Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

przesliczne te wszystkie maluszki ... tez bym dala fotke mojego skarba ale jakos sie nie da ... moze pozniej mi sie uda ...
a powiedzcie drogie mamy czy wasze dzieciaczki tez maja tak czesto czykawke bo mojego meczy mowiac 4 razy na dzien i nie wiem czy to normalne ... oraz kiedy zrobiliscie pierwszy spacerek jak wrocilyscie do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso, ja jeszcze nie mamusia ale mój chrześniak też miał straszna czkawkę i kuzynka była z tym u lekarza a pediatra jej powiedziała że to normalne, że może mieć nawet i 20 razy w ciągu dnia a to jemu krzywdy nie robi, to rzecz naturalna i ma się nie przejmować, ewentualnie dać wodę z glukozą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax gratuluję bardzo serdecznie.
Wiola biedna Majeczka, że tak cierpi i Ty również, bo nie dość, że serce pęka kiedy dziecko płacze, to zapewne zmęczenie też daje się we znaki. Majeczka jest prześliczna.
Julia rzeczywiście tatuś bardzo dumny, a dzieciątko prześliczne
Mitka Emi w tym pajacyku wygląda bombowo 🙂
Akompf mojej małej się ulewa, miała nawet podejrzenie refluksu. Ręce mi opadają od noszenia jej na prosto, ale takie mamy zalecenie 🤨

Kajtucha i Anja życzę szybkiego rozwiązania!! Kajtucha a Tobie przede wszystkim aby ten cholerny ból kręgosłupa przeszedł, staraj się po porodzie jak najczęściej rozciągać i przyjmować prawidłową postawę, bo inaczej będzie jeszcze gorzej - wiem po sobie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kajtucha,już niedługo będziemy Twojego synka zdjęcia podziwiać,szczerze mówiąc już niemoge się doczekać 🙂
A za rok na święta też mamy super strój Mikołajki 🤪 więc też będziemy fotki cykać 🙂

Pikasso moja Emilka też często ma czkawke zwłaszcza jak jej pieluszke zmieniam to często dostaje.A pierwszy spacerek my zrobiliśmy po dwóch tygodniach bo wcześniej pogoda na to nie pozwalała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalam ze cos jest nie tak ... ze mam za zimno w pokoju czy cos
mowiac nie poczulam w tym roku ze sa swieta ... brak sniegu i pogoda jak na wiosne ... mama pojechala z siostra do bytomia do drugiej siostry a ja maluszkiem ciagle sie zajmuje ...

Kajtucha i Anja i przyjdzie czas na was ... widocznie maluszka sie nie spieszy - dacie rade ja w to wierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka, ja też nie mogę się doczekać :-)
PannoNikt dziękuję za radę, napewno skorzystam bo nie wyobrażam sobie że mogłoby być gorzej. Dałabym Nobla temu kto wymyślił poduszkę rozgrzewająca...
Kurcze mam już dosyć tego świątecznego obżarstwa... Już tęsknię za zwykłym nie wymagającym wysiłku jedzonku, o kaszce na mleku albo kisielu... Całe szczęście nie mogę narzekać na zła przemianę materii :-) chociaż jedna pozytywna rzecz w tym "stanie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzuewczyny!

Faktycznie posta mi urwalo 😠 Julia i Wiolka sliczne sa wasze kruszynki!

A mojej Wiki tez sie ulewa i polozna mowila,ze to dlatego,ze sie przejada i wlasciwie to calkiem to mozliwe...

moja kruszynka sie chyba budzi wiec lece i neistety nic wiecej nie napisze 😞

milego wieczoru :* i dobrej nocy ( byc moze porodowej? 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stety niestety nie objadłam się w tym roku, ale to i dobrze, bo chce jak najszybcj wrócić do sylwetki sprzed ciąży... a zostało mi 3 kg 🤨 Niby mało, ale jednak...
Dziś u nas wielkie wyprzedaże, kupiłam trochę ubrań dla dziewczyn, mąż też się obłowił a ja złapałam dła, że jestem gruba i wróciłam z pustymi rękami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje świąteczne dziewczyny:
Maja [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/g2.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy wszystkim za mile slowo puszczam buziaka od Nathalie ode mnie i meza 😘 😘 😘 😘
Moja kruszynka niedawno wstala i musialam ja nakarmic przebrac poczekac az jej sie beknie:laugh: :laugh: :laugh: i teraz jest u babci a ja poraz pirwszy odkad sie urodzila mam chwile dla siebie:P :P :P
i w tej chwili dla mnie co ja moge??? Odciagnac pokarm i wziac spowrotem mala bo juz mi sie przykrzy bez niej:laugh: 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok ja uciekam do mojej malej... Jakbym nie odwiedzila przed sylwestre, to juz teraz wam zycze wszystkiego naj naj w nadchodzacym nowym 2010 roku oby wasze pociechy zdrowo i grzecznie rosly a wam szczecia i radosci kazdego dnia 😘 😘 😘 😘
i Kolejnych ciazy jak ktoras planuje:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax gratuluję 🙂

Moja Niunia dziś cały dzien była niespokojna, brzuszek ja chyba bolał, najadłam sie szynki wędzonej, marynowanej w czosnku 😞 głupia krowa ze mnie, a dziecko sie męczyło cały dzień...płakałam razem z nią.. na szczęscie w końcu zasnęla, chyba przeszło jej bo i nawet kupkę zrobiła... musze uważać na to co jem.

I jestem tak padnięta po dzisiejszym dniu że już nie mam na nic siły.
Napisze tylko, ze macie słodkie dzieciaczki i że współczuję Ci Wiolka cierpień córeczki, bo serce z bólu pęka jak widzisz jak dziecko płacze a Ty nie możesz mu pomóc...

Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka i PannaNikt Wasze córeczki są przesłodkie, jak księżniczki wyglądają na tych zdjęciach 🤪

Mój Bartosz też ma czkawkę i też tak jak przebieram pieluszkę to ją dostaje ale zaraz dostaje wody z glukozą i mu przechodzi 🙂

AgnieszkoW może niepoważnie troszkę że najadłaś się tej szynki ale zaraz nazywać się "głupią krową" to troszkę przesada 😉
Jesteś początkującą matka więc takie błędy mogą wystąpić a i pewnie inne jeszcze popełnisz choć będziesz uważać na wszystko jak tylko będziesz mogła 🙂 Także głowa do góry i nie krytykuj się tak 😉

Dziewczynki życzę Wam miłej, przespanej i porodowej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka taka sobie,mamy za sucho w mieszkaniu i mała się meczy z noskiem,pól nocy prześpi a drugie pól się przemęczy 😞 chyba zainwestuje w jakiś nawilżacz powietrza albo obwiesze łóżeczko mokrymi pieluszkami.U nas wczoraj też problem z brzuszkiem,ale po kropelkach przeszło i zasnęła kruszynka.

PannoNikt śliczne te Twoje córeczki,jak królewny 🙂

AgnieszkoW nie wolno Ci się tak nazywać,dopiero się uczysz,a trzeba po troszku zacząć próbować jeść różne rzeczy,przynajmniej wiesz że taka szyneczka nie służy Twojej kruszynce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was poświątecznie! 🙂

Dziewczyny które miały CC napiszcie mi jak to wygląda, czy sobie chwalicie taki poród i czy szybko doszłyście do siebie...
Jutro ide do szpitala, a we wtorek rano cięcie. Boję się niesamowicie (nigdy nie leżałam w szpitalu). Mam nadzieje, że nie będzie tragicznie. Może dostane od Was kilka cennych rad!

Z góry dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
kurcze, tyle się opiłam i w nocy i przed spaniem że bałam się że pół nocy spędze w wc a tu tylko 3 razy... No i jak wstałam o 7 do psa to miałam tak spuchniete stopy i dłonie, że nóg nie mogłam w buty włożyć, już nie wspomnę o podkurczeniu palcy czy po prostu... Chodzeniu... Ciekawe co mi na to poradzą w szpitalu...
Czas na sniadanko i komu w drogę temu...wrotki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świątecznie 🙂

Nasza nocka była w miarę przespana 🙂

Kajtucha życzę powodzenia 🙂

A mnie dziewczyny wróciły okropne bóle głowy 😞 Na czas ciąży ustąpiły ale teraz znów je mam i teraz tak minie głowa boli że wytrzymać nie idzie a nie chce brać tabletki choć położna mówiła że mogę jak tak będzie głowa mnie bolała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...