Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zaglądam co jakiś czas, ale tu cisza straszna 😞

Aga u mnie też duchota taka, że ledwo można wytrzymać 🤪
Piotrek w końcu zasnął, a jak się obudzi to pójdziemy się przejść.
Oj wytrzymałe jesteśmy 🙂 Ja mam mały kryzys macierzyński, ale może jutro będzie lepiej, musi być!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

LASKI U MNIE PADA 🤪 🤪 🤪 🤪

EWO JA JUŻ NIE RAZ WPADAŁAM W DEPRESJĘ BO MIAŁAM WSZYSTKIEGO DOŚĆ A W SZCZEGÓLNOŚCI JAK JESZCZE Z TOMKIEM SIĘ POKŁÓCIŁAM ALBO ON SIĘ NACHLAŁ 😞
MOŻE WAM SIĘ WYDA ŻE MNIE POJEBAŁO ALE MIAŁAM OCHOTĘ GO ZOSTAWIĆ RAZEM Z DZIEĆMI I UCIEC Z DOMU GDZIE NIKT MNIE NIE ZNAJDZIE ALE GDZIEŚ W TEJ MOJEJ PUSTEJ OD MYŚLENIA GŁUPOT GŁOWIE STUKAŁ TAKI WIELKI MŁOT I GŁOS POWTARZAŁ KOCHASZ GO, KOCHASZ DZIECI I TAK TO MNIE POWSTRZYMYWAŁO 😉

ACH KOBIETKI CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜

MÓJ BRZDĄC PO KĄPIELI ALE W DUSZY MA SPANKO 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PISAŁAM ŻE BARTEK MARUDA DO POTĘGI N, TO JUŻ NIE JEST TYLKO DO POTĘGI N I DO KWADRATU 🤢 😠 😁 😁 😁 😁 😁 RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😮 😮 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babole, widzę iż nie tylko ja mam kryzys macierzyński. Jestem tak zmęczona...Madzia odkąd zaczęła spać w łóżeczku budzi się po kilka razy w nocy...
Do tego spięcia z Krzyśkiem. Marzy mi się krótki wyjazd. Chociaż na 2 dni.
Albo wypad gdzieś ze znajomymi ale bez udziału Madzi.

Wiola, ja też przechodziłam przez woreczki na siku...ale u Madzi za pierwszym razem się udało. W każdym razie współczuję...bo jak byłam z kolei w szpitalu z Madzia to było kilka prób.
No i daj mi znać jak byśmy mogły się spotkać...chociaż pól godzinki wygospodaruj 🙂

Dzisiaj Madzi kupiliśmy "husiu" - huśtawkę....jak będzie już gotowa to nagram filmik.

Pytałyście się o zabawki na kólkach... podaje kilka linków

http://allegro.pl/item1156092598.html
http://allegro.pl/item1156484028_mw_gasiennica_gawedziarka_fisher_price_wys_24h.html
http://allegro.pl/item1156964773_fisher_price_spiewajacy_slimak.html
http://allegro.pl/item1149569257_muzyczny_autobus_fisher_price_rozwija_zdolnosci.html

Dziewczyny dajecie dzieciakom surowe owoce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja takie myśli jak Ty mam ostatnio często, choćby dziś. Ale patrzę na tą moją córcię i myślę, przecież nie zostawię jej nawet na jedną noc!! Ale nie raz mam ochotę pieprznąć drzwiami i uciec, nie za sprawą Basi tylko jej Tatusia, z którym ostatnio więcej mnie dzieli niż łączy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI ROZUMIEM DOSKONALE 🙂 GDYBY NIE DZIECI TO PEWNIE JUŻ DAWNO POSZŁABYM W DŁUGĄ I NIE WRÓCIŁA 😞 DZIECI TO HAMULEC 🙂 DLA NICH DO WSZYSTKIEGO MOŻNA SIĘ POŚWIĘCIĆ 🙂

NO MÓJ W KOŃCU PADŁ 🤪 🤪 🤪 🤪 JESTEM WYKOŃCZONA 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że na forum dzisiaj stan depresyjny, więc ja wpisuję się jak ulał. Jestem załamana bo ciągle nie mamy tych siuskow a pipeczka Majki już jest bardzo odparzona. W dupie, jutro będę próbować po staremu do słoiczka, nie nałoże jej tego świństwa nigdy wiecej.

Czuję sie jak najgorsza matka na świecie bo przysparzam jej tyle bólu 😞 😞 😞 😞 😞 zaraz się poryczę. Kuzwa.... no chujnia jak nic, strasznie mi brakuje męża w takich chwilach. 😞 😞 😞

Wy macie ochote wszystko zostawic i isc, ja nie, ja mam ochote usiasc i płakac czasem, ale szybko się zbieram bo córcia czeka. Nie wiedziałam, że mam tyle siły w sobie dopoki mała się nie urodziła. Wiadomo, że nadchodza te dni gdzie człowiek ma wszystkiego dosc ale wtedy wystarczy spojrzec na najzajebistrzy usmiech na swiecie!!! Wiadomo 😁 🤪 🤪

Persy ja będę na Ursynowie, ja nie wiem jak sa tam te dzielnice porozkładane, przylatuję o 17 i zostaje do soboty rano więc może mogłybysmy się jakoś spotkać pod wieczór w piątek. Podaj mi swoj nr tel. to jak już się rozgoszcze u kuzyna to dryndnęc. Daleko na Ursynowo od Ciebie? Fajnie s te zabawki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, ja też pobierałam siuśki Basi do woreczka. Za pierwszym razem, owszem udało mi się coś zebrać, ale jednocześnie Basia zrobiła kupę i woreczek się ubrudził. Za drugim razem się udało. Jakieś 5 min po jedzeniu ją rozebrałam i przykleiłam ten cały woreczek, akurat zaraz zrobiła siusiu. Ale miała wtedy jakieś 3 miesiące i nie była taka aktywna jak teraz Majeczka więc pewnie dlatego było łatwiej. Teraz nasze dzieciaki są już przecież dużo bardziej aktywne i na pewno złapanie tych siuśków to ogromny wyczyn 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU TO PEWNIE KAŻDA Z NAS SIADA I PŁACZĘ BO PRZECIEŻ NIE ZOSTAWIMY SWOICH MALEŃSTW NO I WŁAŚNIE TEN UŚMIECH DODAJE NA SIŁ 🙂

DAWAJ Z TYM SŁOIKIEM BO SIĘ NAMĘCZYSZ KOCHANA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIECIE CO JESTEM TAK WKURWIONA ŻE SZOK 😠

UCZESTNICZYŁAM W AUKCJI TEGO TELEFONU http://allegro.pl/item1152000515.html I WYGRAŁAM 🤪 ALE CAŁY SZKOPUŁ JEST W TYM ŻE PYTAŁAM SIĘ TOMKA CZY MOGĘ ZALICYTOWAĆ I TOMEK POWIEDZIAŁ ŻE NIE MA PROBLEMU 🙂 A TERAZ JAK DO NIEGO DZWONIŁAM I MU POWIEDZIAŁAM ŻE WYGRAŁAM TO GNÓJ SIĘ WYPARŁ ŻE NIC TAKIEGO NIE MÓWIŁ 😠 NOSZ KURWA TO CO ZMYŚLIŁAM SOBIE TO WSZYSTKO 😠 ŚWINIA IDIOTKĘ ZE MNIE ROBI 😠 NORMALNIE MNIE NOSI 😠 😠 😠

WYGADAŁAM SIĘ IDĘ SPAĆ 😞 😠 😜

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki :P

tak, ubranka juz poszly 🙂

AgaW nie wystawialam na allegro tylko powklejalam linki ze zdjeciami na forum brzuszkowym i zglosily sie 2 dzieewczyny. 1 wybrala 6szt dla chlopca a druga bierze rezste 🙂
Moja mała tez uwielbia lody! jak mroze danonki to mi zawsze zje pol hehe :P ale smietankowe tez daje jej polizac 🙂 i tak, Wiki danonki wcina juz jakies 2 miesiace 🙂 1 duzy dziennie .czasami nawet 2. przez te upaly to by tylko danonki jadla.

Agaw i mysle ze 300tys za 160m2 ( o ile dobrze pamietam) to nie jest az tak drogo. moja szefowa swoj dom chce sprzedac za 500tys w Złotowie a wcale nie jest rewelacyjny i trzeba tam wlozyc jeszcze troche kasy. a mieszkania oczywiscie ze lepiej nie sprzedawac. pozniej bedzie samo zarabiac na siebie jak sie wyprowadzicie i je wynajmiecie 🙂

Wiolka oby wkoncu wam minely te meki bo to straszne co w tej Chorwacji robia z Twoja malutka :/ bierz ja jak najszybciej do PL i do dobrych lekarzy pochodz ! bo na codzien tego nie doceniamy ale mamy w PL bardzo dobrych specjalistow chociaz jakby nie patrzec Ci najlepsi powyjezdzali .

Ami milo Cie widziec 😁 4 zabki? 😁 to chyba przodujecie 🙂 u nas sa 2 i kolejne ida 😜

PannoNikt pamietaj ze na grudniowki zawsze mozna liczyc 🙂 i zawsze powiedza dobre slowo 🙂 i wespra 🙂 i 3mamy z Wiki kciuki za Mariczke !

No wlasnie dziewczyny, moja Wiki cos pogryzlo 😞 i to nie byl komar. juz schodzi ale jakby dzisiaj rano nie bylo poprawy to poszlabym z tym do lekarza.

Ewa wyprobowalabym to z ta butelka ale niestety nie mam wentylatora a kasy brak a u mnie na poddaszu w pokoju 37-38-39 stopni !! ;/

AgaK tez mam okres ... :/ po rownych 3 tygodniach dzisiaj dostalam :| mam pytanie. czy was ktore byly nacinane tez przy okresie blizna po nacieciu tak boli? ;/ moze mnie dlatego boli ze mi sie te szwy wrastaly ?

Wiolka Wiki tez tylko stac, chodzic, biegac :P oby z tymi siusiami sie udalo !

Ami 50 000 tys dlugow?? jak on to zrobil? :/ powiedz tylko blagam Cie ,ze nie jest hazardzista !

Wiki padnieta poszla spac... wczoraj i dzisiaj dostala spaghetti gerberka z kurczaczkiem i wcinala ze huhuhu!! ale wdlug mnie za dlugie makaroniki tam daja i jej rozdrabnialam troszke.

dziewczyny dlaczego te zabawki dla naszych maluchcow sa takie drogie? przefciez to chore :|

dziewczyny a ja wam musze powiedziec co ja wczoraj naodwalalam hehe :P kolega zadzwonil i tak spontanicznie zaprosil mnie i moja kuzynke na grilla do miejscowosci jakies 50km. mama zgodzila sie przypilnowac Wiki do 24 wiec pojechalismy :P najpierw po drodze wypilam 1 piwo, pozniej 2 , 2 drinki, pozniej Lech wygral mecz i kumpel stawial piwa i wodke to wypilam jeszcze jednego browara i pozniej wodke z gwinta oooo szok!! ja zazwyczaj po 1 piwie jestem pijana po tej ciazy hhehehe i to mocno! ale trzymalam sie ok 🙂 pozniej kapalismy sie nago w jeziorze hehehee 😁 ja sie rozebralam i ubralam w wodzie a kolega na golym kroczu latal hehehe 😁 pozniej mu rzeczy schowalam :P ale oddalam hehe :P wracalam do domu troche wychylona przez okno w aucie, troche przez szyberdach i troche NA MASCE AUTA jechałam hehee. mama zla bo bylam po 2 .... iiiii co? polozylam sie spac i wtedy sie zrobilam taka pijana az zwymiotowalam prze okno :| jejku jak dobrze, ze nie przy kolegach :| cos strasznego hehe 😁 ale.... wesolo bylo 😁 nie zaluje 😁 tylko tego ze mama zla na mnie ...........

a dzisiaj moja babka glupia Rosemarie mnie wkurzyla 😠 ja nie znosze jak ja cos jem , mala marudzi a ktos ja trzyma na rekaw i mowi " matka je a dziecku nie da" no kuuuuuurrwaaaaaaa nie nawidze jak ktos tak mowi ! i babce powiedzialam ze ma tak nie gadac bo tego nie znosze i ze to brzmi jakbym byla jakas wyrodna matka i ze nie ma mowic do Wiki o mnie MATKA tylko MAMA. ale mnie wkurwil glupi stary absztyl ! i jeszcze zamiast mowic Wiki to mowila do niej tak jak kot ma na imie !!! MILKA !!!! no kurwa myslalam ze szalu tam dostane ! pierdolony stary kurwiszon 😠 sorrki dziewczyny ale az sie trzese jak sobie to przypomne. !!! grrrrr

to sie rozpisalam heh.... dobrej nocy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK nie dalas duzo za ten tel ale szczerze mowiac nie polecalabym go bo kurcze ja mam starego samsunga d900i ale znajomi maja te dotykowe i KAZDY narzeka na te dotykowe telefony. najgorsze jest to ze teraz wszystkie robia dotykowe ehh. wygadalas sie to idz spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ja zaraz uciekam na miasto poszukac NFZ bo znow mi przeniesli a chcialam wyciagnac popierki na karte czipowa dla malego a potem do PUP sie podpisac ... juz mi sie nie chce no ale co musze ..
fredeczko no to zaszalalas 🤪
dobra ide sie ubierac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBEREK 🙂

JEJ JAKA ULGA ZNÓW DLA DUSZY I CIAŁA 🙂 DZIŚ FAJNIE CHŁODNIUTKO I NA CAŁY DZIEŃ ZAPOWIADALI DESZCZ 🙂

NOCKA OK 🙂 ALE BARTKOWI SIĘ POPRZESTAWIAŁO 🤢 BYŁ TAKI FAJNY GRZECZNIUTKI, MOGŁAM PRZY NIM DUŻO ZROBIĆ A OD KILKI DNI NAWET PIERDNĄĆ NIE MAM CZASU BO TAK POTRZEBUJE MOJEJ UWAGI 😞 ZNIKNĘ GDZIEŚ NA CHWILĘ TO RYK NIESAMOWITY 😞 MOŻE TO SKOK ROZWOJOWY 🤨 NO CÓŻ TRZEBA SIĘ TROSZKĘ BARDZIEJ POŚWIĘCIĆ DZIECKU 🙂

OJ FREDECZKO ALE TY MASZ Z TĄ MAMĄ DOBRZE NO I IMPREZKI MASZ PRZEDNIE 😁 😁 😁 KREJZOLKA Z CIEBIE 😜 😜 😁 😁

BOŻE DZIEWCZYNY WCZORAJ JAK BYŁAM U KOLEŻANKI TO JEJ FACET PIŁ PIWO I WIECIE JAK ONO ZA MNĄ CHODZIŁO ŻEBY TAK WZIĄĆ JEDNĄ PUSZKĘ I JEDNYM DUSZKIEM DO DNA WYPIĆ 😁 😁 😁
I PEWNIE JAK PRZESTANĘ KARMIĆ PIERSIĄ TO SIĘ DOPADNĘ DO TEGO PIWA JAK GŁODNA LWICA DO ANTYLOPY I JAK FREDKA UPIJE SIĘ JEDNYM PIWEM 😁 😁 😁 😁

A HA I MÓJ SYNUŚ TEŻ POJĄŁ JAK FAJNIE STAĆ NA NÓŻKACH 😁 😁 SAM NIE STAJE ALE JAK JA GO CHWYCĘ POD PASZKI I POSTAWIE TO OD RAZU MA BANANA NA BUŹCE 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, albo w ustawieniach pulpitu zmień rozdzielczość ekranu a jeśli to kwestia tylko przeglądarki to w ustawieniach (zakładce widok).

Wiolka, damy radę jak coś to ja podjadę na Ursynów...mój numer tel. to 603180758

A my zaraz jedziemy odebrać garnuszek na klocuszek 🙂
Tak więc do później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

WIDZĘ, ŻE JAKAŚ DEPRESJA TU WCZORAJ PANOWAŁA 😞 JAK TAM DZIŚ?? LEPSZE HUMORKI KAJTUCHO, EWO, AGUŚk?? WIOLU UDAŁO CI SIĘ W KOŃCU Z TYMI SIUSKAMI??

U MNIE TEŻ DZIŚ DESZYK OD RANA I JEST PRZYJEMNIE CHŁODNO 🙂

LENKA MÓWI TATA 🤪 HAHAH

A TAK PIEKNIE STOI SAMA 🙂 SAMA SIE PODNOSI , BEZ NICZYJEJ POMOCY.
[URL=http://img807.imageshack.us/i/dsc08154640x480.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/149/dsc08154640x480.jpg[/IMG][/URL]

A TU ZE SWOIM KUZYNEM , SYNKIEM MOJEGO BRATA
[URL=http://img696.imageshack.us/i/dsc08145640x480.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9683/dsc08145640x480.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc08135640x480.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5999/dsc08135640x480.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć!

Oj laski ja też czasami chcę rzucić to wszystko i pomyśleć tylko o sobie! No, ale potem przechodzi 🙂

AgaK ja tam jestem zadowolona z tel. dotykowego 😉 Faceci tak mają, że coś mówią, a później nie pamiętają 😠 A co do piwa to mam tak jak Ty 🤪

Fredeczko to poszalałaś 🤪

Persy to czekamy na fotki z huśtawki 🙂

Pikasso powodzenia w urzędach 😜

My dziś byliśmy w końcu na usg. Piter ma torbiel 0,6 na 0,3 😞 Radiolog mówił, że to nic poważnego i że niektóre dzieci tak mają i nic się z tym nie robi. No, ale i tak mam doła bo wolałabym żeby nic nie miał na mózgu. Zobaczymy co powie neurolog.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO NIE WIEM CZY TO JAKIES POCIESZENIE DLA CIEBIE ALE MOJA KOLEŻANKA ( 28 LAT) MA TAKI TORBIEL OD URODZENIA I W NICZYM JEJ TO NIE PRZESZKADZA. NIE DAJE O SOBIE ZNAC. JEST MĄDRĄ , INTELIGENTNĄ DZIEWCZYNĄ , MA DWÓCH SYNKOW. JEDEN Z 18 GRUDNIA 2009 🙂

PERSY JA LENIE OD SAMEGO POCZĄTKU DAJE SUROWE OWOCE. GRUSZKI, JABŁKA, MORELE, BRZOSKWINIE, BANANY... NIGDY NIE GOTOWAŁAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocki mnie doprowadzają do szału taki ten mój mały trzepok że cholera mnie bierze a jak śpi ze mną na łóżku to się nie kręci Robal jeden 🤢 😁

Wczoraj mnie nie było bo miałam sprzątania że hej! 🤢

Nie cierpię wszelakich robali a w szczególności pająków 🤢 😮 😲
Lubie tylko te włochate glizdy w kolorowe kropki co po drzewach chodzą i motyle z nich są później, zawsze sobie po nogach puszczałam kilka sztuk i tak fajnie smyrały 🤪 😜 😜 😜

Wiola ale masz przeprawę z tymi siuśkami mam nadzieję że udało Ci się w słoiczek złapać 🥴

Też mam czasami dosyć wszystkiego ale jak to mówią nóż w zęby i do przodu... 🥴

Marzy nam się dom ale poczynając od kupna działki po postawienie domu było by to wszystko w kredycie 200tyś na 100 lat 🤪 😁

Ale Lena Aparatka jak już stoi sama 🤪 Kamil też lubi stać aż się go posadzić czasami nie da ale trzeba go trzymać pod paszki bo się giba we wszystkie strony 😉

Ewo będzie dobrze na pewno to nic groźnego i neurolog też tak powie, Kochana nie smutaj się 😘

Wczoraj w piwnicy teściów zaczęły się jarać rzeczy pewnie niedojebany teściu peta nie dogasił 😠 nie mogę na chuja patrzeć 😠
Kurwa ja nie wiem po chuja oni trzymają w piwnicy rzeczy typu łóżeczko i wózek po moim mężu, opony od malucha i sterta jebniętych ubrań że góra się usypała z tego jakby się to zaczęło jarać to ładnie by było 🤢 🤢 🤢

ami aż mnie też ciekawi za co taki wielki dług 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...