Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mittko śliczne macie widoki 🙂

Wiola super fota z tym jabłuszkiem 😁

Piotrek nie chciał zasnąć to wyszłam jeszcze raz na spacer, zrobiłam kilka kroków i już spał, pospał ponad 1,5 godziny więc dopiero teraz biorę się za obiad bo głodna jestem niesamowicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej muśki 🙂
ojjj dziekuję za oklaski 🙂
my tez po spacerku i to dłuuugim... mały połowe spaceru spał połowe podziwiał swiat bo mój głupi pies znalazł kija i szczekał jak pojeb... zeby mu rzucac...
Mittko ale piekne widoczki macie, super... u mnie na wsi tylko stary pałac jest po jakims ksieciu... a no i chciałam dodac ze Dominika przeslicznie wyglada w tej komunijnej kreacji!

Wiolka Maja z jabłuchem wymiata 🙂 mój maz za to dzis rano miał nasluchiwac malego jak go odłozyłam po karmieniu bo musialam z psem wyjsc i wracam a tu mały se gada w najlepsze do podusi a maz taka kima ze szok... myslałam ze zamorduje bo gdyby go pogłaskał po główce to by sie nie rozbudził... bieeedy zmeczony maz... a ja kurna co?????

dobra to na tyle... pod wieczór napisze, cały czas czytam co piszecie ale odp moge tylko jak mnie ktos łaskawie wpusci na kompa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminie nie widac słowa forum wiec nie mozna znalezc watku. Wchodze np. na kwietniówki zeby moc wejsc na moje ostatnie posty wypisane u góry. No i przez srodek stronki jakies dzióbki <<< sie pojawiaja. Ciezko to wszystko sprecyzowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
ja mam firefoxa i tez nie moge wejsc ze strony glownej tylko tak jak napisala skorka. 🤢
Ja mam firefox i u mnie jest ok. Może spróbujcie zrobić tak:
Górne menu NARZĘDZIA -> OPCJE... - prawy, górny róg - ikona z kołem zębatym ZAAWANSOWANE
tam zakładka SIEĆ - klawisz "Wyczyść teraz". To powinno pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
A tak przy okazji Adminie dlaczego mamy limit oklaskow 😮 😜?
Jaki limit ? Jedyny limit to 14 dni od chwili zmiany stanu z WYŁĄCZONYCH oklasków na WŁĄCZONE lub odwrotnie. To konieczne zabezpieczenie przed kombinacjami. Nie chcę, żeby ktoś pozdejmował innym oklasków i zablokował swoje, w obawie przed tym, że w odwecie dostanie od innych. Jak ktoś zamierza używać tej funkcji lub nie, to 14 dni nie będzie mu przeszkadzało. A jak ktoś chce kombinować, to faktycznie - trochę to upierdliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...