Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Lenka rzeczywicie cudna 🙂 A jaki ma superowy kapelusik,ja to nie mogłam wczoraj nic na Emile na targu kupić jak jej przymierzałam fajną czapusie to za mała była a reszta albo za duża albo brzydka 😜

A ja mam kotleciorki z wczoraj jeszcze do usmażenia zostały.
No pogoda do bani wczoraj tak pięknie a dziś szaro i ponuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂 🙂 🙂

NASZA NOCKA OK 🙂 🙂 🙂

PISZECIE O KUPKACH NO WŁAŚNIE MÓJ TEŻ 3 DNI NIE ROBIŁ ALE JAK POJECHAŁAM KAMILKA DO ZERÓWKI ODWIEŹĆ TO NAROBIŁ I TO POTRÓJNIE PRZY TATUSIU 😁 😁 😁 WIEDZIAŁ KIEDY MA TO ZROBIĆ 😜 😜 😜 😜 😜

MITTKO TWOIM KOLANOM NIC NIE BRAKUJE 🙂 ŻEBYŚ WY WIDZIAŁA MOJE TO DOPIERO SĄ TŁUSTE 😜 😜 😜

A MI NA ŚNIADANKO ZACHCIAŁO SIĘ PASTĘ JAJECZNĄ 😜 😜 😜

A POGODA U MNIE NIJAKA NIE PADA ALE COŚ SIĘ ZANOSI 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A I ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ ŻE LENKA JEST PRZEŚLICZNA 🤪 TAKA MAŁA DAMA Z NIEJ 😁 😁 😁

DZIŚ LECĘ DO GINA 🤢 A TAK MI SIĘ NIE CHCE 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja też właśnie nacisła kupala 🤪

haha AgnieszkoK moja Emila robiła to samo jak byłam w domu to cisza,a jak tylko wyszłam to ona kupala pociskała tatusiowi 😁 raz poszłam zaprowadzić Dominike do szkoły i sms dostałam czytam a tam mój mąż "pospiesz się bo ciśnie bobasa" 🤪 😁

O kurcze ja też musze do gina lecieć kazał mi się zgłosić za pół roku.No ale to jak meżu przyjedzie bo ja to do szpitala musze skoczyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO A CZEMU DO SZPITALA?
NO I NIEZŁY SMS OD MEZA... 😁

AGAK JA TEZ DZIS NA SNIADANKO MIAŁAM PASTE JAJECZNĄ 😆

USYPIAM LENKE BO MARUDZIŁA JUZ.. STRASZNIE MARUDNA JEST JAK SPIACA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW na jeden dzień na zabieg żeby wreszcie raz na zawsze pozbyć się tej nadżerki.Będę miała robioną konizacje czy jakoś tak się zwie.

Moja też śpi bo marudna była.Upodobała sobie jeden bok i co ją położe na wznak to zaraz się na prawą strone obróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

U nas nocka do bani 🤢 o polnocy sie obudziła, pół godzinki lulania i zasnęła, obudziła się o 3 i nie spałysmy do 6! No i teraz była pobudka o 9 🤢 🤢 🤢

U mnie gorąco więc ja będę szła na spacerek po południu.

Moja robi kupala codzienie bo inaczej płacze i ciśnie i masakra!

Lenka jkest prześliczna!!!!! Jaka ładna sukienusia 🤪

Hahahah Mittka Twoj maz to jak Dominika sle taka fajne smsy 😁 😁 😁 ale masz wesolo 😁 😁

Jak suie robi paste jajeczna bo tez chce? 🙂

Id€ roymroyi chlebuś i dać mlodej jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jestem, zdąży~łam jeszcze do biedronki skoczyć po haggisy w promocji 🙂

agaw lenka sliczniutka 🙂

u nas pogoda taka nijaka, chmury i sloneczko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA JA GOTUJE JAJKA NA TWARDO, KROJĘ JE W DROBNIUTKĄ KOSTECZKĘ, DODAJĘ ŚWIEŻY SZCZYPIOREK, TROCHE STRAKOWANEGO SERA ŻÓŁTEGO, PIEPRZ, SÓL , MAJONEZ. MIESZAM WSZYSTKO. MOŻNA TEŻ ZMIKSOWAĆ BLENDEREM ALE JA SIĘ JESZCZE NIE DOROBIŁAM 😁 😁

MITTKO TEZ KIEDYS MIAŁAM TEN ZABIEG...

DZIEWCZYNKI WIEM ŻE BYŁ JUŻ TEN TEMAT ALE PROSZE WAM, POWIEDZCIE MI JAK SIĘ DODAJE ZDJĘCIA NA PICASIE BO SOBIE ŚCIĄGNEŁAM Z NETA I CHCIAŁAM ZDJECIA POWRZUCAĆ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Aga, z tego wszystkiego to ja mam tylko jajka 😁 😁 😁 😁 😁

Otworz jakies zdjecie przez pikasse i na samym dole jest wczytaj czy jakos tak ze strzaleczką. Jak nie amsz albumu czy konta to pewnei wtedy bedziesz musiala zalozyc. I to tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie przypomniałaś mi Aga o picasie też musze sobie ściągnąć.
A ja miałam mieć robiony ten zabieg po urodzeniu Dominiki,ale się nie zgodziłam bo podobno ciężej wtedy zajść w ciąże.A ja jeszcze chciałam drugie dzieciątko.Widać jednak Tobie się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI WIOLA, A JAK NIE MASZ SZCZYPIORKU TO MOZESZ DAĆ CEBULKE DROBNO POSIEKANĄ I SERA TEZ NIE MUSISZ DAWAC.. TYLKO JAJA , MAJONEZ I CEBULA I PASTA TEZ JEST PYCHA 🙂

MITTKO PATRZ, NIE WIEDZIAŁAM O TYM.. MOZE DLATEGO TAK MI BYŁO CIĘZKO ZAJŚĆ W CIĄZE.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

U nas noc do bani, Piotrek budził się co godzinę, pomemłał cycka 3 minuty i spał 🤢 Nad ranem dł odespać -od 7 do 10 🙂

Mmmm uwielbiam pastę jajeczną, pierwszy raz robiłam jak Wy mi narobiłyście ochoty w ciąży 😜 Tylko ja nie lubię majonezu i daje zamiast niego serek topiony.

AgaW Lenka śliczna, cudna sukieneczka i kapelusik! Aj stroisz swoją mała modelkę 😉
Pojadłaś wczoraj kiełbasek?

AgaK współczuję wizyty u gina 🤢 Ja po porodzie mam jakiś uraz i nienawidzę jak mi ktoś tam zagląda 🥴

Aga84 ja mam z wczoraj kotlety mielone więc nic nie robię.
No i objadłam się w końcu młodymi ziemniaczkami! Pycha!

Siostra męża kupiła sobie lustrzankę i jednak zupełnie inne zdjęcia wychodzą. Też mieliśmy kupić, ale oczywiście rozwaliliśmy na coś kasę, już nawet nie pamiętam na co 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

wczoraj jakoś tak dzień zleciał że nie miałam kiedy usiąć do kompa a jak już go uruchomiłam to był czas na obiad i w efekcie tylko was czytałam. A jaką mieliśmy dziś paskudną noc... masakra... obudził się o 4 i zasnął dopiero przed 6 no i pobudka o 7 i zasnął o 9 po to żeby po 40minutach się obudzić... chodzę na wstecznym...

Ja mam nadżerkę, tzn miałam przed ciążą ale lekarz nie kazał mi nic robić bo że niby ja młoda i po ciąży może zniknąć. teraz mi nic nie mówił... Ale moja przyjaciólka miała ten zabieg ale ona po tym chyba do domu wróciła tylko leżeć musiała...

Wiolka jak przyeczytałam Twój komentarz pod nowym zdjęciem Szymka na nk to pokładałąm się ze śmiechu 🙂

ojejciu jak Lenka przecudnie wygląda! jaka mała damulka w tej sukeinusi i kapelusiku 🙂
Ewa cieszę się że nic wam grozi!!!

Mittka sujperanckie zdjęcia! Dziewczynki wygądały cudnie! a Ty gdzie masz te grube kolana czy coś tam??????? chcesz zobaczyć moje??????

a ja na obiad mam dziś nożki kurczęce 🙂 z ziemniaczkami pieczone w rękawie. Wczoraj było to samo no i było tak pyyyycha że dziś powtóka z rozrywki

a ja pokażę Wam mojego Szymka atakującego prosiaczka
[URL=http://img3.imageshack.us/i/zdjcie0470q.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3783/zdjcie0470q.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO TEZ MAM OCHOTE NA LUSTRZANKE ALE Z RACJI TEGO ZE BUDUJEMY DOM TO SE MOGE POMARZYC NA RAZIE
PÓKI CO ZADOWALAM SIE MOIM 5 LETNIM APARATEM CYFROWYM, KTÓRY ZROBIŁ FURORĘ WSRÓD MOICH ZNAJOMYCH GDY GO KUPIŁAM 😁
PIOTRUŚ SLICZNY A JAK MU SLINKA CIEKNIE

KAJTUCHA SZYMEK NIEZLE POŻERA ZABAWKĘ 🙂

A LENKA NAWALIŁA KUPE, ALE ŚMIERDZI , FUJ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...