Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Akompf dzięki za radę masz całuska i oklask za to 😘 my też z mężem mamy Audi A4 tylko combi właśnie i jest ok a teraz jak się dzidzia urodzi to niezastąpione będzie:P

Ewo 84 ciuszki śliczne, ja ostatnio też kupić musiałam siostrzeńcowi coś ze Spider Manem i kupiłam pościel na prawdę super wygląda i Eryk się ucieszył więc chyba mi się udało 🤪

Witam nową grudniówkę 🙂 Ale nas już jest 🤪

A takie mam łóżeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wiolka napisał:
Ewa ja tez mam milion pytań i uważam, że po to jest właśnie forum, żeby móc zadać te pytania bez narażania sie na niezrozumienie. Pytaj, wszytskie postaramy się pomóc. Podobno się takiego nowowrodka trzyma pionow, żeby mu się beknęło heh.

Gosiag wiem wiem, że dzieciaki są zdolne do wszystkiego, mam 3 siostrzenice i 3 siostrzeńców w różnym wieku więc jestem na bieżąco heh.

Ja piorę i piorę i kręgosłup mi siada....może do grudnia uda mi się to wszystko poprac hehe 😁 .

O kurde Aniusia dobry ten tekst z parasolem :laugh:
:laugh: :laugh: 🙃

Witam Paula w naszym gronie 🙂


WITAM SERDECZNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa84 napisał:
No racja, że jak weszło to i wyjść musi, tylko jak wchodziło to było przyjemnie :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczyny podziwiam Was za to pranie, ja coś się nie mogę zebrać!

Paula -witam nową mamuśkę 😉

Asiula łóżeczko śliczne, fajny kolor 🙂


WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE - Paula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA dziewczyny jak się cieszę. W końcu będę mieć normalny internet 😁
Do tej pory mieliśmy bezprzewodowy, z sieci komórkowej i szlag mnie trafiał 😠

Właśnie pan przyniósł mi telefon i inne rzeczy, wieczorem mąż podłączy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwa na obiad, pieluchy poprasowane, kilka kaftaników i body, ale chyba mi to z tydzień zajmie:laugh:

Pannonikt ale ty dobra kobieta jesteś:laugh: ale nie miałabym sumienia żebyś tyle prasowała, więc dam radę a w listopadzie luzikkk nic nie robię:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wielkie dzięki:laugh:

laseczki wysłałam do kilku z was zaproszenia na nk, mam nadzieję, że się nie pomyliłam bo szperałam u grudniówek tych samych osób, ale Pannynikt to nie dam rady odnaleźć jakieś podpowiedzi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tu słychać??? 🙂
Widzę że Ewę rozpiera energia bo chałupę wysprzątała na cycuś glancuś, poprała i nawet okna pomyła 🙂 🙂

Także Ewo jak masz jeszcze trochę tej energii to wpadaj do mnie bo mi się nic dziś nie chce :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A ten tekst o parasolce zajebisty 🤪 Uśmiałam się do łez :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo , Ewo nie poznaje koleżanki... mąż jak wróci do domku to pewnie pomysli , że pomylił mieszkania hahah (czy juz wrócił?)

Ja od gina przyszłam. Moja lekarka miała dziś jakis humorek nie teges, ale mam to w dupie. Najważniejsze, że wszystko Ok 🙂
Mam sie oszczędzać 🙂
Niunia waży 2 kg i jest już odwrócona główką do dołu 🙂

Witam nowe mamuśki 🙂

Mittka super, że u Ciebie tez Ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się całkiem humor popsuł 😠
Mąż mnie wnerwił jak nie wiem. Przyjechał z pracy,zapytał się czy mała gorączkuje. Więc mu powiedziałam, że nie. Potem nie chciała ubrać sweterka i jak się poryczały, to zobaczył, że ma białe plamy na gardle i wewnętrzenj stronie policzków i gardło zawalone, że małego języczka nie widać i się wkurzył, że tego nie widziałam 😠 Pojechał teraz zarejestrować ją do lekarza.
Kurde pytałam się jej po sto razy czy coś ją boli 🤨

A na naszej klasie trudno mnie znaleźć, bo nikomu nie podawałam linku 🙂 Może kiedyś podam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...