Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie porannie 🙂

Poszłam spać o 2 w nocy - ksiązka mnie wciągneła 😠 i nie śpię juz od 5 rano 😞 własnie jem sniadanko, bo głodna jestem ...

Kajtucha moim zdaniem Ty sie za bardzo wkręcasz kobietko. Zostało Ci 2 tygodnie do terminu, plus ewentualnie 2 tygodnie po terminie z czego wynika, że możesz nawet urodzic za miesiąc..oczywiście nie zycze Ci tego, ale nie powinnas nastawiac sie juz na poród i wciąz o tym mysleć.
Ja też juz bym chciała urodzic, ale zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że moja dzidzia może byc nawet styczniowa...trzeba byc realistką 🙂
Wytrzymałysmy tyle tygodni, to kolejne 2 lub 3 nie powinny stanowić dla nas różnicy 🙂

Do mamusiek mam pytanie, czy kupowałyście sobie i korzystałyście lub korzystacie jeszcze z poduszek po porodzie, tych z dziurą do siedzenia, bo zastanawiam się czy warto kupic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A jeszcze wracając do książki ,,Kwiat pustyni" to dla zainteresowanych, tych które nie wiedzą - w lutym ma odbyć się premiera filmu na podstawie właśnie tej ksiązki 🙂 juz sie nie moge doczekać...

Najadłam się, a teraz idę jeszcze pospać bo chyba sen nadchodzi...

Do napisania :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

ja wczoraj wrcoilam do domu..

maly nie spal do 3... masakra... dal czadu, musial dac znac sasiadom ze jestem juz w domu i nie dam spac 🙂

ogolnie to zmeczona ejste i obolala jeszcze.. myslalam ze urodze naturalnie ale coz.. zdrowko malego najwazniejsze...

a co u Was?

stesknilam sie za wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w poniedzialek 🙂 ...
troszke sie boje nawet nie wiem czego ... mam nadzieje ze zostane juz w szpitalu - trzymajcie kciuki za to
jestem juz naszykowana i pojedzona teraz tylko czekam na brata az sie obudzi i bedzie jechac do pracy 🙂
pozdrowienia dla wszystkich i causki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki
Agnieszka gratuluje synka 🙂 i żeby zdrowy był i nie dał amusi za bardzo popalić.
A ja w całości nadal się melduję, w nocy miałam regularne ale niebolesne skurcze, stawiał mi się brzuch twardniał cały tak ze cięzko było spać, a mały tez kopał ile wlezie 🙂 poszałbym odespać, ale musze jechac po córkę o 12 i chyba mi szkoda tych kilku godzin..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was w poniedziałek 🙂

u mnie nocka super- spałam od 1 do 9, tylko raz na siku 🙂
poza tym żadnych objawów 🤔
spotkałam wczoraj znajomą a ona mi mówi: oj kochana, brzuch jeszcze wysoko, ponosisz małego jeszcze z tydzień 😠
wstawie zaraz fotke to same ocenicie bomi sie wydaje, że już nisko jest...

AgaW dołączam sie do pytania o poduszke-sama sie zastanawiam czy kupowac czy raczej nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja wiem ze to głupie, az przed samą soba trudno mi się przyznać ale mam ochpte jakoś przyspieszyć poród, tylko jak bezpiecznie, jakos oleju rycynowego nie biore pod uwagę.. ale moze inny naturalny sposób... moze słyszałyście o czyms skutecznym i bezpiecznym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Anja to ja dałam Ci oklaska wczoraj!
Agaw26, ja sobie doskonale zdaje sprawę z tego że mogę jeszcze czekać i czekać ale jestem z natury niecierpliwa i po prostu mi się spieszy żeby mieć małego już przy sobie, jak każdej z nas... A że do terminu jeszcze tyle to po prostu mi się dluzy, z resztą zobacz sama co piszą ile czasu niby po odejściu czopa może być poród... To chyba nic dziwnego że tak wyczekuje tej chwili. W piątek trochę dałam czadu ze sprzątaniem i na tym koniec...
Każda z nas nie może się doczekać maleństwa a ja chyba najbardziej :-) poza tym w tygodniu prawie całymi dniami jestem sama, mąż w trasie, rodzice wracają ok 19 więc jak już nadejdzie weekend to wtedy najbardziej chce, bo są wszyscy, bo pomogą, ktoś że mną jest i pojedzie... Tak długo czekałam na ta ciążę że nic dziwnego że teraz mi się tak chce małego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz, masowanie sutkow podobno jest najlepsze. Przez godzinę na przemian przez 15 minut raz jeden raz drugi. Tak 3 razy w ciągu dnia. Trochę czasochłonne ale czytałam że wiele dziewczyn to poleca.
Ja sobie kupiłam teraz herbatę z liści malin bo podobno dzięki niej poród jest łatwiejszy bo wpływa na elastyczność szyjki macicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Kajtucha 🙂

ja to bym już chciała mniec poród za sobą bo troche sie boje

też jestem sama w domu całymi dniami, bo rodzinka w PL a mój M w pracy od 8-19 no ale cóż... a tak- jakbym już urodziła to nie było by nudno :P trzeba by karmic i przewijac itp :P

musze opracowac liste zadań dla M-co ma zrobic jak bede w szpitalu oraz liste zakupów na święta- oj troche tego będzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...