Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja juz wykąpana, uciekam do meżunia do wyrka 😁 Teraz i na nasze trzesienie mozecie wyczekiwać :P

Brac sie dziewuchy do roboty póki możemy!

Tym radosnym akcentem kończę dzisiejszy swój dzień na brzuszku i mówię Wam wszystkim DOBREJ NOCY!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam 17 stron, hehe

możecie brać nawet gorący prysznic ale nie polewać brzuszka a na plecach wszystko nam wolno (info od położnej)

Wiolka brzuchol super (i chyba widzę, że pępek ci na wierzch wywaliło, ufff nie jestem sama:laugh: )

Akompf awatar extra i odważny jak na to forum, ale bardzo mi się podoba:P
a nowym dziewczynom jutro wyślę zaproszenia na nk:P

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki

Widzę, że witam Was dziś pierwsza 🙂

Wczoraj po kąpieli od razu poszłam spać /;

Złość na męża mi minęła, ale dziś spaliśmy osobno, bo normalnie wykończę się przez to ciasne łóżko...

Ewa oklask ode mnie, bo się uśmiałam z rana z Twojej historii 🙂

Dziewczyny, które podawały linki do NK - wysłałam Wam zaproszenie 🙂

Wiolka brzunio supcio - mój pępek to chyba od 4 miesiąca wyłazi haha

Co do kąpieli, to ja kąpię się codzień, ale nie przesadzam z temperaturą wody, nalewam jej tylko troche do wanny , szybko się myję, a potem spłukuje prysznicem...tak mi najwygodniej. Wiem dziewczynki , że zbyt ciepła kąpiel jest nie odpowiednia w ciązy.

Kurcze, musze się ubrać i wyjśc z domku, bo nie mam pieczywka a juz chce mi się jeść 😞

Miłego dnia kochane brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,

Miałam uff tylko 5 stron do czytania 😁
Widziałam, że nas moja koleżanka Aga nawiedziła 😁 Normalnie nigdzie nie można być anonimowym 😁 🤪
Ja dzisiaj też jestem krótko, bo mój już po ostatniej nocnej akcji skurczowej zasial panikę i chce juz w ten weekend skończyć wszystikie zakupy...ciekawe jak mu to wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

Wczoraj podawałyście linki do NK a mi niestety nie działał więc ja podaję dzisiaj i zgłaszać się moje drogie których jeszcze nie mam 🙂 http://nasza-klasa.pl/profile/2410896

Mi nocka mineła dosyć spokojnie i bez sapania przy przekręcaniu :P i tylko raz na siusiu (szok).

Czy wasze skórcze są bolesne?

Ja dzisiaj chciałam poprasowac i poprać ale nic z tego bo jedziemy do teściów i już mi się humor spieprzył od samego rana 🤢

Mam nadzieję, że wasz dzień będzie udany!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja mam skórcze juz od dłuższego czasu ale nie takie bolące tylko przygotowujące Braxtona coś tam. Błaszkiewicz to Twoje panieńskie? Gin mi dała tabletki na nie bo są dosyć często ale ich nie biorę bo w ulotce pisze, że może zaszkodzić maleńkiej, poza tym to nie są typowo rozkurczowe tylko usopkajające a ja nie mam zamiaru być na haju przez cały czas :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

A ja nawet dobrze spałam dzisiaj o dziwo 🤪

Wiola ja mam takie skurcze od dawna zresztą bardzo wcześnie mi się brzuszek stawiał,ale w poprzedniej ciąży też tak miałam więc aż tak bardzo sie nie przejmuje 🙂 te skurcze co mam teraz to dosyć bolesne na chwilke jestem wyłączona z życia bo jak mnie złapie to zawsze aż nieruchomieje,no ale na szczęście nie są zbyt częste 🙂

A ja dzisiaj do siostry na imprezke.Będzie wyżera 🤪 eh aż nie moge się doczekać hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...