Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

no, ja prawie spakowana, zostało jeszcze kilka rzeczy do wrzucenia i już tylko czekanie na to WIELKIE WYDARZENIE:P

kurde cos mam chyba z drogami moczowymi bo mnie piecze 😠

Laski a kiedy miałyście robioną ostatnią morfologię i mocz bo ja na koniec października i się zastanawiam czy to nie jest zbyt stare do szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha no widzisz tak to jest jak mało który na robocie się zna i wysyłają jego,dziś będzie rozmawiał z szefem jeśli go tu nie zostawi to w poniedziałek wsiada w autokar i przyjeżdż do domu weźmie urlop i chyba nic konkretniejszego nie wymyślimy,a szef chyba dziś się dowie że ja za niedługo rodze :P
Po za tym dowiedziałam się że mąż z firmy dostanie becikowe 1000zł 🤪 tylko musi złożyć wniosek taki jak na wczasy pod gruszą 🙂

Jeju ale u mnie się świątecznie zrobiło 🙃 córa sobie kolędy włączyła i śpiewa 🤪 :laugh: normalnie aż milej na sercu jak się tego słucha 🙂

A ja badania miałam ostatnie teraz 12 listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję że wam się ułoży i będzie ok. Życzę wam tego! Ja właśnie siedzę przed gabinetem. Mój mały chyba nie lubi dentysty tak jak mamusia bo od kiedy usiadłam pod drzwiami takie harce mi urządza że szok...
Ja też mam pytanie odnośnie badań do porodu. Wszędzie piszą że trzeba mieć grupę krwi tzn wynik badania stwierdzającego grupę krwi. Ja to wyrzuciłam ale grupę znam... Muszę robić jeszcze raz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, czekam na wieści od Wioli a tu nadal nic nie wiadomo...

Ami córunia przesłodka!!

Mittka szkoda, że non stop zmieniają się plany z tym zjazdem męża, ale trzymam kciuki, by przyjechał jednak wcześniej!!

A morfologię miałam dawno temu, nawet nie pamiętam kiedy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lasencje 🙂

Piszę ze szwagra kompa ale od Wioli nie mam jak na razie żadnych wieści 😞

Mój mały zrobił sobie z mojego pęcherza worek treningowy tak mnie boli 🤢

Ami Basia jest przesłodka 🤪

Ja ostanie badania miałam robione też w listopadzie ale nie pamiętam którego 😉

Mittka oni jaja sobie robią? 😠 Niech Twój mąż powie że Ty już lada chwila będziesz rodzić i musi być w domu 🤨

Oki ja teraz zmykam bo z małym na rehabilitacje jadę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli też nie macie jakichś takich bardzo świeżych tych badań, może da mi jeszcze skierowanie jak za tydzień pójdę 😉

A grupę krwi trzeba mieć oryginał badania, więc trzeba będzie powtórzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też może dojść do konfliktu serologicznego bo mam Rh-
a mąż Rh+ 🤨 ale to mało prawdopodobne w pierwszej ciąży, przy drugiej już jest gorsza sytuacja.

spaghetti zrobione czekam tylko na męża jak z pracy przyjdzie ale już teraz mam na nie ochotę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula u mnie nie było konfliktu bo przy pierwszej ciąży zaraz po porodzie dają przeciwciała. Tylko Mateusz gorzej przechodził żółtaczkę bo miał właśnie konfliktową a nie wrodzoną. A teraz tylko co 3 miesiące sprawdzaliśmy przeciwciała no i wszystko było w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂 szwagierka u mnie była na kawce. A ja piłam herbatke malinowo-żurawinową 🙂

Dziewczyny tak rozmawiacie o badaniach, ja miałam ostatnio robione tez w listopadzie, ale dokładnie nie pamietam daty. I zastanawiam się nad tym, że wszystkie te moje badania leżą u mojej ginekolog, a ja mam tylko powpisywane wyniki w karte ciązy...czy nie trzeba miec orginałów do szpitala? Dlaczego ona mi to pozabierała?? Grupe krwi jedynie mam w orginale...
W poniedziałek mam wizytę (o ile wcześniej nie urodze) to się jej zapytam...

Ami Basia jest cudowna... a ja mam strasznie dużo skarpetwk dla mojej Córeczki, ale takich z grzechotkami nie ...

Emmax widze , że wszystko na ostatnia chwilę...torba do szpitala, łóżeczko... a wózek w końcu kupiliście???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...