Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Agusi nic jeszcze nie pisała, jak napisze coś to przekaże, aż jestem ciekawa czy ją zostawili i czy wywołują poród 🙂

Anja ja tez właśnie wieczorem, no i jeszcze teraz dopadła mnie zaraz spania w dzień, masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nocka jak nigdy przepana tylko 2 razy na siku 🤪 🤪 🤪 🤪 heh sama az w to nie wierze ale to moze dlatego ze w ciagu dnia odwiedzilam kibelek na siku chyba z 1000razy:laugh:
Dzidz mi sie dzis mniej rusza moze sie wkoncu tam szykuje do wystrzalu z glowki:laugh: :laugh:
No to zostalo nas szesc w dwupakach eh... moze dzis w nocy zaczniemy rodzic czego nam zycze
A Wam mamusiom to fajnie z dzidziami na swieta...
Tak w ogole to rzeczywiscie pustki tylko 7stron do nadrobienia od rana???????????? Kiedys to nawet w weekend bylo wiecej:laugh:
A co do apetytu to ooojjjjj ja to mam apetyt

Kajtucha
ale sie nastraszylam jak przeczytalam tego Twojego posta. Bardzo sie ciesze ze wszystko u was w porzadku... Teraz to trzeba naprawde uwazac
Anja25 widze ze ty juz duzo po terminie ale pisalas kiedys ze termin z usg masz na 20-12-09 i powiem Ci ze wydaje mi sie ze termin z usg bardziej sie sprawdza niz ten z miesiaczki 🙂 wiec glowa do gory jutro bedziesz rodzic czego Ci zycze 🙂 🙂 🙂
Ciekawe co tam u Agusi_w mejmy nadzieje ze rodzi 🤪 🤪 🤪
Pikasso serdeczne gratulacje dla ciebie i syneczka 😘 😘 Czekamy na fotki 🙂 🙂 🙂
Wiolka bardzo szybko wracasz do formy tylko pozazdroscic 🙂 🙂 🙂
Asiula wszystkiego naj naj z okazji 1 tygodnia Twojego Kamilka 😘 😘 😘 😘

ok uciekam do meza pozniej zagladne:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze co do apetytu to ja w nocy nie mogę się powstrzymać, już od 2 czy 3 nocy jak nie zjem kanapki ok 1 w nocy to mnie nosi :-) chyba muszę wcześniej chodzić spać :-)

Asiulek, wszystkiego najlepszego dla Twojego synka!

Mój synus jakiś dziś nadpobudliwy jest...

Julka, dziś ja biegam ciągle siusiu, a mam jechać za zakupy... Już sobie to wyobrażam...

Anju masz może jakiś prosty przepis na tort? Tym razem tata ma 50 urodziny w poniedziałek więc chciałabym mu upiec coś nie coś :-) a z racji Twojego doświadczenia liczę na pomoc :-) byleby nie było trudne do zrobienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha może na tych zakupach Cię coś weźmie 🙂
Ja też pod koniec ciąży ciągle biegałam siku 🙂

A moja niunia dżumi,a mama skorzystała z okazji i obcięła jej pazurki bo już bidulka cała podrapana a i mamie przy cycu nieźle dawała czadu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Moja Wiki spi 🙂 ale za chwile bede ja budzic na kapiel...

Mittka moja niunia tez cala podrapana byla i moj cycol tez no i po twarzy czasami mnie podrapala jak jej buzi dawalam i wczoraj juz 3 raz miala obcinane paznokietki 🙂 pozdrawiam was a ja teraz lece po moja kruszynke 🙂 moze po kapieli porobie foteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Szkocji pada śnieg :laugh: super, bo w zeszłym roku był w lutym 😉

Dziś złożyliśmy wniosek o paszport dla małej. Wczoraj robiliśmy jej zdjęcia, strasznie ciężko było ją obudzić, by pokazała oczka 🙂

Miały Wasze bobaski badany słuch? My jedziemy do szpitala we środę.

Ja małej nie obcinałam jeszcze paznokci, bo tutaj radzą nie obcinać a jak jakiś się ułamie, to mówią, by odrywać go. Na szczęście kupiłam takie malutkie łapki niedrapki, które jej nie spadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mojemu misiowi jeszcze ani razu nie obcinałam paznokci 🤔

PannoNikt mój Piotruś miał badany słuch w szpitalu, za pierwszym razem źle wyszło i denerwowałam się strasznie, ale na drugi dzień powtórzyli badanie i było już ok.

Musimy iść jeszcze do okulisty bo takie jest zalecenie po naświetlaniu. Tylko lipa bo termin prywatnej wizyty jest na połowę stycznia.

AgusiaW jest w domku, nie zatrzymali jej w szpitalu. Ma się zgłosić jutro rano bo jej synuś ma główkę bardzo nisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja uciekam do spanka, a co póki można trzeba korzystać 🙂

szkoda że u Agusi nadal nic, ale może niebawem coś ruszy 🙂

Z tym słuchem to u bardzo dużo dzieci od razu wychodzi coś nie tak, bo niby jeszcze mogą być jakieś wody czy coś, a później jak się ucho oczyści to już wszystko ok jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze jak glupio sie zaglada na brzuszek przez tel juz 3raz pisze tego samego posta ale coz maz mi zakosil laptopa bo cos robi wiec musze sie gramolic przez tel no ale musialam sprawdzic co tam u Agusi_w ale widze ze napisalyscie ze wrocila do domu wiec jest nas nadal szesc 2w1. No chyba ze kajtuche cos zlapie na tych zakupach.
PannoNikt u mnie w Angli tak samo jak u Ciebie, snieg a w zeszlym roku byl w lutym.
Rety ja juz chce urodzic. Ale moj maluszek to raczej ma w nosku moje prosby bo twardo tam siedzi i chyba sie jeszcze nie szykuje do nas. Ale to nic ja poczekam.
Ok ide na tv moze zasne dzis wczesniej bo jakas zmeczona dzis jestem.
Dobranoc :*
Porodowej nocki nam brzuchatkom i spokojnej nocki wam mamusiom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Wiki miala badany sluch przed wyjsciem ze szpitala.

Niunia zasnela a ja posprzatalam,pozmywalam naczynia,dosypalam do pieca,nastawilam pranie. Uff! jeszcze kilka rzeczy mam do zrobienia ale slysze ,ze niunia sie budzi wiec za chwile lece ja nakarmic, moze znowu zasnie.

Aha, a na lapki niedrapki znalazlam sposob,ze nasuwam sie ja rekawki od kaftanika 🙂 i wtedy ladnie sie trzymaja i nie spadaja 🙂

pozdrawiam,jeszcze sie pewnie odezwe.
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i znowu jestem 🙂

Ojj Kajtucha doskonale Cie rozumiem... moje nogi przed porodem wygladaly jak u jakiejs grubej baby... takie spuchniete byly. Chociaz do szczuplych nie naleze hehe :P ale naprawde nie pasowaly do mojej sylwetki. Ale przyjdzie i TWOJ czas 🙂 zlapie Cie gdy sie nie bedziesz spodziewac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Ci kochana bardzo bardzo ale chyba jeszcze nie mój czas... Jak tylko się położyłam to mały zaczął mi się tak wiercić jakby chciał mi dziurę wykopać w brzuchu. Termin mam na 27 więc jeszcze 8 dni... Ale już mi się nie spieszy, tzn chce już mieć to za sobą i w końcu zacząć normalnie funkcjonować ale chyba przestało mi odbijać na punkcie "chce już tu i teraz"... Nic się nie dzieje i to jest wkurzajace... W szpitalu mi położna powiedziała że mam leżeć, odpoczywać i nie latać po marketach bo do 27 jeszcze czas ale jak tu leżeć przed świętami :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po prysznicu... mam chwilkę na forum.

Kurcze boje się, ze bedzie problem z tymi moimi cycolami, bo robią sie strasznie twarde... jejku, żeby tylko nie zaczeły mnie bolec..

Ja nie nakładam łapek niedrapek, obciełam Lence wczoraj pazurki.

A ja nic na święta nie szykuję, ma nadzieję, że mama z teściową dadza mi jakies jedzonko.

Idę sie położyc.


Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...