Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ 🙂

MITTKO KOCHANA JAK MI PRZYKRO 😞 NAJSZCZERSZE KONDOLENCIE DLA TEŚCIOWEJ I DLA WAS 😞

I MNIE SIĘ UDZIELIŁ POST MITTKI I NIE MAM WENY ŻEBY COŚ NAPISAĆ 😞

ASIU TO BARDZO MAŁO ZA TO WSZYSTKO 😉

ZARAZ NA SZCZEPIENIE WIĘC SPADAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

witajcie dziewczynki 🙂

mittko przyjmi najszczersze kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny 😞

my juz po spacerku, a raczej plotach przyblokowych, lenka teraz śpi a mamusia pichci obiadek 🙂

Asiulka 100 to według mnie bardzo tanio 🙂

ja też mogę sprzedać ciuszki Lenki, więc mamusi synusiów czekam na oferty kupna 😉 😁

a no i u mnie znów żar z nieba się leje, a w poniedziałek było tak fajnie 😠
miłego dnia babole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia moja lenka jest strasznie absorbująca no i spać nie chciała za bardzo, ale w tym tygodniu jej się coś pozmieniało i spi w ddzien 🙂

a jakie dziecko jeszcze nie ma zębów (poza moją oczywiście 😁)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA JESZCZE CHYBA MADZIA PERSY NIE MA CHRZTU ..

UGOTOWAŁAM SOBIE BIGOSIK Z MŁODEJ KAPUSTY A OSTATNIO MIAŁAM LECZO. UWIELBIAM LATO CHOCIAŻ BY ZA TO ZE SĄ TAKIE SMACZNE WARZYWKA I OWOCE 🙂

JA TEZ CHCIAŁAM WYSTAWIĆ LENY UBRANKA NA ALLEGRO ALE NIE MAM KIEDY..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax my jeszcze ząbkow nie mamy. Ani jednego.
U mnie była koleżanka i jak zwykle jak się rozsiadła to nie raczyła się ruszyć nawet widząc że Szymek był taki śpiący że się pokładał i jak jej mówiłam że on przy gadaniu nie zaśnie i w towarzystwie, że muszę sama być i w ogole... Ruszyła się po dwóch godzinach bo obiad musi robić. Kur... Zabić to mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

mój Bartosz też jeszcze nie ochrzczony ale nie ma czasu iśc do księdza... ☺️

ja tylko na chwilke bo chciałam coś Kajtuszce napisac ale mi nk się zacina więc będzie na forum. Otóż pytałam Cię kiedyś o kremy, którymi smarujesz Szymka i napisałaś, że masz krem z hydrocortizonem. Nie wiem czy wiesz ale to jest steryd i stosowany przez dłuższy czas jest niebezpieczny. Mi nie sprzedano w aptece maści właśnie z tym specyfikiem tylko odesłano do dermatologa aby poznac przyczynę kłopotów ze skórą. Skutkiem ubocznym może byc m.in właśnie bezsennośc a Ty pisałaś, że Szymek na kłopoty z zasypianiem. Poczytaj trochę na necie.

Uciekam. Pozdrowionka dla wszystkich!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

pannonokt wszystkiego naj z okazji chrztu 🙂 informuj nas co z ta operacja ... my tez bedziemy wtedy spokojniejsze
mitko tak mi przykro nie wiem co powiedziec (*)
emmax my jeszcze nie mamy zadnago zabka

mialam zajzec w czoraj ale wyszlo tak ze poszlam na ogrudek bo troche mi zarusl i mnie polamalo ... bolaly mnie cale pelcy i nogi jak nigdy ... oraz prawie bym zemdlala ... ledwo doszlam do domu a wszystko przez to ze zapomnialam sobie cos zjesc ... bylam tylko po sniadaniu 😲 ... w nocy tez nie spalam bo wszystko mnie bolala ale o godz 3 w nocy postanowilam to rozruszac i tak zwierzchu po cichu troszke posprzatalam i dzis mi jest o wiele lepiej tylko nogi mnie jeszcze trosze bola

narazie uciekam ... chcialam sie tylko przywitac ... musze zrobic obiad 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko ale ty masz tych ubranek 🤪
a jesli chodzi o alkohol to moj tata ma z tym duze problemy ... juz 2 razy byl w lublincu na odwyku i ostatnio prosil nas zebysmy juz tam nie dzwonili bo oni go tam torturuja i zadawaja takie pytania ze chyba ich czlowiek nie wymyslil ...
a moj szkrab bardzo lubi lezec na brzuszku i patrzec sie jak muszchy kolo niego chodza 😁 kilka razy sprobowal je zlapac ale cos mu nie wychodzilo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu dzięki za ostrzeżenie, wiem o tym bo mi ta znajoma aptekarka powiedziała i jeszcze że nie można wychodzić na słońce jak się nim kremuje. Ja go używam rzadko, tylko jak widzę zaczerwienioną pupe, albo paszki choć teraz to tylko pupa bo paszki smaruje hippem jak coś się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...