Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ja od samego początku używam Dady i jestem z nich bardzo zadowolona. Wiadomo, ze nie sa mięciutkie jak pampersy ale sa o wiele tańsze więcnie można sie spodziewać, ze będa mięciuśkie - ale bez przesady - nie sa też jak papier ścierny i nam służą. Mała nie ma żadnych odparzeń, nie przecieka jej i wszystko pod tym względem git, więc nie zmieniamy 🙂:P

Persy - współczuje Wam tego wirusa! Basia ma to samo 😞 Moc ciepłych buziaków dla Was!!!!

Może uda mi sie rozdac Wam oklaski 🙂 Ale pewnie zaszalałyście i nie będzie można 🙂

Jest pora spaceru więc Basiulek mi padl... spi sobie maruder nasz kochany. Tatus skonczył pracę na dziś więc wraca do domku...

Od świąt nie robiłam obiadu 🙂 bo zjadaliśmy ten nawał jedzenia ze świąt 🙂 Az tęsknię za ziemniakami 🙂

I musze się Wam pochwalić, ze z moich 81,4 kilograma sprzed ciąży zostało mi 73,9 :P mam nadzieję, ze do wakacji zjade do wagi z 6 na przedzie 🙂 chociażby 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witam mamusie
Szymek dzis ok, noc przespał standrdowo z pobudka o 4, 7 i nietypowo po 8 ale tylko na pierda no ale za to ja nie spałam za bardzo bo mały cały czas stekał sie krecił...

dziekuje za komentarze na nk

Akompf chciałam dziś postawić Ci karty ale Szymek już zaczyna narzekać więc muszę to odłożyc na później, ledwo posta piszę...

Asiula wysłałam zaproszenie!

ja uzywam pieluch Dada od poczatku, teraz mam jeszcze pampy ale szczerze to na noc wole dada, pampy przy moim małym ktory śpi tylko na brzuszku się nie sprawdzają, bo po nocy śpioch jest delikatnie wilgotny, ta wierzchnia warstwa się nie sprawdza w przypadku malucha mojego a dada są ok, wiadomo ze czasami się przesiusia, to chłopiec i sika tylko na przód ale wolę dada. Nigdy mu dupki nie odparzyły.

Coś jeszcze miałam napisać ale nie pamietam, bo pisałam już wcześniej posta to mi się bateria w laptoku rozładowała bo zapomniałam podłączyc i post się skasował...

A no i chciałam się pożalić że się wkurzam bo od 4 dni nie mogę dać nikomu oklaska!!!! ciągle każą czekać a jak odczekam i się rzucam to już znowu ktoś rozdał... ech...


za niedługo idziemy na spacerek 🙂 pogoda pięna na termometrze 10 stopni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! Czy Majeczka naszej Wiolki ma dzis imieninki? 🙂 Jeśli tak, to wszystkiego najlepszego małej solenizantce!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Kajtucha - czekam cierpliwie.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia dostała dawke leków, najadla się i śpi... Ale pewnie długo to nie potrwa 🙂
Rozmawiałam z teściową, troche mnie na duchu podniosła, przestałam panikować 🙂

Gosia - może na pogodę? Mam nadzieję, bo Basia mi 2 dni tak szalała i sie okazało, ze wirus.. trzymam kciuki, żeby to był jedynie wpływ pogody... Buziaki dla Was... 😘 😘 😘

Kajtucha - dzięki! Czekam zatem 🙂 A Szymkowi duży przytulas od cioci Agnieszki! niech się dzielnie trzyma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!

Moją księżniczkę znów pieprzona wysypka dopada 😠 drapie się biedna i śpi niespokojnie.

Wszystkim chorym dzieciaczkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Fredeczko, mnie ta sukienka bardzo się podoba i sądzę,że jeśli założysz tak jak planujesz czarne dodatki to panna młoda nie poczuje się urażona, bez przesady.

Co do pieluszek to zawsze używałam pampers premium care ze względu na delikatną skórę Basi. Ostatnio kupiłam huggies premium i leżą prawie niezużyte, w naszym przypadku totalnie się nie sprawdziły. Basia bez przerwy fika nogami a w huggiesach po paru minutach cały wkład zbija się w takie twarde grudy. Pampers active też jej służą, raz miałyśmy sleep and play, ale zawsze kupa nam wyciekała po same pachy 🤪

Idę dziś do chirurga bo od tygodni borykam się z ropiejącą raną na paznokciu kciuka. Całe święta przetrwałam na ketonalu.

Chciałam wstawić zdjęcie ale nie potrafię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Basia sie nacierpi przez tą wysypkę...
Zdjęcie Basi czy kciuka chciałas wstawić? 🙂

Fajnie sie czyta o tych pieluchach 🙂 Mordka sie śmieje jak sie czyta przygody wyciekającej kupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia usnęła mi znów na kolanach więc mam chwile coby nasmarować cosik na forum 🙂 Jeśli chodzi o pieluchy to używam pampers active baby. I od czasu do czasu new baby (zostało mi pół paczki). Ale już muszę z nich zrezygnowac bo cisną Madzie, no i już się wylewa z nich zawartość 😜. Próbowałam Huggies ale małej nie służyły.

Po niedzieli pójdę Madzie zważyć. Mam nadzieje iż przybrała troszkę bo wszyscy mówią iż jest drobniutka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my już po lekarzu,wszystko w porządku tylko mam obserwować tego jej nerwka jak to nazwałyśmy 🙂
Waży 6650 🙂 więc myśle że w sam raz
Pogoda się zepsuła zaczęło kropić więc ze spacerku nici,ale mała właśnie zasnęła więc mam chwilke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc kobietki 🙂

podczytuję Was od rana i jak sie zabiore za pisanie posta to mały zaczyna płakac, no ale właśnie zasnął więc mam chwilke

biedne maleństwa, takie malutkie a tak już muszą cierpiec 😞
dużo zdrówka dla Madzi, Szymka, Antosia, Basi od Ami i Basi Akompfowej 😘 😘 😘
(jeśli czyjeś dzieciątko pominęłam to przepraszam) 😉

u nas szczepienie i ważenie za tydzień we wtorek
aż jestem ciekawa ile mójmały waży bo pieluszki pampers 3 już się robią ciasnawe i jak skończymy paczkę to muszę sie chyba już w 4 zaopatrzyc 🤪
syn mojej przyjaciółki ma 11 m-cy i ona 4 używa 🤪 🤪 🤪

co do pieluszek to my mamy pampersy bo najlepiej się sprawdzają, wcześniej miałam Huggis ale kupa pare razy wyciekła bokiem a teraz jest spokój 😜

Akompf gratuluje takiego spadku wagi!! stosujesz jakąś diete czy tylko od karmienia piersią tak schudłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...