Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

Mojemu też się coś poprzestawiało bo jak nigdy przebudził sie w nocy ale wziełam go do łóżka i spał dalej. Za to druga drzemka właśnie sie skończyła i koniec laby 😁

Asiu zdecydowanie najładniejszy jest ten ostatni komplet. Szkoda że tylko w takim kolorze 😞 Bo może bym sie sama skusiła 😁

Kasiu a może spróbuj jedną noc przespać się z Szymkiem. Może mu Ciebie w nocy brakuje i dlatego tak często wstaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ja tu zaglądam bo mała śpi to nadrobię a tu aż 1 strona 😠 😠 😠
gdzie wy jesteście , wracać i pisac pierdoły 😉 😁 😁
my po soacerku, byłam dzisiaj pytac czy przebiją Lence uszka bo chciałam w mini urodzinki 25 sierpnia lub września jej przebić ale u mnie przebijają od roczku, została mi jeszcze 1 kosmetyczka ale teraz ma urlop 😠 😠 😠a 1 powiedziała że poniżej roczku ze znieczuleniem może brzewić więc niech się w dupę pocałuje 😠 😠 😠
a jak u was dowiadywałyście się może??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETKI A CZY MOŻNA PODAĆ JUŻ ARBUZA???
KUPIŁAM ARBUZA I JADŁAM GO A MOJE MŁODSZE PATRZYŁO SIĘ NA MNIE TAKIM WZROKIEM TAK JAK BYM CHCIAŁO TEŻ I TU WŁAŚNIE MAM DYLEMAT CZY MOŻNA CZY NIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję w imieniu Emilki za życzenia 🙂 przekaże jej jak się obudzi 🙂
My byliśmy na spacerze potem wylądowaliśmy w realu bo papieru zapomnieliśmy kupić 🤪 a u nas na osiedlu to same do du... 😜 😁 ten też jest do du... ale lepszy 🤪 😁
Jak wracaliśmy to zobaczyliśmy że na naszym skwerku rozkładają się jakieś stragany i scena i basen z wodą 🙃 potem przejdziemy się zobaczyć co to za święto 🙂

Asiula ładne te kompleciki i jeśli chodzi o serduszka to zawieszek mam od groma różnych w tym kształcie i nie uważam że są dziecinne a gdyby nawet zawsze można się odmłodzić 🤪
Ja dziś paradowałam w bluzce z garfieldem 😁 😁

AgnieszkoK dużo zdrówka dla męża i siostry 😘

AgnieszkoW co do męża to jakoś tak mi się trafił oryginalny egzemplarz nieraz się denerwuje że nie zrobi tego czy tamtego,ale to chyba rozbestwiona jestem bo on naprawde duuuużo robi.Jak jest w domu to posiłków nie przyrządzam no czasem obiad 🤪

Ja dawałam już kiedyś arbuza,Emili nic nie było tylko że pomimo że to woda to gdzieś tam się dławiła i nie umiała połknąć.Dziś kupiliśmy i spróbuje jej dać ponownie 🙂

Emmax to się mężczyźni nie popisali,dobrze że komuś na głowe nie spadła ta półka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w sklepie i te ostatnie kule co wkleiłam komplet większy kosztuje109zł 😮 mniejsze 78 😮 Już se pomarzyłam 😞

Moje dziecko tak piszczy jak mu coś nie pasuje że szału dostaje 🤢 8 miesięcy prawie a takie chimery urządza ze masakra 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY TEZ PO SPACERKU , ZJADŁAM SOBIE ZAPIEKANKĘ 🙂

MITTKO POKAŻ MI TĄ BLUZKĘ Z GERFILDEM BO MNIE CIEKAWOŚĆ ZJE 🤪 😁

ASIULA WSPÓŁCZUJE POWROTU SMOCZYCY ;/ ... A MOŻE JUTRO WRÓCI .. 🙂
TEZ MI SIE PODOBA OSTATNI ZESTAW 🙂

AGUŚK JA DAWAŁAM LENCE TRPOSZKE ARBUZA I ŻYJE 🙂

IDE JEJ DAC OBIADEK. DZIŚ ZE SŁOICZKA BO SIE MAMIE NIE CHCE ROBIĆ DLA NIEJ OSOBNO A GOTOWAŁAM BIGOS WIĘC JEJ NIE DAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Najlepszego dla małych solenizantów wczorajszych i dzisiejszych dużo zdrówka radości i uśmiechu na co dzień śle ciocia Gosia z ogromnym brzuchem 😁
[URL=http://img828.imageshack.us/i/su01105350101wu6.gif/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9786/su01105350101wu6.gif[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU ALE MASZ JUŻ BRZUCHOLCA I FAKTYCZNIE DUŻEGO 🤪 🤪 🤪

DZIĘKI LASKI ZA ODPOWIEDŹ 😘 😘 😘 DAM MU TROSZKĘ POCIAMKAĆ 🙂 🙂 🙂

MITTKO WŁAŚNIE WSTAW TĘ BLUZKĘ BO SAMA CIEKAWA JESTEM 🙂 🙂 🙂

MITTKO DZIĘKUJĘ W IMIENIU MĘŻA I SIOSTRY 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO ZAJEBISTA KOSZULKA 🙂
ASIULA TWOJA TEZ 🙂 I TY ŚWIETNIE WYSZŁAŚ NA TYM ZDJĘCIU RUDZIELCU 🙂

EMMAX U NAS PRZEBIJAJĄ OD 7 MIESIĄCA USZKA, WŁAŚNIE SIE WYBIERAM Z LENKĄ ALE DOJŚC NIE MOGĘ 😁

JADE ZARAZ NA BUDOWE Z MĘZEM, WIEC DO POTEM :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeee Kajtucha kulturka była 😜 U siostry w barze na ogródku 6 osób 3 Żubrówki i 12 piw poszło 😉 😉 😉
Trawa mi przeszkadzała w polewaniu i musiałam ją usunąć z butelki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!

Kajtucha narazie nigdzie sie nie wybieram 🙂)

Wczoraj Sandra byla na noc, wypilysmy winko i wesolo bylo hehe.... a wlasciwie placzliwie.... plakalysmy jak glupie, zlapalam dola ale... ale bylo fajnie 🙂

A ja dzisiaj sobie kupilam ten rozowy plaszczyk, bluzeczke czarno biala w paski i czarne leginsy takie z dziura na piete 🙂 ale jestem zadowolona!! 🙂

Asiula mi chodzi o to jak dziecko znosi lot samolotem :P a kolczyki widzialam na zywo i sa sliczne!! crystal mi sie podobaja 🙂

Emmax mi sie nie spieszy zeby Wiki przebic uszka. bedzie na to czas... wiec sie nie dowiadywalam.

Dla Emilki sto lat!! :*

Mittko bluzeczka extra xD

Asiula Twoja tez 😁

no i tyle xD

aaaa Gosiu jaki piekny brzuuusio!! ucaluj odemnie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...