Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kajtucha Ty też sie rozpakujesz 🙂

ja pojechałam do szpitala i byłam pewna, że mnie odeślą i karzą sie zgłosic za 3 dni a tu... położna mówi, że są skurcze-ja ich niestety nie czułam a potem już na fotelu na badaniu jak zaczęła mi szyjke sprawdzac to poczułam :P
dziwi mnie to troche bo mały skacze od samego rana i ani myśli sie uspokoic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
kajtucha napisał:
To dobrze Anju. Bo stres może tylko zadziałać na Wasza niekorzyść.
Jeny jak Ci zazdroszczę... Ja sprawdzałam termin wg usg i według ostatnich zdjęć usg z 8.10 termin przypada mi na teraz ale wg pierwszych z czerwca na 8.01... Nie wiem który jest bardziej prawdziwy...




Cześć, jestem stycznioweczką ale "podczytuję" Was regularnie. Otoż rozmawiałam z lekarzem na ten temat, który poruszasz i zdecydowanie bardziej wiarygodny jest termin ustalony na podstawie usg z pierwszych miesięcy! Bo na tak wczesnym etapie wymiary płodu sa niemalze takie same u kazdej ciezarnej a potem sie róznicują - dlatego kazda z nas urodzi "innego" dzidziusia. Zatem chyba bedziesz stycznióweczką! A jaki masz termin obliczony na podstawie daty ostatniej miesiaczki jesli mozna zapytac??

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂

Anja ciesze sie ze cos sie zaczeło dziac 🙂 Teraz czekamy na Kajtuche.
AgnieszkoK piekny syneczek 🙂
Co do herbatek to koper włoski jest super. Wczoraj wypróbowalismy. Mały sie napił, odbiło sie dziecku i zasnał.

Ja tez jeszcze raz podam link na NK i zapraszam te kobietki, ktore jeszcze chciałyby dodac skórke do swoich znajomych 🙂http://nasza-klasa.pl/profile/29917230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja super wieści 🤪

Życzę aby to już zaczęło się na poważnie :laugh:

Kajtucha głowa do góry 😉 Może jako jedyna z grudniówek będziesz stycznóweczką :laugh: Najważniejsze abyś była cierpliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: hej mamusie witam ja juz po wizycie Moja fasolka rosnie i jest ok wszystko niestety mam złe wyniki krwi ale u mnie to norma 🥴 🥴 🥴 🥴 ..normalnie niemoge uwiezyc w to co sie dzieje wokól mnie i we mnie hi hi ,tak sobie patrze za oknem snieg pada a ja bede rodzic na koniec wakacji o raju Kajtucha i Anja jestem z Wami i juz tez niemoge sie doczekac Waszych Skarbenków 🙂 🙂reszta Grudniówek malenstwa Słodziutkie i jak szybko rosna co nie które to z ubranek powyrastały.....pamietam jak weszłam pierwszy raz na to forum i jak cieszyłysmy sie Naszymi fasolkami a tu jeszcze dwie do rozpakowania zostały......miłego dnia zycze 🤪 🤪 🤪 🤪 Kajtucha łap oklaska ...i Anja Tobie tez dam za 6h moze bedziesz juz mamusia??? 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki.
najpierw tobie aniu zycze powodzenia 🙂
mam nadzieje ze pojdzie ci o wiele łatwiej niz mi i nie bedziesz rodziła tak długo.
straszny dzien dzisiaj jest. od rana boli mnie strasznie głowa. zosia daje popalic. nauczyła sie na rekach w swiet. wszyscy ja rozpieszczali a teraz ja mam przerabane. bo na rekach spi ale w łóżeczku to juz nie chce:/ sama nie wiem jak ja teraz od tego oduczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Justynko za zaproszenie 🙂

Mam podobny problem. Polozna i pediatra kazały nosic mojego synka na tak zwanego kangurka na brzuszku. I tak sie przyzwyczaił ze tylko tak by spał. A jest juz wiekszy wiec powoli robi sie problem.
A co do noszenia na rekach to tylko my rodzice go nosimy 🙂 Na razie nikomu nie dajemy go trzymac. Tylko lekarzom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
no ja nadal 2 w 1, hehe! już nie mogę mam doła! wczoraj cały dzień przeryczałam z tej bezsilności 😞 żadnych skurczy nie ma i nic się nie dzieje!!! jutro do szpitala jadę na jakieś badania i może mi pomogą 🙂 boję się strasznie bo nie wiem co mnie czeka 😞
Anja życzę powodzenia i szybkiego, bezbolesnego porodu 🙂
Kajtucha nie martw się ja jestem z tobą i pewnie do stycznia dotrzymam jak mi nie pomogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko moja mama mówi ze przez takie ciagłe trzymanie dziecka to ja nic innego nie zrobie. Jedyny sposób na to zeby sam pospał to dokarmienie go butelka i wtedy jest juz mu wszystko jedno i spi. Tak zle i tak nie dobrze. Mamy poprostu towarzyskie dzieci 🙂

Kajtucha jak tak czytam jak piszesz i co czujesz to czesto mam wrazenie ze mamy podobne charakterki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Poczytuje Was od rana ale dopiero teraz mam czas napisać.Bo mała coś marudna i śpi nie za bardzo,a na dodatek przed chwilą mieliśmy kolęde na wariackich papierach.Bo dowiedzieliśmy się o niej jak ministranci zapukali do drzwi :laugh: ale spoko wyrobiliśmy się i już po wszystkim 🤪

Anju to życze powodzenia chodź i tak już pewnie tego nie odczytasz.Pewnie najpóźniej jutro będziesz tulić już Bartusia 🙂

AgnieszkoK Bartuś przesłodki i jaki grzeczny w tej kąpieli pokaże mojej Emilce żeby brała z niego przykład 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem bezsilna 😞 Bartkowi strasznie się ulewa i śpi dziś po 10-15 minut 😞 Nie wiem co mam robić 😞
Mieliśmy iść dziś do lekarza ale jak zadzwoniłam to mi powiedzieli abym jutro przyszła bo mają dziś dużo chorych dzieci do przyjęcia więc nie za bardzo aby wizyta dziś się dobyła 😠

Mittka pokaż to może Emilce zrobi się wstyd i już nie będzie płakać :laugh: :laugh:

A księdza to szybko miałaś :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...