Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
laski jak jechałam to szukałam miejscowości, w których mogą mieszkać grudniówki 😁 😁 😁 rzucił mi się w oczy Będzin i Murowana Goślina 😉 Wiem, że Kajtucha mieszka gdzieś niedaleko Poznania, napisz gdzie 😉 No i jak mijałam miejscowości z jeziorami to myślałam o AdzeW 😁 Mąż się ze mnie śmiał i co zobaczył kobietę z wózkiem to pytał czy to nie jakaś grudniówka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ewa koło mnie na bank nie jechalas bo ja mieszkam w Swadzimiu przy trasie A2 a wy pewnie jechaliście droga nr 11 z drugiej strony na Kołobrzeg a to mniej więcej różnica jak na zegarze 8-9 a 12.
Mój miś zasnął dopiero o 22. Tak się cieszył na tatusia że tylko by się bawił i ciągle mówi tak jakby "tatatatatatatatata" od kilku dni a tata zmęczony jak koń po westernie a placek zamiast spać to tv ogląda u rodziców bo tam jest cyfra+ więc muszę go przegonić. Dobranoc mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
fredeczko to zaszalalas ... ja o 5 to wstalam do malego dac mu jesc 😁
pisalyscie o siniachach wiec ... moj lobuz ma jednego na czole a stalo sie to tak ze nosilam go na rekach i musialam cos zrobic posadzilam go na chwilke na wykladzinie a on tak jak by zasnol i przewrucil sie w przod 🤢 ... i musze sie pochwalic ze moje bobo zaczyna juz na powaznie raczkowac bo potrafi tak dreptac od kuchni do lazienki czyli z jakies 5 metrow i spowrotem - i mu sie nie nudzi tylko zaczyna plakac jak go kolanka bola to go wtedy sadzam daje zabawke a on po 3 minutach znow wedruje 😁

wczoraj nic nie pisalam bo bylismy u mojej babci i zastla nas tam burza wiec troszke posiedzielismy ... potem przyjechala moja kuzynka i jej siostra z mezem i tak jakos zeszlo kilka godzin ... poszlismy do brata pawla a tam niestworzone rzeczy sie dzialy ...
{maja coreczke rok i chyba dwa miesiace} ... my tam wchodzimy a tam krzyki i wrzaski .. kluca sie na calego ze to ona tam pojechala na dyskoteke a potem na nastepny dzien do jakiegos chlopaka ... ja mowie micholowi jesli jestes pewny ze poradzisz sobie z mala to zabieraj ja do mamy - pakowal sie w takim pospiechu ze zapomnial jej zabrac ubranek na zmiane i butelek na mleko i herbatke a przy okazji zeby po drodze zanim doszlismy do drziw prawie by ja uderzyl .... gdy szlismy do lobodna ja mu muwie czemu sie tak klucicie a on ze to ku...wa i taka i owaka a ja na to ze widziales co brales ... a on no tak i zaluje i na tym rozmowa sie skonczyla .... najbardziej szkoda mi tylko dziecka 😞
wygadalam sie strasznie mnie to meczylo ... nie jestesmy w stanie mu w niczym pomoc bo on wszystko odrzuca ... mieszkali kiedys u nas ja mu pralam gdy mu sie pralka popsula ... chleb mu przynosilismy jak nie mieli pieniedzy a on i tak swoje poszedl na lokatorne z nia spowrotem ...
uciekam zrobic sobie jakies sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NOC NAWET OK. LENKA 2 RAZY MEMLAŁA CYCA 😉

EWUNIU A JA DO WAŁCZA MAM 80 KM 🙂 WIEC TEZ BYLISCIE NIEDALEKO MNIE 🙂

FREDECZKO MI TAK PRZEZ KOŁDRY TEZ LENKA PRZESZŁA I DLATEGO JA JUZ ZAWSZE WKŁADAM DO ŁÓZECZKA JAK IDE SIE KAPAC CZY COS.. TYLE ZE NASZE ŁÓZKO MA 15 CM OD PODŁOGI... MAM NADZIEJE ZE WIKI CZUJE SIE DOBRZE.

PICASSO TO SMUTNA HISTORIA. SZKODA DZIECKA. .. A POWIEDZ, JAK ON TO DZIECKO ZABIERAŁ TO TA DZIEWCZYNA NIE PROTESTOWAŁA??

MIŁEJ NIEDZIELI KOCHANE MAMUSIE , ICH DZIDZIUSIE I RODZINKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Pikasso i inne 🙂

ja nie śpie już od 6 a tak w ogóle zto zasnęłam chyba o 4 nad ranem :/
Mój M wczoraj wracał z Mazur, całą droge lało, miał byc w Wiedniu ok 2 nad ranem bo wyjechał dopiero o 14 po południu a dzwoni do mnie o 3 w nocy, że jest 17 km od domu bo mu padł akumulator i musi poczekac aż się rozwidni bo nie może jechac bez świateł to jeszcze policja go kontrolowała bo stał na parkingu supermarketu, a jak zajrzeli "smerfy" do auta to od razu zapytali co to za zapach a mój M wiózł gliniak 5 litrowy ze świeżo zakiszonymi ogórkami 😁 😁 😁 Na dodatek gdzieś w Czechach dzik wpadł na autostrade prosto pod koła i skasował nam bok samochodu. Teraz smacznie śpi, maluci też zasnął, a ja już po śniadankui kawusi, chyba wstawie obiadek bo mi sie nudzi, dziś ogórkowa 🤪 🤪 🤪

Frdeka to sie pewnie na drugi bok przekręca 😉

miłej niedzielki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anja25 to twoj M ma naprawde przezycia ...
agaw ona tylko powiedziala ze dlugo z mala nie wytrzyma i przywiezie ja spowirotem bo ona tylko z mama siedzi ... ale z tego co ja zauwazylam jak jezdzilismy do lobodna a oni byli z dzieckiem to malutka bardziej do babci leciala niz do mamy a jesc wolala od taty

lubie ta dziewczyne bo znamy sie od lat ale zachowuje sie jak dziecko w listopadzie skonczy teraz 19lat ... myslam ze jak urodzi dziecko to sie zmieni ale ciagle jest jakies ale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

U nas nocka spoko mała ładnie spała 🙂

Ewo super że dotarliście szczęśliwie do domu i oczywiście czekamy na fotorelacje z wakacji 🤪
A koło Będzina nie mogliście jechać 😜 ja to jeszcze całkiem na dole jestem,chociaż jest jeszcze jeden Będzin chyba albo Będzino i koło tego mogliście jechać 🙂

Anju to przeprawe miał mężu,dobre z tymi ogórkami 😁

Fredeczka jak Wiki??

Pikasso to nieciekawa historia,mam nadzieję że jakoś się to naprostuje i wszystko się ułoży.

Miłej niedzieli dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!

Ja juz 1,5 godz na nogach 😉

Wiki o dziwo ok tylko ma dwa guzy na czole no i rano tak sie wywroila ze nie pytajcie. polozylam ja na podlodze a ja zamknelam oczy i czuwala a ta sobie stanela bo zlapala sie za rure od kaloryfera ja na nia spojrzalam i powiedzialam co lobuzie czy jakos tak a ona sie wystraszyla i baaaam i huk na caly dom znowu :|

Pikasso no to niezbyt ciekawie... :/ dziewczyna w moim wieku ale w glowie chyba pusto :| niech brat walczy o dziecko poki moze! narazie jest chyba na wygranej stronie! ma gdzie mieszkac, ma prace , nie jest jakims lobuzem itp.

Lece wszamac sniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pannonikt wolalabym zeby sie nie ulozylo tak bedzie lepiej dla dziecka ...
juz kilka razy sie rozchodzili ... on ma przepisana opieke nad mala przez sad bo magda byla jeszcze nie pelnoletnia a jej mama nie zgodzila sie na slub ... a wczoraj to przesadzili z ta klutnia - zeby sie wyzywac od najgorszych ... ehh szkoda gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko niby teraz moze wygrac tylko ciezko jest z tymi warunkami do zycia ... pracuje na czarno - caly czas jest zapisany w mops wiec o tyle dobrze teraz gdy pojechal do swojej mamy to bedzie ciezko bo tam mieszka juz 5 osob na 4 lozkach i teraz jeszcze jest tam michal z mala jakos sobie napewno poradza bo Amelka nauczyla sie spac w wozku wiec łozka nie zajmuje 😁
wierze ze bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja juz sie ubieram i jedziemy do tesciowej zobaczyc co tam z michalem i przy okazji na oiadek 😁 do wierczora ... mam nadzieje ze nie bede strasznie padnieta i zajze jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁ LASKI 🙂

NOCKA OK 🙂

EWO SUPER ŻE JUŻ JESTEŚCIE W DOMKU CALI I ZDROWI 🙂 PIERWSZE WAKACJE PIOTRUSIA ZALICZONE 🙂

OJEJ FREDECZKO TO DOBRZE ŻE TYLKO NA GUZACH SIĘ SKOŃCZYŁO 😞
JA TEZ JUŻ WKŁADAM MAŁEGO DO ŁÓŻECZKA JAK IDE COKOLWIEK ROBIĆ BO NA ŁÓŻKU NIE BEZPIECZNIE 😞

PIKASSO SMUTNA HISTORIA 😞 DOBRZE CHŁOP MA GŁOWĘ NA KARKU I ZABRAŁ MAŁĄ Z STAMTĄD 😞 JAK JEST ZARADNY TO UŁOŻY SOBIE ŻYCIE NA NOWO Z CÓRECZKĄ 🙂

I JA WAM ŻYCZĘ MIŁEJ NIEDZIELI 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

Pikasso zawsze najbardziej szkoda dziecka w takich historiach 😞 Oby się wszystko ułożyło!
Super, że Wikuś już zaczyna śmigać 😉

AgaW a w jakiej miejscowości mieszkasz?
Nie mam NK i nie mam jak podejrzeć 😜

Fredeczko to nie pospałaś sobie 🤢 Skąd Ty masz siły???
Dobrze, że z Wiki wszystko w porządku!

Zaraz powklejam Wam jakieś fotki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...