Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anju tylko buty i korale mam w domu 🙂 a z materialem budowlanym, chodzi o PUSTAKI xD

widze ze chyba reszta tez demotywatora nie zrozumiala z pustakami 😁

Gosiu3301 no my niestety nie mialysmy jeszcze okazji sie zobaczyc ale juz niedllugo spotkam sie z Ami raczej 😁 a wszystko zasluga jej kochanego kuzynka :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

KURCZE FREDKA JA W TAKICH OBCASACH OSTATNI RAZ CHODZIŁAM NA SYLWESTRA PRZED URODZENIEM KAMILKA JESZCZE 🤢 🤪 😁 😁 😁 😁 TERAZ TO JUŻ O POŁOWĘ MNIEJSZE OBCASY I MNIE NOGI BOLĄ 🤢 😁 😁 😁 ALE BUCIKI EXTRA 🤪 NORMALNIE ELEGANCJA FRANCJA 🤪 🤪 😁 😁 KORALE TEŻ SUPERAŚNE 😉 😉 😉

DOBRA LASKI ZMYWAM SIĘ, BO MĘŻUNIO JUŻ OBRAŻONY 🤢 🙂

DO JUTRA 😜 😜

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Nocka ok,ale pobudka drugi dzień z rzędu przed 7 🤢

Fredeczko sukienka bardzo fajna,zresztą Tobie to wszystko będzie pasowało bo laska z Ciebie 🙂

Mężu pojechał zawieźć Dominice rolki,mała buszuje po podłodze a mama na brzuszku 🤪
Jej jak mi się dzisiaj nic nie chce leń mnie taaki dopadł 😜

Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC KOBIETKI

STO LAT DLA NASZYCH DZIEWCZYNEK NA ,,M" DUZO ZDRÓWKA Z OKAZJI 8 MIESIĄCA

FREDECZKA FAJNA KIECKA, A TE BUTY TO ZAJEBISTE ALE JA BYM SIE WYWALIŁA NA DZIEN DOBRY W NICH

PANNO NIKT MARICZKA JEST CUDNA. WIDAC RÓZNICE W OCZKACH NA TYCH ZDJECIACH. DUZO ZDRÓWKA DLA MALUTKIEJ 😘

ANJU MOJA LENKA CHYBA TAKI KLOCUSZEK JAK TWÓJ BARTUŚ. TEZ JĄ OSTATNIO NA WAGE DOMOWĄ POSADZIŁAM TO OKOŁO 10 KG WYSZŁO I TEZ UBRANKA NA 80, 86 JEJ UBIERAM 🤪 🤪

NASZA NOC W MIARE. 2 POBUDKI I SPANKO D 7.50

LENKA SIĘ BAWI NA PODŁODŁODZE.
MUSZE ZA NIĄ CHODZIĆ BO CAŁY CZAS WSTAJE NA NÓZKI, ŁAPIE SIE CZEGOŚ I WSTAJE.. BOJE SIE ŻEBY SIE NIE UDERZYŁA...

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...