Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

WIOLU DOBRA JEST TEZ MAŚĆ PULMEX BABY. SMARUJE SIE NIA PIERSI DZIECKA W CZASIE CHOROBY. FAJNIE ROZGRZEWA. SAMA SIE NIA SMAROWAŁAM JAK BYŁAM PRZEZIEBIONA.
DUZO ZDRÓWKA DLA MAJI

AMI FAJNIE...JA TEZ BYM POCHODZIŁA NA SIŁOWNIE, ALE KTO Z TYM MOIM CYCUSIEM ZOSTANIE 😁 😁
PÓKI CO MOJA DIETA PODOBNA DO DIETY AGIK 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
PannoNikt to rzeczywiście masz w domu akrobatkę 🙂 Świetnie to musi wyglądać!
Piotrek łapie stopy, ale nie sięga nimi do buzi 😁

Ami no gratuluję determinacji! Moja dieta też zbliżona do AgiK 😁 😁 😁

Ja się po prostu nie rozbiorę na plaży 🤪 🤪 🤪 🤪 Ale jedzonko jest takie dobre hahaha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja dieta wyglądałaby tak samo, ale mój M to typ sportowca i sam trzyma dietę więc jakoś mi tak głupio się obżerać 🤪 On rzucił całkowicie alkohol to ja mogę przejść na dietę 😜zresztą razem raźniej 😁
Sprzedamy Puśkę na 2h Babci na spacer i ruszamy do boju 😜

Wiolu zdrówa dla Majeczki :*

Basia jeszcze nie umie wsadzić stopy do buzi, wszystko przed nią
jnb nm ljjjjob; - to napisała Basia interpretacja dowolna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JEŚLI JUZ MOWA O JEDZONKU TO JA JUŻ JEM OBIAD,..NO BO SIE JUŻ ZUPA UGOTOWAŁA I TAK KUSIŁA 😁 😁

EWO JA TAM SIE ROZBIORE, MAM TO GDZIEŚ 😁 MÓJ MĄZ MÓWI ZE JESTEM SEXI FLEXI 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuzwa nie ma masci majerankowej ani nic podobnego 😞 😞 😞 😞 ale jest cos na piersi od eukaliptusa i nie wiem czy jej toi kupowac, jak myslicie?

Ami tez bym sobie poszla na silke, ech 🤔

Maja narazie odkryla kolana i zaczyna sie krecic wokol wlasnej osi na macie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW mówisz sexi flexi??? No to zazdroszczę bo ja jestem rozlazły wieloryb 😁

Ami super Basieńka! No i masz rację -we dwoje raźniej! Nam się super we dwoje objada 😁 😁 😁

Wiola ja nie pomogę bo się nie znam!

Co do ubioru to Ami ma rację, teraz ubieram Miśka i rzeczywiście za dużo tych warstw biorąc pod uwagę, że ja jadę w samym sweterku! Coś przegrzewamy nasze maluchy! Przecież przy 20 stopniach nikt by na siebie tyle nie włożył!

Buziaki mamuśki, melduję się jak wrócę czysta i pachnąca 😉

P.S. życie bez łazienki jest masakryczne 🤢

Jadę do rodziców się wykąpać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI ŚLICZNA TWOJA MUSZKA 🙂

WIECIE CO TAK SOBIE MYŚLĘ ŻE JA CHYBA TEŻ ZACZNĘ CHODZIĆ NA SIŁOWNIE A MAM PRAKTYCZNIE JĄ POD NOSEM 😉 🙂 LATO SIĘ ZBLIŻA WIEC ZDAŁO BY SIĘ CHOĆ TROSZKĘ TYCH POZOSTAŁOŚCI ZGUBIĆ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA UBRAŁAM MOJEGO MALUSZKA W TE BODY CO MU WCZORAJ KUPIŁAM Z NAPISEM PREZES JUNIOR I NA TO TYLKO BLUZA DRESOWA A NA NOGI RAJSTOPKI I SPODENKI OD TEGO DRESU I CIENKA CZAPECZKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wam powiem ze schudlam po ciazy juz 19 kilo i wrocilam do dawnej figury, nawet brzuch sie za bardzo nie zmienil, najgorzej wygladaja moje cycki ale z nimi juz tez sie powoli godze 😜 🙂

Miska spi juz 2 godziny, musi byc bardzo zmeczona tym caym katarem 😞

U mnie wieje od morza czesto zimny wiatr ale jak jest cicho to ubieram ja w body na razmiaczkach, bluzeczke i sweterek a na dol skarpetki, buciki i spodenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale pieknie na dworze 🙂 Bylismy na spacerku i pojdziemy jeszcze 🙂
AMii ja tez uwielbiam jak tak dzieciaczki na brzuszku wariuja 🙂
Wiola zdrówka dla Majeczki.
Ja tez nie wiem jak ubierac Mikołaja. Na dodatek spotkałam na spacerze pielegniarke i kazała go prztykryc kocem 🤢 Zwariowac mozna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
policjant cos sie nie odzywa :| ciekawe jak to bedzie .... 😞

nogi mnie strasznie bola i glowa :/

bylam dzisiaj w sklepie obuwniczym i za 40zl fajne butki byly!!

ale poki co mam w portfelu 6zl :/

CZY KTORAS Z WAS WIE KTO CHCIALBY ODKUPIC UBRANKA ?

bo AgiK kolezanka sie nie odzywa. pisaalam,zeby napisala czy tak czy nie ale nie odpisuje wiec komus innemu odsprzedam.

Chrzciny trzeba malej wyprawic ...

a moja Wiki wlasnie ze mna posta pisze 🙂

Ale ja kocham tego mojego babla malego ......... 🙂 mowie na nia "PASIBRZUCH" 😁 bo zawsze jak sie naje to ma taaaaaaaaki wielki brzuszek 🙂a zycie bez smoczka to nie zycie 😁 i ciagnie go ZAWSZE tak jakby chciala zjesc 🙂

Wiolu mam nadzieje,ze Majeczce szybko minie.

a Wiki spala wczoraj w weozku od 12.30 do 17.30 😁

i obraca sie jak lezy na brzuszku w kolko ale stopek do buzi nie wklada jeszcze ale zlapie je czasami :P zmuszac jej nie bede zeby je wcinala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jesli chodzi o ubieranie na spacer to w taka pogode ubieram Wiki w to co ma na sobie + dresik albo spodnie i bluzeczka, czapeczka cienka i Buciki 🙂 przykrywam czasami dodatkowo kolderka a jak jest silny wiatr to jeszcze kocykiem i tak przykrywam zeby jej nie wialo zbytnio. raczej jej nie przegrzewam bo karczek ma cieplutki ale nie spocony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOJE DZIECKO POSPAŁO SOBIE NA DWORZE W WÓZECZKU 🙂 ZJADŁO CYCUSIE TZN ICH ZAWARTOŚCI ORAZ PÓŁ SŁOICZKA ZUPKI JARZYNOWEJ KREM Z HIPP 🙂 ALE TE ZUPKI SA BEZ SMAKU 🤢 🤢 🤢 🤢

FREDKA ZAPYTAM SIĘ JEJ KONKRETNIE CZY ODKUPUJE CZY NIE 😉 BO FAKTYCZNIE POWINNA JUŻ TOBIE ODPOWIEDZIEĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDKA ROZUMIEM CIĘ 🙂 PRZYDAŁABY SIĘ KASA A Z CIUSZKÓW ZAWSZE BY PARĘ GROSZY WPADŁO 🙂 A SPRÓBUJ MOŻE SPRZEDAĆ NA ALLEGRO 🙂

WŁAŚNIE DZIŚ SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE MOJA ZNAJOMA URODZIŁA SYNKA W 32 TC 🤪 MALUSZEK LEŻY POD RESPIRATORKIEM BO COŚ SAM ODDYCHAĆ NIE MOŻE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko wszystko bedzie dobrze, teraz mają taki dobry sprzet!!! Trzymamy kciuki za tego kruszynka 🙂
Co do zupek to sa okropne, moj Mikołaj nie chce ich jesc. Ja mu sie nie dziwie 🥴
Teraz lula sobie słodziutko mój Skarbek, a ja ide powygrzewac kosci na balkonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY TEZ JUŻ PO SPAECERKU. LENKA NADAL ŚPIOCHA NA BALKONIE. JAKOŚ NIE CHCIAŁO MI SIE JUŻ CHODZIĆ. ZROBIŁAM SPORE ZAKUPY. DOBERZE ZE MAM TAKI POJEMNY KOSZYK W WÓZKU 🙂

MĄZ OWKORS NA BUDOWIE 😠 KUPIŁAM MU PIWKO, PEWNIE SIE ZDZIWI BO MU NIGDY NIE KUPUJĘ, ALE NIECH SOBIE CHŁOPINA WYPIJE WIECZOREM A CO, SOBOTA JEST 🙂

FRERDECZKO JA PYTAŁAM GDZIE PRACUJESZ 🙂 MYŚLALAM ZE JUŻ GDZIE INDZIEJ , BO TO ZE MIAŁAŚ PRAKTYKI W SKLEPIE ODZIEŻOWYM TO PAMIETAM

A JA LENKE DZIŚ UBRAŁAM TAK - BODY Z KRÓTKIM RĘKAWEM, RAJSTOPKI, SKARPETKI, BLUZECZKA BAWEŁNIANA Z DŁ REKAWEM, SPODENKI, CZAPECZKA I CIENKA KURTECZKA. UWAŻAM ŻE TO NIE JEST ZA GRUBO, TYM BARDZIEJ ZE DZIECI JAK ŚPIĄ NA SPACERZE TO ZA BARDZO SIE NIE RUSZAJĄ I WCALE NIE JEST IM TAK CIEPŁO JAK NAM, A POGODA W KWIETNIU POTRAFI BYĆ ZDRADLIWA MIMO IZ SWIECI SŁONKO TO MOŻE GDZIĘS ZAWIAĆ MALUSZKA. MOIM ZDANIEM CZAPECZKA TO PODSTAWA. TAK JAK PISZE AMI - USZY NIE SĄ DZIURAWE, ALE JAK SIE TE USZY PRZEZIĘBI TO POTEM KŁOPOT...CIENKA CZAPECZKA NIE ZASZKODZI A NA PEWNO ZAPOBIEGNIE ZAPALENIOM USZU ITP

EWO KIEDYŚ SIĘ W MISKACH MYLI I ZYLI 😁 😁 A SEXI FLEXI TO JA NIE UWAŻAM ŻE JESTEM, MÓJ MĄZ TYLKO TAK MI WMAWIA 😁 😁
CHOCIAZ JA TEZ NIE NARZEKAM. W SUMIE WRÓCIŁAM DO WAGI SPRZED CIĄZY I NIE BEDE SIE ZAŁAMYWAĆ JAKĄŚ TAM MAŁĄ FAŁDKĄ NA BRZUCHU. ŻYCIE 🙂 🙂 POZA TYM LUBIE SOBIE ZJEŚĆ DOBRZE I NIE BEDE SIĘ KATOWAĆ BO ŻYCIE JEST ZA KRTÓTKIE ŻEBY REZYGNOWAĆ Z TYLUUU PRZYJEMOŚCI JAKIE DOSTARCZA JEDZENIE 😁 😁

JEJKU ALE SIE ROZPISAŁAM HAHA JAK TO MÓWI PICASSO - KTO TO BĘDZIE CZYTAŁ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO WYSTAW CIUSZKI NA ALLEGRO 🙂 ZDJĘCIA JUŻ POROBIŁAS 🙂 MOŻE DOSTANIESZ ZA NIE WIĘCEJ NIŻ CHCIAŁAŚ D ZNAJOMEJ AGI

AGAk AŻ SIE SERCE KRAJE... ALE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. TAK JAK MÓWI SKÓRKA - TERAZ MAJĄ DOBRY SPRZĘT. NA PEWNO URATUJĄ MALUSZKA I BĘDZIE ZDROWYM DZIECIACZKIEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam 🙂

No masz rację AgaW myli się w miskach i żyli 😉 Nawet jak ja już byłam na świecie to moi rodzice mieli łazienkę tylko na korytarzu 🤪 Nie wyobrażam sobie tego bo jednak tyłek przyzwyczaja się do wygód 🙂
No i dobra z Ciebie żonka, że mężusiowi piwko na sobotę kupiłaś 🙂
Ja nie musiałam bo jest w lodówce 8 🤪

AgaK miłego grillowania 🙂

Co do wagi to ja też dawno zrzuciłam to co przytyłam w ciąży, nawet więcej bo ciuchy są za duże. Tyle, że ja przed ciążą do szczupłych nie należałam więc jeszcze parę kilo by się przydało zgubić do wakacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIA AŻ TU CZUJE JAK PACHNIESZ PO TEJ KAPIELI 😁 😁
A TAK POWAZNIE TO TEZ NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZYCIA BEZ ŁAZIENKI, BEZ PRĄDU, BEZ WODY W DOMU....MASAKRA

AGUSK UDANEGO GRILA, TEZ BYM ZJADŁA BOCZKU Z GRILA 😁

MAZ WRÓCIŁ, WYKAPAŁ SIE I ZASNĄŁ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...