Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuski!

Majka nie miala dzisiaj temp. wiec wyskoczylysmy o 20 na spacer przy okazji w koncu sie pokompalam w morzu ale woda goraca jak zupa. Nie narzekam 😁 😁 😜 😜 😜 Matko jak mi sie dobrze zrobilo!!!! 🤪 🤪 🤪

Teraz ogladam film, pije winko i relaksuje. Jutro mi w koncu przywioza okna przyciemniane z moskitierami! Bossssko!!!!

Dobra to lece spowrotem na film.

Dobej nocki i do jutra!

Ps. Kajtucha wspolczuje, nie bede Ci pisac zebys go wymeczyla na maksa bo pewnie i tak to robisz 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dzien dobry, sorki mamusie ale brak czasu na wszystko...

staram sieWas doczytywac ale na odpisanie znalezc czas to juz gorzej...

maly wczoraj zasnal okolo 24.. masakra a teraz musielismy wstac o 5 bo tacie sie zepsul auto i jedzie go odebrac z firmy i zawiezc do domu wlasniwie sholowac

dzis jedziemy na wode a potem grill, mielgo dnia

buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

Majeczka obudzila sie dzisiaj o 5.30 płacząc, ja patrze a ona goraca jak piec! Mierze temp. tym smoczkowym 37.7, elektronicznym w dupce 36 cos tam, nawe rteciowym w dupce sprawdzalam i juz prze 3 min. bylo 37,2. Bałam się dać antybiotyk bo wiadomo, że nie jest to dobre dla organizmu ale doktorka powiedziala zeby dac jak sie pojawi temp. Chyba ja wczoraj doprawilam tym spacerkiem 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Wogole ja pierdole, mam 3 termometry w domu i każdy kuźwa pokazuje inna temp. Chyba kupie ten douszny ale tui kosztyje 500zl dfatego do tej pory go nie mam. Gdybym byla w PL juz dawno bym go miala a tu taka chujnia!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolu ale mi przykro ze znow jest tak temperatura ... ciekawe co sie dzieje z majeczka ... nie wiem czy spacerek mogl cos pogorszyc ... trzymaj sie kochana ...
fredeczko dla swietego spokoju zrob ten test nie bedziesz sie tak denerwowac bo to nie wychodzi nikomu na zdrowie ..

a tak pozatym to witam was dziewczynki 🙂

u mnie ciagle krazy burza ale nic nie pada z nieba ... przeciez to sie wytrzymac nie da ...
po poludniu idziemy na staw bo kolezanka mi mowila ze zrobili parasole i plaze wysypali oraz jest woda bedziej czysta wiec pojdziemy zobaczyc ... to jest ladna 4 kilometry ale to nic zrobimy sobie spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

FREDECZKO JAK TO W CIĄZY Z MARCINEM?? TO JUZ BY CHYBA BYŁO WIDAĆ ??? MAM JEDNAK NADZIEJE, ŻE NIE JESTES. TRZYMAM KCIUKI. RÓB TEN TEST.

WIOLA NAJLEPIEJ MIEC JEDEN TERMOMETR 😉 NAJLEPSZY JEST MOIM ZDANIEM RTĘCIOWY, CHOĆ DOŚĆ DŁUGO MIERZY.
MAM NADZIEJE, ŻE MAJECZCE SZYBKO PRZEJDZIE.

KAJTUCHA MÓJ MĄZ JEDNAK NIE JEDZIE NA KUBICE. STWIERDZIŁ ŻE NIE MA SIŁY W TAKI UPAŁ JECHAĆ. KLIMA NAM SIĘ ZEPSUŁA W AUCIE... ECH... ALE ZASTANAWIAŁ SIĘ I BYŁ NAPALONY NAWET 😁
NO A SZYMUŚ NIEŹLE ZASPYPIA. A POWIEDZ MI O KTÓREJ MA OSTATNIĄ DRZEMKĘ PRZED SNEM I O KTÓREJ GO KĄPIESZ??

AGA84 MIŁEGO DNIA, WYPOCZYWAJ PO CIĘZKIM TYGODNIU 🙂

PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ ŻE OSTATNIO SIĘ MITTKA MNIE PYTAŁAS GDZIE MOJA BABCIA MIESZKA I CI NIE NAPISŁAM 😞 BABCIA MIESZKA W PAWŁOWICACH, 15 KM OD JASTRZĘBIA ZDROJU 😉

I JESZCZE MI SIĘ PRZYPOMNIAŁO - JAK TAM PLANY Z DOMKIEM EWO I JAK Z TĄ DZIAŁECZKĄ?? KUPILIŚCIE JĄ W KOŃCU?? BO CHYBA PRZEOCZYŁAM JAKIES POSTY.
NO I MĄŻ SIE ZACHOWUJE JAK NALEŻY, PO TAKIEJ SCENIE MUSOWO SIĘ PODLIZAĆ 😁

U NAS NOC OKROPNA
PO 1 GORĄCO JAK DIABLI !!!!
PO 2 GŁOŚNO JAK NIE WIEM, CZY CI LUDZIE W NOCY SPAĆ NIE MOGĄ?? JEŻDŻĄ TYMI SAMOCHODAMI , MUZA NAWALA.... (ZAZNACZAM ŻE MAM OKNA Z WIDOKIEM NA RONDO) I TAK CAŁĄ NOC
PO 3 KTOS SIĘ ZNOWU KŁÓCIŁ W NOCY, JAKIEŚ DZIECKO PŁAKAŁO, INTERWENIOWAŁA POLICJA
PO 4 LENA SIE BUDZIŁA CHYBA Z 50 RAZY I CHCIAŁA SPAĆ Z CYCKIEM W BUZI
PO 5 WSTAŁAM Z ZAJEBISTYM BÓLEM GŁOWY I W OGÓLE NIE JESTEM WYSPANA

ZAJEBIŚCIE SIE CIESZE ZE SIE STĄD WYPROWADZAMY POD TEN LAS. JUZ WOLE KOMARY OD HAŁASU 😁

MIEŁGO DNIA KOCHANE





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U mnie nocka ZAJEBISTA w porównaniu z ostatnimi 🤪 Oczywiście Kamil obudził się z 5 razy ale zaraz jak mu dałam cyca usypiał i spał w łóżeczku 🙂 🙂 🙂

Mieliśmy w pokoju wiatrak smoczycy i wczoraj siostrunia męża przyjechała i musiały wziąć do pokoju bo się "rozpływały" DZIECKU WZIĘŁY Z POKOJU!!!! Tak jestem tym podkurwiona że masakra 😠 😠 😠 Niech sobie w pizdę włoży i włączy to się nie rozpłynie 😠 😠 😠 nie będę chciała z powrotem tego wiatraka kupie sobie swój! 😠

Poza tym od 4 rano moja wspaniała smoczyca myła okna balkonowe obok mojego pokoju są i mi Kamila budziła !!! 😠 😠 😠 a dokładnie to o 4 to żreć poszła na balkon i zamiast usiąść na krzesełku które nie trzeszczy to usiadła w fotelu które by trupa obudziło!!! Wyszłam i ją zjebałam 😠 Długo tu nie pomieszkam chyba 😁

DZIĘKI BOGU ŻE WAS MAM I MOGĘ PISAĆ BO BYM OSZALAŁA 🤪 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AŚKA TO TA TWOJA SMOCZYCA MA COS Z GAREM 😁 KTO BY POMYŚLAŁ OKAN MYC O 4 RANO. FAKT - CHŁODNO WTEDY, ALE O TEJ PORZE TO SIĘ SPI A NIE MYJE OKNA CZY JE ŚNIADANIE.
I MASZ RACJE KUP SOBIE WIATRAK, SĄ NIE DROGIE. JA Z NIECIERPLIWOSĆIĄ CZEKAM NA SWÓJ BO JAK TO MÓWISZ CHYBA NIEDŁUGO SIE ROZPŁYNE A MOJA BIEDNA CÓRECZKA RAZEM ZE MNĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haaha to sie usmialam z tego wiatraku w pizdzie 😁 😁 😁 smoczyca to ma niezle z baniakiem, nie ma co 😮 😮 😮

Moja corcia wlasnie puscila pawia i cale sniadanie wraz z panadom poszlo sie jebac. Na szczescie duzo pije 🙂 Wiecie moze jak sie pozbyc potowek ?

AgaW z tym moim szogunem to nie da rady rteciowym bo wije sie jak pioskorz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu ja mam elektroniczny termometr z miękką końcówką żeby w dupci mierzyć i jestem zadowolona, sprawdzałam kiedyś z 2 innymi u siostry czy dobrze mierzy i ok a kosztował mnie może 13zł 😉
A lek przeciwbólowy w czopku daje żeby właśnie nie był zwrócony.

Właśnie Kamil mnie podlał 🤪 siedzi mi na kolanach bez pampersa to mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
nocy nie komentuje bo mam wkurwa i tyle na moje dziecko. Obudził się po 7 spać nie a śpiący jak cholera. Przez prawie 2 godz go usypiałam to non stop w łózeczku oczy jak 5zł w końcu się zesral i już nie śpi tylko wiecznie marudzi a ja już tego nie mogę słuchać. Męża jeszcze nie ma i sama się bujam.
Aga on śpi przed południem potem ok 12,13,14 zasypia na 1,5godz max 2. Zawsze miał jeszcze popołudniowa drzemkę ale w te upały nie chce spać. A kąpie go o 19.30. Normalnie zasypia o 21 tylko wczoraj mu się coś pokreciło. Ja pierdole ja już nie mam cierpliwości... Nie dość że noce to i dnie. Dałam mu w czwartek w dzień czopek i nic! Zero reakcji!
Jak tak dalej pójdzie to będę musiała użyczyć balkonu od sąsiadów na 2 piętrze. Tylko czy to nie za nisko!?!?
Majeczce życzę dużo zdrówka! Żeby ja to choróbsko zostawiło w spokoju!
Asia Twojej smoczycy nic nie pobije!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Nocka była by spoko,tylko się wybudziłyśmy bo smoczek się zagubił i było wielkie szukanie.Ale rozpoczełam akcje zero mleka w nocy.Dziś się udało piła wode i zaraz zasypiała.Może w końcu zacznie przesypiać nocki 🙂

Asiula ta twoja smoczyca to ma nierówno pod sufitem.

AgnieszkoW ale masz pamięć,ja już zapomniałam że Cię o to pytałam 🙂 dzięki za odpowiedź to jednak daleko ode mnie.

Kurcze Wiola mam nadzieję że Majce szybko przejdzie.

Ja polecam czopki luminalum na spanie,ale one niestety chyba są tylko na recepte.Miałam kiedyś przy Dominice dostała jak była chora,ale że nie wykorzystaliśmy to potem jak dawała czadu to dostawała czopka i spokój.Teraz Emila też dostała jak była chora,ale na razie wykorzystałam tylko jednego bo są mocne i daje po pół.

Napisała do mnie AgnieszkaK i niestety mam złe wieści.Zepsuł jej się komputer 😞
Szwagier wpadnie po południu i zobaczy co jest.
Pozdrawia nas gorąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula to twoja tesciowa ma naprawde cos z ta glowa ... moze jej sie zapomina rano ze w domu jest dziecko ...
ojemu szkrabowi na raczkach wychodza kropelki potu ... musi byc mu naprawde goraco ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIENAWIDZĘ TU MIESZKAĆ!!!

Ale nie mam wyjścia 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU NIE DENERWUJ SIĘ BO TO NIC CI NIE DA. WYLUZUJ KOCHANA, SZKODA NERWÓW.
JA LENKE TEZ CZASEM PUSZCZAM BEZ PAMPERSA. NIE MAM NIGDZIE DYWANÓW WIĘC RACZKUJE Z GOŁĄ DUPKĄ PO MIESZKANIU. OSTATNIO ZESIKAŁA SIĘ I ZACZEŁA CHLAPAĆ NÓŻKĄ W SWOICH SIUŚKACH 😁 UDANA 🙂
TERAZ ŚPI.

KAJTUCHA TO FAKTYCZNIE DAJE CZADU SZYMEK, BO TE JEGO DRZEMKI W CIAGU DNIA WCALE NIE SĄ AŻ TAK DŁUGIE ABY DO 23 BUSZOWAĆ, ALE UPAŁY TEZ ROBIA SWOJE.

JA SIE PRZED CHWILĄ KĄPAŁAM A JUZ SIE ZE MNIE LEJE

AGUSK MAM NADZIEJE ZE SZYBKO NAPRAWISZ KOMPA BO BEZ CIEBIE TO BEDZIE CHOLERNIE SMUTASNO 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kamil chodzi spać około11 i około 16. Śpi nawet w te upały godzinę albo półtorej 🙂
Właśnie zasną 🙂 Biedny taki upocony a w samym pampersiku jest 🥴
A słońce napierdala mi w okna że hej 😠 😠 😠
Kurwa przez te upały to zmuszona jestem w domu siedzieć bo nie da się na spacer wyjść i patrzeć muszę na to smoczysko 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pikasso mojej też wychodzą kropelki potu na całych rękach, dlatego ma tam pełno potówek.

Kajtucha spróbuję z tym sudokremem.

Ja nie mogę dawać Mai czopków bo zaraz robi kupkę i w efekcie muszę jej wsadzać dwa razy co nie należy do przyjemnych ani dla mnie ani dla niej. Dlatego kupiłam syropek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, znów się zapodziałam...ale jak nie urok to sraczka. wczoraj miałam wieczór szczerości z Krzyśkiem. Po kolejnej awanturze kazałam mu podjąć decyzję czy chce być nadal z nami i tworzyć rodzinę. A jak nie to niech wraca do Legnicy. Bo ja mam dość.
No i postanowiłam załatwić terapię małżeńską. Skoro nie potrafimy rozmawiać ze sobą... tak więc jestem przybita tym wszystkim. I dlatego nie miałam nawet kiedy wejść na brzuszka. Później wyślę K na spacer z Madzią to się odniosę do Waszych postów. Buuuuuziaki dla Waszych pociech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja o dziwo ma potówki tylko na szyjce w zgięciach a tak to nigdzie.

Miałam iść dzisiaj z Dominiką do fryzjera bo chce ściąć włosy,ale odwołałam wizyte bo chyba bym padła zanim tam bym doszła 🤢 byłam rano na zakupach i ledwo do domu doszłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolu ja jak widze kropelki potu staram sie odrazu je osuszac i przez to on ma zaledwie chyba 5 kropeczek ...
asiulo musisz dac rade .. wiem ze latwo mowic ... a powiedz mie masz gdziesz tam kolo siebie zadnego parku aby wyjsc z mala do cienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY A U MNIE DESZCZ. CIEMNO SIĘ ZROBIŁO, CHŁODNIEJ OD RAZU 🙂 JEZU DZIĘKUJE.

MUSZE WYŁĄCZYĆ KOMPA BO TO CHYBA BURZA. MOJA MALEŃKA JESZCZE SPI,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikasso jest duży skwerek przy osiedlu z mnóstwem zieleni, dużo alejek i ławek, zajebiście zrobiony plac zabaw dla dzieci, kilkanaście metrów dalej kamieniołomy (zdjęcie już wam wstawiałam kiedyś) i.... zero drzew... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Agnieszka jakże ja Ci zazdroszczę teraz!!!!!!!!!! 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBIETKI 🙂

PISZĘ Z BRATA KOMPA 🙂

NIE WIEM CO SIĘ STAŁO Z MOIM 😞 ALE SZWAGIER JUŻ JEST TO MOŻE COŚ ZDZIAŁA MI PRZY NIM 🙂

A MÓJ BARTUŚ NIE MA POTÓWEK 🙂

U NAS COŚ KRĄŻY NA NIEBIE I NIBY SA CHMURY ALE NIC PO ZA TYM 🙂

PERSY TRZYMAM KCIUKI ZA TERAPIĘ 🙂

ASIULKA ALE TY MASZ POJEBANA TEŚCIOWĄ 😮 O 4 RANO OKNA MYĆ 🤢 TO TRZEBA MIEĆ ZGAREM 😠

AGUŚW MÓJ BARTUŚ TEŻ DZIŚ CZĘSTO SIĘ BUDZIŁ I NON STOP PRZY CYCU 😞 A KIEDY JA SIĘ WYŚPIĘ TO NIE MAM POJĘCIA 😞

A MAM PYTANIE DZIEWCZYNY CZY JAK JEST TAK GORĄCO TO PO KĄPIELI SMARUJECIE SWOJE POCIECHY BALSAMEM???

JAK BRAT MI POZWOLI TO SIE JESZCZE ODEZWĘ CHYBA ŻE SZWAGIER MI KOMPA NAPRAWI 🙂

TRZYMAJCIE SIE 🙂 BUZIOLKI 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...