wiem dziewczynki co mówie byłam i po jednej i po drugiej stronie 🙂 ale mnie powalił zaskoczenie było płcią spodziewali się chłopca jest dziewczynka 🤪 mamy chłopaczków uważajcie 😉 :laugh:

Kajtucha już zaraz wstawie zdjęcie tylko pomniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie buciki , jaki pajacyk... o jacie ... śliczne... jak to zobaczyłam to zaczełam mówić do mojej córeczki ,,prosze Cię Niunia urodź się na święta" hahah

Akompf ale masz cudny Avatar 🙂 Basia jest super śliczną dziewczynką 🙂 juz sie nie mogę doczekać mojej dziewczynki 🙂

PannoNikt .... trzymaj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, a mnie dziś dorwały skurcze po czym odszedł czop śluzowy (wynik wczorajszego badania jak to stwierdziła moja doktor) tak więc teraz czekam na rozwój sytuacji. Hehe.
Muszę dziś jeszcze kupić biustonosze dla karmiących no i spakować torby. Bo teraz już nie wiadomo co i jak.. i kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...