Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

cześć kobietki 🙂

Agak wychodzi dzisiaj na kilkugodzinną przepustkę, bo nic jej dzisiaj nie podadzą, może jutro kroplówkę dostanie, pisze że jest zła jak osa, nie dziwię się 🙃

Mittka jeszcze w szpitalu ale nic więcej nie wiedziała:P

No i najwazniejsze BTI7 wczoraj urodziła Szymka, przez cc, mały waży 3150, 54 cm długi, zaczęła rodzić naturalnie, ale skończyło się cc, ona chyba od soboty biedna się męczyła, ale fajnie, że jest kolejny grudniowy maluszek 🙂
GRATULUJĘ 🙂 🙂 🙂

A ja nic super wstałam tylko 2 razy, a teraz mam taki hałas w mieszkaniu, bo za oknem jakieś drzewo wycinają, już mi łeb pęka 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki w 2paku sie melduje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂gratulacje dla Bit 🙂 😉 Aga trzymkaj sie wazne aby zdrowe a kiedy to samo wybierze date swojego przyjscia na swiat 🙂 🙂 🙂 a jak reszta dziewczynek???Kajtuch nerwy przeszły??Zgryz jeszcze troche i tez malenstwio bedzie z Wami i wogóle mam dzis wspaniały dzien 🙂 🙂i Wam tez zycze wszystkiego naj naj naj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Picasso ale to fajnie bo przynajmniej wiesz mniej więcej kiedy , a ja siedze jak na szpilkach , boje sie tego zaskoczenia, uz od kilku tygodni tak czekam na ten jeden dzień:0
Gosia dzięki za buziaka i odstresowanie, w sumie czuje się prawie dobrze, dzis w nocy nie miałam wogole skurczy, ale jakos czje ze to musi być juz, już. Moja corcia urodziła się tez 3 dni po terminie. Najbardziej boje sie tego momentu paniki i zaskoczenia 🙂 zorganizowania się, dzwonienia po meza jegoprzyjazdu, zoorganizowania szybkiej opieki nad córką itd itp, wolałabym poprostu znać datę i godzinę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wspaniała wiadomość i jeszcze na moje odchodne poprawię tabelkę.
BTI gratulacje i całuski dla Ciebie i Szymka 😘 😘 [file name=tabelka_grudni__wek-1cc69659f844c7a37cc986549ba005f4.doc size=74240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/tabelka_grudni__wek-1cc69659f844c7a37cc986549ba005f4.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla bit i dzielnego synusia ...
zgryz ja tez mowiac czekam na godzine 0 i sie stresuje troche bo jak mnie skurcze zlapia lub mi wody odejda to mam sie natychmiast zglosic do szpitala a jesli nic sie nie bedzie dziac to dopiero w poniedzialek.
agak to sie tez nawnerwia tak jak wiola wtedy ale juz blizej niz dalej wiec tez trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki
Anja, sen po prostu de best!!! Ale się uśmiałam...
Karolcia mi napisała, że zostawiają ją w szpitalu do następnego tyg bo do terminu ma jeszcze czas a tak to może samo coś się zacznie dziać. Więc biega po schodach 🙂
Ja wydelegowałam męża o 5 rano do W-wy i już za nim tęsknię... Dziś ma rozprawę... jestem ciekawa co ta jego eks pierdlonięta wymyśli znowu... Ale mm stresa...
Gratulacje dla BTI i brawa dla imienia Szymon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darunia tym razem napewno sie wam uda nie widze innej opcji
ja wlasnie puscilam pranie z malymi ciuszkami ktore dostalam ... bede miec troszke prasowania ale to takie przyjemne prasowac takie male ubranka z mysla z juz za kilka dni bedzie w nich lezec mala dzidzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂

Niestety ja nadal 2w1 i jestem zła bo chciałam dziś już urodzić ale mam walniętego ordynatora i inaczej postanowił niż mój lekarz prowadzący 😞
Ale mam nadzieję że jutro coś już mi podłączoną bo ja dziś do wieczora na przepustkę wyszłam także do szpitala wracam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...