Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej!

Wszystko ok. Czytam, że ludzie walczyli całą noc i dali radę 😉 Woda też już ponoć opada.
Emmax mieszkam w drugim bloku od biedronki, zaraz obok kościoła 😉

Gosiu Antek super wcina stópkę!

AgaK coś Twojemu Bartusiowi bardzo podobają się te piłeczki!

Aga84 od kiedy musisz wrócić do pracy?

Mittko zaszalały dziewczyny to odsypiają 😁

U nas na razie szaro, ale wczoraj był upał więc może się jeszcze rozpogodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

EWCIA TO SUPER 🙂 BRAWO DLA LUDZI CO WALCZYLI CAŁĄ NOC Z WAŁEM 😁 😁 😁

A MOJA CIOCIA NIE WYTRZYMAŁA I POJECHAŁA DO DOMU JEST W DRODZE DO WROCŁAWIA 😞 WCALE JEJ SIĘ NIE DZIWIĘ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja piernicze jestem wykonczona jakbym przebiegla maraton. Bylam z mloda na spacerze, na dworzu 30 stopni, ona nie chce lezec w wozku tylko u mamy na rekach + zajebiscie wielka gorka do wspinania aby dojsc do domu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 jestem skonana.

Ewa super ze jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ewuś fajnie, że wszystko gra u Was 🙂

My się szykujemy i jedziemy do moich rodziców.
Pogoda piękna, mam chęc na kiełbaskę z ogniska ...

Miłego dnia kochane 🙂

Dzieciaczki są śliczne, zdjęcia piękne :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Wiola to miałaś przeprawę 😁 😁 😁 Bicepsy będą pierwsza klasa 🤪

AgaW ojj zazdroszczę tej kiełbaski z ogniska!

AgaK no pewnie ciężko cioci wysiedzieć daleko od domu! Z tego co wiem to na Kozanowie nie zalało żadnego mieszkania tylko piwnice. Osiedle jest zamknięte i wpuszczają tylko osoby zameldowane tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak na razie Wrocław pokonuje zywioł, oby tak dalej 🙂 🙂

a ja dzisiaj też uciekam z domku, jeszcze nie wiem gdzie, a kiełbaski z ogniska zazdroszczę i zyczę smacznego 🙂

moja teściowa to jest gigantka pisze czy przyjdziemy na obiad, pisze po 12 jak ja juz swój wstawiłam, jakby wczesniej nie mogła sie odezwać, więc podziękowałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO TAM GDZIE CIOCIA MIESZKA JEST SUCHO BO CÓRKI NA BIEŻĄCO JĄ INFORMOWAŁY WIĘC DLATEGO ZDECYDOWAŁA SIĘ JECHAĆ BO TAK TO NIE MIAŁABY PO CO JECHAĆ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny leniuchują w niedziele na świeżym powietrzu i pewnie stąd te pustki 🙂
U mnie chmury burzowe chodzą wkoło ale nie pada i byliśmy na dłuuuuuuuuuugim spacerku aż mama dostała odciska na stopie 🤢 😁
Mężu przeprosił pogadaliśmy i jest ok, ach te chłopy 😜 😉
Kamil leży i wali kupala, dzisiaj dostał zupkę marchwiową z ryżem 🙂 Spróbowałam i obrzydliwa a Kamil wcinał aż mu się uszy trzęsły 🤪 Na to wygląda że mam wszystko jedzące dziecko 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie tak...

MOja tey niedawno wciagnela zupke marchewkowo ziemniaczana bo mi sie skonczyla pietruszka i tylko tym dysponowalam. Jutro dodam brokuly. Majka nie przepada za jedzeniem, wogole hahaha.

Dobrze, że ty nie masz takich problemow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też byliśmy na spacerku, a teraz będziemy robić obiad 😉

Asiu tak to jest, kłótnia, przeprosiny i tak w kółko 😉 życie! 😁
Fajnie, że Kamil wszystko ładnie wsuwa 😉

Ja mam w słoiczku zupkę, ale chyba nie dam dzisiaj Piotrkowi bo trzeci dzień nie może kupki zrobić. to chyba po gruszkach 🤢

Wiola pewnie masz coś do poprasowanie albo posprzątania to jak może Ci się nudzić? 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł babeczki 🙂

A mnie koleżanka wytargała na targ i pojechałyśmy z Emilą,ale nawet była grzeczna troszke pospała 🙂 A mama dwie bluzki sobie kupiła.

AAAAAAAA i mam mega doła.JESTEM GRUBA 😞 😞 😞 😞 😞 Mam zdjęcia wreszcie i jak na nich zobaczyłam swoje nogi 😲 po prostu masakra nie no nie no koniec trzeba się odchudzić!!!!

Ewo to super że u Was wszystko się normuje 🙂

U nas zajebista pogoda i myślałam że się pochmurzy a tu nie pięknie dziś cały dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
U nas przepiękny weekend. Wczoraj byliśmy nad morzem. Nawet się trochę opaliłam 🙂
A dziś miałam gościa - koleżankę z córeczkami, jedna ma 4 latka a druga 8 miesięcy, także moje dziewczyny miały towarzystwo 😉
Marika była zadziwiona dzidzią, zwłaszcza, że dzidzia raczkowała sobie.

Pierwszy raz (chyba od kilku lat) ucięłam sobie drzemkę w dzień i teraz czuję się jak pijana... Mąż gra Marice na gitarze, Maja coś ogląda a ja piję herbatę i biorę się za nadrabianie, bo nie czytałam jeszcze co u Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ALE TU RUCH ŻE POŻAL SIĘ BOŻE 😁 😁 😁 😁 😁
DOBRZE ŻE WEEKEND SIĘ KOŃCZY BO JESZCZE TROSZKĘ TO CAŁKIEM W WEEKENDY NIE BĘDZIEMY PISAĆ 😉 😜 😜 😜 😜

MITTKO TY LEPIEJ POKAŻ TE SWOJE UDA TO MY OCENIMY CZY SA GRUBE 😜 😜 😜 😜 😜 😜 BO JA MYŚLĘ ŻE NIE 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaciu może do północy się wyrobie z tymi fotkami 😮 Ten mój inteligentny laptop czyta mi płytke że jest pusta 😠 😠 przesyłam teraz po jednym z iśki laptopa wybiore coś takiego co by mi głowe tylko było widać 😁 😜 i zaraz Wam wstawie.Kurcze a mamy zajebiste zdjęcie pod kościołem wszyscy.Tylko nikt nie spojrzał że Emile w wózku torba zasłania 😮 😮 😮 i dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...