Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Mittka, zobaczysz ,ze to beda najwspanialsze swieta 🙂 moje z cala pewnoscia najwspanialsze 🙂 a porzadki juz prawie pokonczone... w ta sobote moi rodzice jada do Szczecina poznac przyszlych tesciow mojej siostry i pozniej razem przyjezdzaja do domu. Moja siostra juz sie doczekac nie moze hehe 🙂

Kajtucha to bardzo fajna choinke masz co roku 🙂 u mnie sa czerwone babki, zlote lancuchy i zlote lampki... na OGROMNIAAAAAASTEJ zywej choince 🙂 i ozdoby czasami jakie robilam bedac dzieckiem tez mama rzuci... 🙂

Emmax u mnie niunia byla prezentem na Mikolaja hehe 🙂

Kajtucha Ty steskniona bo maz nie spi w domu a co ja mam powiedziec jak moj spi w pokoju obok?? 😠 no ale niech mu bedzie...

AgaK Twoj bartus ma dzisiaj tydzien! 🙂 gratuluje! 🙂

Syla jesli brzuch Ci opadnie to napewno zauwazysz 🙂 a NASTEPUJE TO ROZNIE, CZASAMI MIESIAC A CZASAMI TYDZ PRZED porodem.

Moj Marcin ma dzisiaj wolne 🙂 wlasnie pojechal po zaswiadczenie z pracy o zarobkach i pozniej jedziemy do opieki spolecznej zlozyc te wszystkie wnioski itd ciekawe kiedy dostane to becikowe i dodatek i rodzinne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ja tez tu jestem, podczytuję na necie wszystko co dotyczy pierwszych dni dzidzi, objawów porodu, porodu i tak do znudzenia, a od czasu do czasu zaglądam czy ktos się pojawiła na naszym forum 🙂 No ale zaraz musze sie zbierać do lekarza, bo dzis nawet nie chciało mi sie umyć od rana i siedzę taka znudzona, zmęczona, nic mi się nie chce , nawet jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Męczy nas kolka 😞 😞 😞 😞 nie mogę patrzeć jak malutka się tak męczy a ja jej nie mogę pomóc 😞 😞 😞 😞

Syla już w szpitalu po cc dają Ci dziecko więc nie wykonalne żebyś go nie nosiła z jednym ale, póki masz szwy wiesz, że nic się nie stanie bo cię te szwy "trzymają" ale po zdjęciu szwów nie powinnaś dziecka nosić, aż się one do końca nie zagoją bo zszycie może Ci popękać tak jak mnie 🤢 Ja zamiast odpoczywać to to zapierniczałam po chałupie jak wariatka i mi popękało 🤢 🤢 🤢 i kolejny tydzień w plecy.

Ja mam sztuczną choinkę, zresztą gdyby nie moja mama to nie miałabym świąt wogóle bo to co tu jest to świętami nazwać nie można 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Ja i moje przeczucie witamy was czwartkowo 🙂
Fredeczko, ale Ty masz chłopa codzień w domu, a mój tylko wpada między pólnocą a 2 w nocy po jedzenie na następny dzień i leci dalej... Nie mam kiedy się przytulić ani nic, więc jestem mega stęskniona, jeszcze teraz mnie to dobija, bo gdybym zaczęła rodzić- co chba nigdy nie nastąpi- byłabym sama 😞 W ogóle mi go brakuje, już bym wolała żeby spał obok w pokoju niż po nocach jeździł a całymi dniami poza domem był...

Syla, jak Ci brzuch opadnie to poczujesz że lepiej Ci się oddycha i możesz więcej zjeść bo nie uciska już tak bardzo na żołładek. A kiedy? To indywidualna sprawa... wtedy jak dzidzia jezdzie na dół 🙂

kurcze przez całą ciążę nie miałam wcale problemów z cerą, a tu dziś wstaje i wielki pryszczol na brodzie... masakra... może to też jakaś oznaka porodu? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka może to kolka? 🤢

Syla mi wogole brzuch nie opadl, do konca mialam go prawie do gardła. Mogę zapytać czemu masz planowane cc?

Kajtucha nie ma tej atmosfery świątecznej wogóle... religia ta sama ale nie śpiewają kolend, nie ma tych tradycji, wigilia wygląda jak zwykła kolacja tyle, że zamiast mięsa je się tu specjalną rybę i wogóle takie to wszystko do dupy i rozlazłe bez sensu i bez uczucia 🤢 😞 😞 😞 Jednak polskie święta są piękne i gdybym mogła to właśnie wsiadałabym w samolot do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tylko na chwilkę,od wczoraj jestem w domu, cc lepiej nie mówić 🤢 do tej pory boje się iść spać bo boje się że się nie obudzę już 🤢 Lekarz który robił mi cesarkę cham, palant no nie ma innego określenia jak kawał chuja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Wody płodowe były cuchnące 😞 😞 😞 😞 😞 Byliśmy razem na antybiotyku przez 5 dni 😞 karmie piersią przez nakładkę sylikonową AVENT bo mam nawał pokarmu i mi się sutki strasznie małe zrobiły i mały nie mógł chwycić, poniedziałkową noc uważam za najgorszą w życiu płakał Kamil a ja razem z nim bo nie potrafiłam go nakarmić a położne stwierdziły że mleka sztucznego mi nie dadzą przy takich cycach 😞 spaliśmy wtedy 21 minut w nocy 😞 😞 😞 miałam załamkę że szok 😞 😞 😞
Słaba jeszcze jestem bo dużo krwi straciłam ale mam nadzieję że będzie ok. 🙂
Mały poje śpi 3 godziny, poje śpi 3 godziny i tak w koło 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WAM ZA CIEPŁE SŁOWA DLA MNIE I MOJEGO SYNKA JESTEŚCIE KOCHANE 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

któraś Grudniówka urodziła???? poproszę o tabelkę 😉

A to jest zdjęcie mojego Okruszka - istna kopia tatusia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Mój Okruszek Ukochany 😘 😘 😘 😘 😘 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Okruszek_istna_kopia_Misia_1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Wiola masz racje nasze święta najpiekniejsze,dobrze że mamusie masz na miejscu to stworzycie we trójke fantastyczną atmosfere 🙂

A my kolki na razie nie mamy,ale mała pół nocy się gniotła 10 minut spania potem chwilke stękania i znowu spanie.Niuńka nie płacze,ale już nie moge patrzeć jak ona tak stęka bidulka.
teraz sobie leży zaraz ją na karmie i mam wychodne 😁 ide do Dominiki do szkoły bo ma jakieś zajęcia pokazowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula przesrane z takimi gnojkami,. wiem co mówię, ja też się wykłucałąm i płakałam na przemian ale siostrzyczki były cudowne (większość) i bardyo duo mi pomogły jak nie miałam pokarmu przez 2 dni a później nawał i pogryzione brodawki sijkające krwią 🤢 🤢 🤢 ale za to masz PIĘKNEGO SYNUSIA!!!!! JEST BOSKI!

Kajtucha mój mąż będzie w domu dopiero 28.03.2010 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Asiulek! Oj, to faktycznie nie brzmi zbyt ciekawie... co za chuj naprawdę... Ale najwazniejsze że już jesteście zdrowi i jest oki.
Mały jest przesłodki!!!! śliczny!!!
ostatnio urodziła AgaW a reszta nadal siedzi w dwupaku
😞 tzn jest nas chyba z 5-6 ale nic się nie kroi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka, kajtucha, Wioladzięki za wiadomości:P kurde mi chyba zaczyna objeżdżać brzuszek ale nie na tyle żeby odczuc komfort w oddychaniu czy też więcej zjeść. W ogole apetytu nie mam.

Wiola pytasz czemu mam planowaną CC. A więc jak byłam mała dostałam przepuchliny bo za dużo nosiłam małe dzieci 🙂 miałam miec operacje ale przepuchlina znikła, więc lekarze stwierdzili że nie ma potrzeby! no i teraz pod ciężarem brzucha juz od połowy ciąży wyszła mi na nowo. I w Pl bez dwoch zdań od sie ma cesarke poniewaz to nie bezpieczne dla mnie i dla dziecka, bo przy parciach kiepsko moglo by sie to skonczyc. Tutaj troszkę inaczej do tego podchodzą(Irlandia) ale udało mi się żeby nie robili problemow(tzn tak mysle), i jak sie upomniałam na ostatniej wizycie to lekarz powiedzial ze cesarka bedzie potrzebna a wczesniej gdy dałam mu list od lekarza z Polski o tym fakcie to olał mnie.. przeczytał i schował. Dopiero gdy wychodziłam to musiałam mu przypomnieć.. z tego co wiem to maja to w D** tutaj i kładą nacisk na nature. Paranoja bo ja mam jeszcze ta najgorszą przepuchline udową. Chyba tyle 🙂 a Ty dlaczego miałaś cesarke? w ogole fajnie wiedziec że jak mam szwy to dzidzie moge nosić, po ilu szwy sciagaja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam opieprz od tego lekarza że za późno przyjechałam z takimi skurczami (miałam nieregularne więc w domu wolałam poczekać a nie w szpitalu) stwierdził że on nie będzie robił 5 cesarki dzisiaj i wyszedł 😠 po chwili przyszedł i mówi do badania a ja z tego wszystkiego zapomniałam majtki zdjąć a on do mnie tekst no fajna jesteś dziecko przez majtki też robiłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nic się nie odezwałam bo bałam się że jeszcze mi coś przy porodzie spierdoli 😞 a najlepsze że jedna z położnych która była przy tej rozmowie powiedziała do lekarza tego że więcej z nim nie chce mieć dyżuru 🤪 chociaż tyle 🤨 ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla1205 ja miałam pokarm z miejsca wydaje mi się że to sprawa indywidualna a nie cc, dostałam Kamilka na 2 dzień i Go karmiłam normalnie a na 3 dzień dostałam nawału pokarmu i koniec Mały nie mógł chwycić brodawki bo piersi o rozmiar się powiększyły i były twarde jak kamienie a brodawki zostały małe 😞 😞 😞 😞 😞 co się uryczałam to szok 😞
Chwała odciągaczowi Avent i tym nakładkom na sutki bez tego raczej bym nie karmiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula to faktycznie wpadłas akurat na zła opieke najwazniejsze ze juz w domku i zdrowi jestescie ,pomalutku juz sie wszystko unormuje zobaczysz 🙂:tego Ci zycze 🙂niestety tacy sa lekarze niezawsze soe trafi na tego dobrego a najgorsze jest to ze taki facet nigdy nie był w ciazy tylko sie tego zawodu wyuczył a ze lekarz to mysli ze wszystkie rozumy pozjadał i wie lepiej od kobiety co ona czuje brrrrrrrrrr koszmar ....ja dziewczynki jutro usg 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki duże i już te malutkie

Powiem jedno: Nienawidzę kolki!!!
Nienawidzę kolki, która z ślicznej twarzyczki mojej córeczki robi wykrzywioną bólem i zalaną łzami mordeczkę! Nienawidzę kolki, przed którą nie potrafię uchronić swojego dziecka i nie umiem mu pomóc. Nienawidzę kolki, która przyprawia mojej Córeczce tyle bólu. Oficjalnie wypowiadam więc kolce wojnę! A siła zdeterminowanej matki jest podobno nieograniczona !! Wierzcie mi,że gdyby się dało tę kolkę uczłowieczyć, to zaciukała bym pi... bez zastanowienia gołymi rękami!!!!

A tak poza tym pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę miłego dnia!

A oto miesięczna Basia [img size=346]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_3569.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...